DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 35
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 35
 #814408  autor: gorpaw
 28 lip 2015, 09:36
Leo pisze:
gorpaw pisze:Witam. Wczoraj dostałem telefon z Orange ( 15.10 konczy mi się umowa ) z propozycją przedłużenia i telefon Sony Xperia Z3 z 1 zł. Abonament 95 zł. Czy ktoś z Was miał podobne popozycje ?Czy warto się skusić ?
95 zł wygląda jak Smart Plan Multi za 129,98 - 30 % rabatu. Taniej jest 89,98 zł - 30 % i telefon Z3 za 299 zł.
A ta zniżka 30% to z jakiej okazji ?
 #815055  autor: Hatece11
 31 lip 2015, 16:08
Witam,
posiadam klika kodów rabatujących każdy abonament Orange o 30% oraz jeden o 20% ważnych do 19 sierpnia.
Chętnych zapraszam na priv.
Pozdrawiam
 #816037  autor: norbi1313
 06 sie 2015, 11:44
Pojawiły się kolejne szalone dni. Znowu Orange dyskryminuje osoby przedłużające umowę. Dla przedłużających umowę w abonamencie smart plan multi dostępne są jedynie telefony Apple, które są dodatkowo bardzo drogie w abonamencie Orange.
 #816038  autor: wlkp
 06 sie 2015, 11:52
Ale kombinują ! Faktycznie ,nie dość że nie dostanie się takich warunków jak nowy dla przedłużenia umowy,to jeszcze nawet w normalnej cenie nie można kupić wybranego smartfona ! W biznesowych już od dawna wybór jest okrojony,tylko na raty jest większy wybór ! Dokąd to zmierza ! Jak bym miał od nich brać na raty to wolę iść do sklepu,zabrać na raty 0 % bez ich syfu -brandu i simlocka i dobrać ofertę na kartę bez żadnego wiązania się umową ! Klientów im od tego nie przybędzie .Cienko to widzę .
 #816075  autor: Adixm
 06 sie 2015, 14:57
szymihej pisze:Ale chała, od razu widać, że tych gówien chcą się pozbyć.
I bardzo dobrze że tak kombinuja z przedłużającymi umowy, od 15 grudnia będę nowym-starym klientem i dostanę taka ofertę jaką dają nowemu klientowi proste.
 #816111  autor: wlkp
 06 sie 2015, 17:25
No i czego tu się cieszysz ,że trzeba kombinować i więcej biurokracji ? Wiem ,liczą się z tym że z 10 % będzie się chciało kombinować i przenosić numery aby dostać dobrą ofertę,reszta zabierze co dają . Ja to jestem tylko w Orange dlatego że idzie wyrwać dobrą ofertę ze smartfonem ,innych atutów nie mają,zasięg beznadziejny ( reszta operatorów nie ma nic lepszego ) więc tylko dlatego jestem w Orange .Inaczej wybrałbym ofertę na kartę w Virgin mobile np. a telefon kupił we własnym zakresie .
Z oferty Biznesowej już praktycznie u nich zrezygnowałem,został jeden numer który niebawem kończy się umowa,więc przed końcem roku nie będzie żadnego u nic w abonamencie Firmowym.
  • Strona 6 z 35
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 35
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 35