DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 220 z 675
  • 1
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • 222
  • 675
 #814248  autor: nerd
 27 lip 2015, 12:49
Jak kto jest aktualnie z DUK? Mam dzwonić do skutku aż trafię na konsultanta, któremu się chce czy może jest jakaś magiczna blokada tego co mi mogą zaoferować na bazie moich ostatnich faktur czy innych uprzedzeń co do mojej osoby? ;) Bo na razie bardzo miła Pani próbuje mi wmówić, że rabatów na 30% to oni nie mają i tylko 20% wchodzi w grę. Nie mówiąc już o śmiesznej cenie na telefon o 200 zł wyższej niż na stronie. Wypowiedzenia jeszcze nie pisałem.
Jak napiszę ogólne wypowiedzenie, a po jakimś czasie będę chciał przenosić numer do innej sieci to pójdzie bez problemu i orange nie będzie mógł blokować tego przeniesienia? Pytam tak na wypadek jakby się nie ogarnęli z jakąś sensowną propozycją.
 #814286  autor: Larryxz
 27 lip 2015, 15:55
@nerd jeśli chcesz uzyskać sensowną ofertę to lepiej złożyć wypowiedzenie, a następnie czekać na kontakt z DUK, do którego samemu nie da się dodzwonić. Jeżeli będziesz chciał jednak przenieść numer,możesz zawsze wycofać wypowiedzenie, a następnie złożyć dyspozycje przeniesienia numeru w innej sieci.

W Orange od 17-tu lat
 #814307  autor: tomaszeklol
 27 lip 2015, 18:30
Leo.... jesli daloby sie 30% znizke do planu open to chyba jednak lepiej placic 1zl mniej i miec 3gb wiecej?? Czemu sie tak upierasz ze cos drozsze i z mniejszym pakietem jest lepsze? To nie ma sensu....
 #814325  autor: ciamak
 27 lip 2015, 19:36
Dla zainteresowanych napiszę jak to było u mnie. Chciałem przedłużyć umowę na dwóch numerach (Mama i Siostra), które są w orange od 6 lat. Aktualnie korzystały ze Smart Planu Multi 2 w cenie 89zł i miały zniżke 30% na abo. Polowałem na LG G3 w dobrej cenie... przez dwa miesiące rozmawiałem z konsultantami, dzwoniłem na BOK, DUK, poszedłem do salonu, sprawdzałem na www i niestety max co oferowali to zniżka 20% i telefon za około 400zł... Ludzie tutaj pisali o tym, że bez problemu dostawali 30% zniżkę i telefon za 39zł a ja w to już nie wierzyłem.

Aż.. pojawiły się 'szalone dni' orange (2-3 tygodnie temu) i LG G3 w abo 89zł kosztował 9zł! Musiałem jeszcze załatwić zniżkę. Ktoś tutaj podał namiary na aukcję na allegro z kodami zniżkowymi, ale niestety wszystkie były wyprzedane. Postanowiłem jeszcze raz, ostatni, zadzwonić do DUK. Odebrała sympatyczna Pani, powiedziałem jej od samego początku czego oczekuję i opowiedziałem, że na allegro można kupić kody bo ktoś z orange nimi handluje i dorabia sobie. Poprosiła mnie o chwilę cierpliwości i po 3 minutach poinformowała, że wygenerowała kody ze zniżką 30% i wysłała na mój numer telefonu. Następnie zalogowałem się na stronce orange, podałem kod, wybrałem promocję 'szalone dni', telefon za 9zł i sfinalizowałem umowę. Jeszcze zrobiłem to samo z drugim numerem. Też poszło bez problemu.

Znajomy jak tylko się o tym dowiedział, to następnego dnia kupił kod na allegro za 25-30zł i też przedłużył umowę przez stronkę. Wziął HTC w dobrej cenie z "szalonych dni" i 30% zniżki na abo.

Podsumowując: nie nabierajcie się na te słabe oferty z DUK, czekajcie na 'szalone dni' i załatwiajcie kody zniżkowe (lub kupujcie na aukcjach).
 #814336  autor: wlkp
 27 lip 2015, 20:11
Tak, tylko tym razem oferta szalonych dni nie jest dostępna dla przedluzajacych.
 #814359  autor: Leo
 27 lip 2015, 21:57
tomaszeklol pisze:Leo.... jesli daloby sie 30% znizke do planu open to chyba jednak lepiej placic 1zl mniej i miec 3gb wiecej?? Czemu sie tak upierasz ze cos drozsze i z mniejszym pakietem jest lepsze? To nie ma sensu....
Nie upieram się wcale przy zwykłym abonamencie i 30 % zniżce. Inicjatywa w kierunku uzyskania rabatu na Smart Plan Open jak najbardziej pożądana (sam mam telefon stacjonarny i ten plan rozważałem jako alternatywę przedłużenia umowy za 59,99 zł miesięcznie). Teraz 10.08 kończę umowę z rabatem 30 %, rozmawiałem kilka razy z kobietą z DUK, która dawała mi 30 % rabatu bez dyskusji a na telefon tylko 200 zł rabatu od ceny salonowej. Chciałem jeszcze tylko 100 zł rabatu więcej (iPhone 6 za 1400 zł) ale według niej 200 zł to max. Nie jestem zatem zwolennikiem "rzucania się na kolana" i "błagania o litość" a wolę raczej ewentualnie kupić rabat na aukcji za 30 zł i poczekać na właściwą okazję. Ponieważ już mi się nie chce prowadzić jałowych konwersacji z DUK przechodzę za 2 tygodnie na Orange Free na Kartę gdzie poczekam na prawdziwe okazje albo z przeniesieniem z innej sieci albo z przejścia z karty na abonament. Dwa lata temu kupon na 30 % dostałem na stronie Orange a telefon iPhone 4 kupiłen za 199 zł. Bez proszenia się :D
 #814406  autor: M a r c i n
 28 lip 2015, 09:28
Nie ma rabatu 30% na Smart Plan Open, 30 % jest na multi i halo

Nawet w opisach aukcji na allegro tak jest
Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo na 24msc
Witam, mam do sprzedania
KOD RABATOWY 30% na 24 m-ce na Plany :
Orange Smart Plan Halo Smart plan Multi

Obrazek
 #814412  autor: tomaszeklol
 28 lip 2015, 10:05
Smart plan open jest nowa opcja wiec byc moze dopiero kody sierpniowe beda go uwzgledniac..a moze nie.... jednakze -30% u dukowicza byc moze jest realniejsze do uzyskania... tych ktorzy negocjuja i dostaja propozycje na rabat 20 lub 30% zachecam do zapytania czy na smart plan open tez daja ta znizke....

Mozna tez sprobowac przez internet przedluzyc smart plan open z kodem, moze jednak rabat zadziala....

Uwzgledniajac to, ze sie przekracza pakiet 2gb i doliczane jest dodatkowe 10zl (u mnie notorycznie) to majac juz od razu 5gb w cenie laczna oszczednosc dala by 11zl miesiecznie
 #814476  autor: asffaf
 28 lip 2015, 16:36
We wrześniu kończy się dziewczynie abo płaci ok 70 zł za nielimitowane rozmowy w Orange + kilkaset minut do wszystkich. Jak najlepiej negocjować ceny ? Złożyć wypowiedzenie i czekać na duk czy samemu skontaktować się np przez www ? Czy uda się jakoś konkretną ofertę wyrwać z telefonem do 60 zł. Niestety nie mam pojęcia jak przedłuża się umowy w orange :/
 #814580  autor: tomaszeklol
 29 lip 2015, 09:49
Kolego sa kody rabatowe do kupienia na allegro za okolo 35zl ktore umozliwiaja przedluzenie przez internet ze znizka na abonament o 30 %.
Mozesz tez zlozyc wypowiedzenie najlepiej miesiac przed koncem umowy i beda dzwonic z dzialu utrzymania klienta - wtedy konkretnie mowisz ze jesli dostaniesz rabat 30% na abonament i 400zl mniej od ceny salonowej to zostaniesz w sieci (np abo multi i lg g3 za 39zl). Najtaniejsze telefony sa te ktore maja przecene w szalonych dniach jednakze np teraz sa one tylko dla nowych klientow lub przenoszacych nr.
 #814611  autor: iPlus
 29 lip 2015, 10:32
tomaszeklol pisze:Skad masz pewnosc, ze na abo open przy skladaniu wypowiedzenia nie dostaniemy rabatu -30% bo bylo by to charytatywne skoro to 40.50zl a obecne 41.50 jeszcze nie jest charytatywne?

Ps z3 za 299zl nie jest dla przedluzajacych nr. Obecne szalone dni sa dla nowych oraz przenoszacych nr klientow.
jest wymóg że numer musi być przeniesiony z abonamentu innej sieci ? czy może to być numer przeniesiony z karty innej sieci ?
 #814618  autor: wlkp
 29 lip 2015, 10:44
Może być karta ,byle zarejestrowana była .
 #814621  autor: iPlus
 29 lip 2015, 10:58
to ci którym się kończy umowa mogą złożyć wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci na kartę, potem jak numer jest w innej sieci w Orange korzystać z szalonych dni i przenieść numer do Orange i już... bez negocjacji z konsulami można mieć dobrą ofertę :)
 #814623  autor: wlkp
 29 lip 2015, 11:09
No i tak można .Orange starego klienta ma gdzieś,więc jak ktoś jest kumaty w temacie musi kombinować aby dostać dobrą ofertę .Prościej by było dać staremu i lojalnemu klientowi choć taką samą ofertę jak dla nowych,ale widocznie Orange myśli inaczej .Robią sobie i nam więcej tylko roboty , kosztów i kombinacji .Ale pewnie mają w tym interes,bo może z 20 % klientów wie ze można dostać taką ofertę ,a reszta łyka co im dają .
 #814647  autor: SJa08
 29 lip 2015, 12:49
Mam pytanie. Złożyłem wypowiedzenie, umowa kończy sie 8 sierpnia lecz nie pomyślałem by zachować numer. Co mam teraz zrobić bo 9 sierpnia numer został przeniesiony na kartę z orange lub innej sieci?
 #814669  autor: Leo
 29 lip 2015, 14:15
Udać się do salonu Orange i złożyć dyspozycję przeniesienia numeru na kartę. Potem z karty możesz się przenieść gdzie chcesz. W salonie prawdopodobnie zostaniesz połączony z DUK gdzie Pani lub Pan z DUK złoży ci pewnie ostateczną ofertę "nie do odrzucenia". Mnie Pani nawet zaproponowała przedłużenie umowy na 12 miesięcy ale bez abonamentu tzw. opcja zerowa. Tylko opłaty za rozmowy. Czego się nie robi aby utrzymać klienta. Poza tym 20 % zniżki i LG G3 za ok. 300 zł ... nie skorzystałem.
 #814675  autor: iPlus
 29 lip 2015, 14:46
wlkp,

z tego co wiem to Plus dla przedłużających też nie daje 6 miesięcy gratis abonamentu jak dla przenoszących z innej sieci, więc tak chyba jest wszędzie że warunki dla nowych są lepsze,


SJa08,

odwołaj wypowiedzenie umowy, chyba można telefonicznie, odczekaj parę dni, potem złóż nowe z przeniesieniem do karty
 #814688  autor: wlkp
 29 lip 2015, 15:42
Ktoś wie kiedy Orange ma okresy rozliczeniowe,jest tego więcej czy 2-3 w miesiącu ? Ja na prywatnym mam od 19 do 18 dnia miesiąca,firmowy jest jeszcze inaczej . A z aktywacją nowego numeru jak teraz jest,sami aktywują jak dostaną zwrotną podpisaną umowę czy trzeba dzwonić ? I jeszcze jedno ,aby dołączyć nowy numer do Orange Open na jedno konto to dopiero po pierwszej fakturze można,czy od razu można zgłosić ?
  • Strona 220 z 675
  • 1
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • 222
  • 675
  • 1
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • 222
  • 675