DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #810458  autor: xxfighterr
 06 lip 2015, 20:46
Witam,



Poszukuje telefonu do ok. 1000 zł, moze byc i uzywany jak i moga byc nowe wynalazki chinskie :) Az tak mi sie nie pali, wiec moge ewentualnie poczekac jeszcze ten miesiac, moze dwa z zakupem jesli jakies ceny moga zleciec w dol czy cos :)



Do czego bedzie sluzyc:
- do przegladania neta (zalezy mi na szybkosci, duzo kart otwartych na raz),
- do odbierania poczty (24/h, np. AquaMail),
- standardowo smsy, dzwonienie (dobra jakosc i glosnosc dzwieku),
- robienie zdjec, nagrywanie filmikow, skype - bardzo dobry przedni i tylni aparat,
- sporadycznie nawigacja tudziez programy typu endomondo itp.

Dodatkowo:
- bateria na dobrym lub bardzo dobrym poziomie,
- wymiary niezbyt wielkie (nie chce jakiejs wielkiej cegly, ~135 x 70 x 9 mm jeszcze jest ok)
- w gry raczej nie gram
- pamiec nie musi byc duza, gdyz i tak czesto zgrywam dane na lapka

opcjonalnie:
- lte
- mile widzane dobre wsparcie uzytkownikow w postaci ROMow itp. - lubie czasem sie bawic by wgrac cos co polepszy dzialanie tel itp :)



chyba wsio, dzieki z gory za propozycje (mile widziane z argumentami za i przeciw)
 #810524  autor: zajaclowicz
 07 lip 2015, 09:37
Witam szukam smartphone do 1000zl mam na okoku
Microsoft Lumia 640 LTE
Alcatel OneTouch Idol 3
Kazam Tornado 348
głównie zależy mi na płynności telefon.
 #810590  autor: radoskur
 07 lip 2015, 15:58
za 999 kupisz na promo Sony Xperia Z1 compact - wydaje mi się, że rozsądny wybór. Nie wiem natomiast w jakiej wielkości ekranu obsługujesz. Z1 comapct ma poczciwy procek, 2GB ramu i zapewnioną aktualizację do Androida 5.1.1 a dość pewnie i Androida M w przyszłym roku dostanie.
 #810643  autor: zajaclowicz
 07 lip 2015, 21:33
Dobra propozycja może jeszcze ktosbjest w stanie coś polecić? Co powiecie o kazań tornado 348 parametry i cena ok no i ciekawy wygląd warto?
 #810675  autor: penguino
 08 lip 2015, 00:49
Kazam nie ma LTE, ma mocno przeciętną baterię i słaby aparat. Bierz Compacta, dokup folię na tył i śmigaj. Wstrzymaj się z aktualizacją do Lollipopa - potrafi szybko zżerać baterię. Jedyną przewagą nowych średniaków nad starszym flagowcem jest przednia kamerka.
 #810882  autor: xxfighterr
 09 lip 2015, 12:01
penguino pisze:Jak masz to warto.
a cos jeszcze innego jakies chinczyki, honory, warto zwrocic uwage na jakis model czy ten z3c powiniej najbardziej mi pasowac?
 #810885  autor: adaml12
 09 lip 2015, 12:28
Co do chińczyków, proponuje Meizu M1 Note , dobre parametry, niezła bateria i raczej spełnił by twoje oczekiwania, kolega ostatnio kupił sobie Iphone 5S i bardzo sobie go chwalił z http://goophones.pl i jak usłyszałem w jakiej cenie to nie mogłem uwierzyć bo 409,99 więc jak najbardziej w pana przedziale cenowym.
 #810974  autor: penguino
 09 lip 2015, 18:56
M1 Note ma popierdzieloną nakładkę bez normalnych przycisków, której trzeba się nauczyć. Do tego nie jest już dostępny w Polsce. 5S za 400zł? Z daleka od oszustów - goophones sprzedaje dziadowskie podróbki, to żaden Iphone. Kusi mnie żeby Cię zgłosić.