DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 204 z 624
  • 1
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • 206
  • 624
 #810615  autor: klimasz
 07 lip 2015, 18:34
rentonix pisze:
klimasz pisze: Co by nie mówić to chyba najbardziej opłacalny w tej chwili model biorąc pod uwagę cenę/wydajność urządzenia.

Jeżeli cennik nie zmienił się od końca czerwca to za S4 w taryfie Comfort zapłacisz 399zł, Relax - 149zł. Ta "promocja" to mydlenie oczu, bo gwiazdki i inne pierdoły.

Tu masz cennik z 30.06 http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 009099.pdf

Jeżeli w cenniku masz pozycję np. 399/249 to od wyższej kwoty odejmij sobie rabat SUK 250zł.
Dzięki wielkie, na alledrogo ceny M4 koło tysiąca, realnie pewnie na licytacji pójdzie koło 900-950, a kończą się 2 umowy - wezmę 2 razy to samo, a za pieniążki zakupię coś konkretniejszego. Myślałem, że będzie bardziej opłacalnie z S4, ale przy cenie 399 chyba będzie korzystniej z M4 aqua. Bardzo dziękuję za pomoc.
Ja wziąłem M4 AQUA w Comforcie za 26zł (miałem dodatkowe 123zł brutto zniżki, bo tel. na działalność gosp. - tzw. budżet na urządzenie). Udało mi się sprzedać za 999zł (z przesyłką) - po opłacie za złodziejsko wysokie prowizje, zostało mi na czysto 961zł, czyli spoko :) Jakbyś pogonił obie w tej samej cenie, byłoby nieźle. Chociaż pojawia się teraz sporo ofert w okolicach 900 zł :(, suma summarum nie wiem, czy jest coś lepszego na sprzedaż, trza byłoby pooglądać inne aukcje
IVIarcin pisze:A czy ktoś wyciągnął Comfort z Z1 Compact za 1zł?
Emaila wysłałem tylko ciekawe czy zadzwonią:)
Po 15stu latach abonament przeszedł na czas nieokreślony...
Szkoda że nie doceniają klientów z długim stażem...;/
:)

Powinni, powinni 1 albo 2 dnia roboczego po wysłaniu maila.

nemoo pisze:a czy do relaxu ( abo 49 zł )i telefonu z obniżką da się jeszcze wytargować darmową wymianę karty sim i kuriera???
Tak jak kolega wyżej pisał za 49zł to jest Comfort, kurier i wymiana karty gratis :)
 #810645  autor: andi4444
 07 lip 2015, 21:37
Ostatnio w iboa pojawiła się informacja, niebawem znajdziesz tu ofertę dla swojego numeru. Moja umowa kończy się 17.02.2016, jak wcześniej dostępna jest nowa oferta? 6 mies.? czy 7 mies.wcześniej?
Zastanawiam się co robić, przedłużać z TM czy może przejść do Orange. Chyba zrobię to drugie, można często ostatnio załapię się na 6 mies. za 0 zł a dodatkowo mam 3 usługi w Orange więc przenosząc kolejną usługę z abo co najmniej 39,90 skorzystam ze zniżek w Orange Open.
Przewaga Orange jest min. dzięki wspólnemu pakietowi danych.

.......---> Nokia N95 8GB -> SPV M650 -> Samsung Omnia 2 -> HTC HD2 -> iPhone 4S 16 GB -> iPhone 5 16GB -> iPhone 5S 16GB -> iPhone 6 Plus 64 GB -> iPhone 7 Plus 128 GB -> iPhone 8 Plus 64 GB
 #810647  autor: Alkowski
 07 lip 2015, 21:41
andi4444 pisze:Ostatnio w iboa pojawiła się informacja, niebawem znajdziesz tu ofertę dla swojego numeru. Moja umowa kończy się 17.02.2016, jak wcześniej dostępna jest nowa oferta? 6 mies.? czy 7 mies.wcześniej?
Zastanawiam się co robić, przedłużać z TM czy może przejść do Orange. Chyba zrobię to drugie, można często ostatnio załapię się na 6 mies. za 0 zł a dodatkowo mam 3 usługi w Orange więc przenosząc kolejną usługę z abo co najmniej 39,90 skorzystam ze zniżek w Orange Open.
Przewaga Orange jest min. dzięki wspólnemu pakietowi danych.
Tak , standardowo jest to 6 miesięcy przed końcem , natomiast zdarza się że i ciut wcześniej.
 #810652  autor: andi4444
 07 lip 2015, 21:54
@Alkowski a jak myślisz może już teraz warto złożyć wypowiedzenie, czy DUK dzwoni tyle wcześniej ze swoją propozycją?

.......---> Nokia N95 8GB -> SPV M650 -> Samsung Omnia 2 -> HTC HD2 -> iPhone 4S 16 GB -> iPhone 5 16GB -> iPhone 5S 16GB -> iPhone 6 Plus 64 GB -> iPhone 7 Plus 128 GB -> iPhone 8 Plus 64 GB
 #810658  autor: henrikko
 07 lip 2015, 22:52
andi4444 pisze:@Alkowski a jak myślisz może już teraz warto złożyć wypowiedzenie, czy DUK dzwoni tyle wcześniej ze swoją propozycją?
Wątpie aby wypowiedzenie cokolwiek zmieniło, zadzwoń sam do T-Mobile, poproś o połączenie z SUK i sam zobaczysz co Ci przedstawią.
Bez tego w okolicach 6mc przed końcem umowy najpierw skontaktuje się z Tobą konsultant 1 lini i przedstawi standardową ofertę którą widzisz w zakładce MÓJ T-MOBILE. Wówczas też po wysłuchaniu lub od razu przełączy Cie do SUK jak poprosisz.
 #810661  autor: szati
 07 lip 2015, 23:16
Wczoraj przeglądałam oferty przygotowane dla mnie na iboa i dzisiaj ktoś do mnie zadzwonił z ofertą którą puściłam w niepamięć. Napisze mniej więcej propozycję którą przedstawił mi Pan z Tmobile
abonament 79,-
nl - rozmowy do wszystkich nie wiem jak ze stacjonarnymi
nl - sms/mms
tel sony m4aqua przeceniony z 200 paru na 80 pare
3GB neta

Jakoś nie widzi mi się ta propozycja, jeszcze mi powiedziano że za kilka dni nie dostane takiej zniżki na telefon. Jak powiedziałam Panu żeby mi takiego kitu nie wciskał to się grzecznie pożegnał i rozłączył aż się zdziwiłam że nie pociągnął dalej rozmowy.

Czy wszyscy dostają indywidualne oferty bo ja takiej która mi przedstawiono nie widzę. Widzę tylko jump relax + abonament za 64,99 przez 3 miesiące a po trzech 89,99 nl rozmowy i sms.mms 4 GB netu. i to jest najtańsza która wogóle mi się nie widzi - za droga.
U Was widzę dużo lepsze oferty więc pewnie trzeba poczekać na następny telefon od nich.
 #810674  autor: Alkowski
 08 lip 2015, 00:44
szati pisze:Wczoraj przeglądałam oferty przygotowane dla mnie na iboa i dzisiaj ktoś do mnie zadzwonił z ofertą którą puściłam w niepamięć. Napisze mniej więcej propozycję którą przedstawił mi Pan z Tmobile
abonament 79,-
nl - rozmowy do wszystkich nie wiem jak ze stacjonarnymi
nl - sms/mms
tel sony m4aqua przeceniony z 200 paru na 80 pare
3GB neta

Jakoś nie widzi mi się ta propozycja, jeszcze mi powiedziano że za kilka dni nie dostane takiej zniżki na telefon. Jak powiedziałam Panu żeby mi takiego kitu nie wciskał to się grzecznie pożegnał i rozłączył aż się zdziwiłam że nie pociągnął dalej rozmowy.

Czy wszyscy dostają indywidualne oferty bo ja takiej która mi przedstawiono nie widzę. Widzę tylko jump relax + abonament za 64,99 przez 3 miesiące a po trzech 89,99 nl rozmowy i sms.mms 4 GB netu. i to jest najtańsza która wogóle mi się nie widzi - za droga.
U Was widzę dużo lepsze oferty więc pewnie trzeba poczekać na następny telefon od nich.
Nie było dwóch prób finalizacji oferty :lol: ?

A tak poważnie kontaktował się z Tobą dział utrzymania klienta , który ma standardowe oferty , lecz ciut lepsze niż salon.

SUK ma dużo lepsze oferty , najlepiej skontaktuj się mailowo napisz co chcesz wtedy oddzwonią i dograsz szczegóły , bo tak telefonu od suk mozesz się nie doczekać
 #810728  autor: misiek_sz
 08 lip 2015, 13:17
Donau pisze:
misiek_sz pisze:Witajcie,
nielimitowane kom.+ stacjonarne+sms i mms, 4GB danych, bezpłatna wymiana karty sim i kurier. To w taryfie ProFirma M za ok. 68 brutto.
ProFirma M i 4GB internetu ? Na pewno 4GB?
Tak.
 #810772  autor: Bluecrystal
 08 lip 2015, 18:14
Cześć, max co można dostać to comfort za 50zł nielimitowane na rozm. komórkowe i smsy -250zł na tel. i ew. dopłata 6zł za stacjonarne ? A jak wygląda odpłatność za mmsy ? I czy w Tmobile przy przedłużaniu oprócz efaktury wymagają jakiejś zgody na spam od operatora ?

Pewnie na 100% przed końcem wakacji nowej oferty nie będzie ? Dopiero od września albo później ?
Czy jeśli tak to jest szansa na zmiany w cenniku ? Interesowałby mnie Samsung S4, ale widzę że podrożał niestety i w takiej cenie odpada, HTC 820 też troszkę drogi, a Sony z3c to już w ogóle szaleństwo, za duża różnica do z1c. Czy widzicie szansę na jakieś obniżki telefonów z półki ~ S4, htc 820 czy nie bardzo ? Czy w Polsce-Tmobile ma pojawić się z3+/4 ? Może to obniży ceny Z3c :roll:
 #810795  autor: munreiker
 08 lip 2015, 20:20
Bluecrystal pisze:Cześć, max co można dostać to comfort za 50zł nielimitowane na rozm. komórkowe i smsy -250zł na tel. i ew. dopłata 6zł za stacjonarne ? A jak wygląda odpłatność za mmsy ? I czy w Tmobile przy przedłużaniu oprócz efaktury wymagają jakiejś zgody na spam od operatora ?

Pewnie na 100% przed końcem wakacji nowej oferty nie będzie ? Dopiero od września albo później ?
Czy jeśli tak to jest szansa na zmiany w cenniku ? Interesowałby mnie Samsung S4, ale widzę że podrożał niestety i w takiej cenie odpada, HTC 820 też troszkę drogi, a Sony z3c to już w ogóle szaleństwo, za duża różnica do z1c. Czy widzicie szansę na jakieś obniżki telefonów z półki ~ S4, htc 820 czy nie bardzo ? Czy w Polsce-Tmobile ma pojawić się z3+/4 ? Może to obniży ceny Z3c :roll:
SMS/MMS są nielimitowane a dokładnie masz ich do wykorzystania 100000 na miesiąc. Nie dostałem nigdy spamu od T-Mobile a przynajmniej nie przypominam sobie. Taryfę Comfort możesz mieć za 49,99 nielimitowane na komórki i nielimitowane sms/mms i rabat na telefon. Jeżeli wybierzesz telefon bez rabatu to wtedy możesz pogadać z konsultantem żeby dorzucił Tobie nielimitowane rozmowy na stacjonarne wybór należy do Ciebie. Z tego co kojarzę można jeszcze dostać subskrypcje Naviexpert. Co do zmian cen telefonów to trudno powiedzieć trzeba obserwować a może akuratnie będzie jakaś promocja na fajny sprzęt ostatnio bodajże przez chwilę w fajnych cenach była S4.
 #810807  autor: andi4444
 08 lip 2015, 21:36
Przedłużając umowę dokładnie dwa lata temu (prosząc o połączenie z SUK) wynegocjowałem na abonamencie -10 zł oraz na telefonie -400 zł (Iphone 5 16GB). Mam pytanie, czy nadal można wynegocjować taki zniżki na cenach abo i sprzętu?
Obecnie może się skuszę na abo 129,99 zł wraz z Iphonem 6 16GB, który cennikowo kosztuje 1299 zł. Tylko czy jest szansa na podobną obniżkę?

.......---> Nokia N95 8GB -> SPV M650 -> Samsung Omnia 2 -> HTC HD2 -> iPhone 4S 16 GB -> iPhone 5 16GB -> iPhone 5S 16GB -> iPhone 6 Plus 64 GB -> iPhone 7 Plus 128 GB -> iPhone 8 Plus 64 GB
 #810822  autor: SACZI
 08 lip 2015, 22:43
andi4444 pisze:Przedłużając umowę dokładnie dwa lata temu (prosząc o połączenie z SUK) wynegocjowałem na abonamencie -10 zł oraz na telefonie -400 zł (Iphone 5 16GB). Mam pytanie, czy nadal można wynegocjować taki zniżki na cenach abo i sprzętu?
Obecnie może się skuszę na abo 129,99 zł wraz z Iphonem 6 16GB, który cennikowo kosztuje 1299 zł. Tylko czy jest szansa na podobną obniżkę?
10 PLN na abo i 300 na telefonie powinieneś wyszarpać.
Problem jest taki, że bardzo mało osób pyta o tak wysokie abonamenty, więc i informacji o zniżkach rak.
 #810856  autor: mostom
 09 lip 2015, 09:21
Przeglądam wątek regularnie, a że niedługo zbliża mi się koniec umowy to mam jedno pytanie. Czy w nowych taryfach (jak się teraz przedłuży umowę) nadal jest udostępnianie internetu innym użytkownikom? Mam 3 numery w T-mobile i z jednego (z największym pakietem danych) mam udostępniony net dla wszystkich trzech numerów - dzięki temu na dwóch pozostałych numerach mam zniżkę po 10 zł w abonamencie za wyłączenie netu. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy nadal tak można robić.
 #810859  autor: munreiker
 09 lip 2015, 09:42
mostom pisze:Przeglądam wątek regularnie, a że niedługo zbliża mi się koniec umowy to mam jedno pytanie. Czy w nowych taryfach (jak się teraz przedłuży umowę) nadal jest udostępnianie internetu innym użytkownikom? Mam 3 numery w T-mobile i z jednego (z największym pakietem danych) mam udostępniony net dla wszystkich trzech numerów - dzięki temu na dwóch pozostałych numerach mam zniżkę po 10 zł w abonamencie za wyłączenie netu. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy nadal tak można robić.
Nie chcę wprowadzić Ciebie w błąd ale wydaje mi się że nie maj już tej możliwości i nawet ktoś już tu o tym pisał. Ja mam podobnie jak Ty udostępniony internet na dwóch numerach.
 #810872  autor: henrikko
 09 lip 2015, 10:46
mostom pisze:Przeglądam wątek regularnie, a że niedługo zbliża mi się koniec umowy to mam jedno pytanie. Czy w nowych taryfach (jak się teraz przedłuży umowę) nadal jest udostępnianie internetu innym użytkownikom? Mam 3 numery w T-mobile i z jednego (z największym pakietem danych) mam udostępniony net dla wszystkich trzech numerów - dzięki temu na dwóch pozostałych numerach mam zniżkę po 10 zł w abonamencie za wyłączenie netu. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy nadal tak można robić.
W abo <140zł max -10zł z wyjątkiem Comfort (-20zł), w abo>140zł -20zł można wynegocjować.
mostom pisze:Przeglądam wątek regularnie, a że niedługo zbliża mi się koniec umowy to mam jedno pytanie. Czy w nowych taryfach (jak się teraz przedłuży umowę) nadal jest udostępnianie internetu innym użytkownikom? Mam 3 numery w T-mobile i z jednego (z największym pakietem danych) mam udostępniony net dla wszystkich trzech numerów - dzięki temu na dwóch pozostałych numerach mam zniżkę po 10 zł w abonamencie za wyłączenie netu. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy nadal tak można robić.
Nie ma już takiej możliwości.
 #810952  autor: tribal07
 09 lip 2015, 16:32
Witam, kończą nam się w firmie umowy. W dniu dzisiejszym miałem telefon z SUK z następującymi ofertami:
1 numer - profirma XS za 24.99 z podniesionym internetem do 1 GB (tutaj zależy mi na jak najniższym abonamencie ale z możliwością jakichś 100 min do wszystkich sieci)
2 numer - profirma S za 45 netto z podniesionym internetem do 2 GB + 200 zł zniżki na telefon/ lub oferta bez telefonu za 30 netto;
3 numer - profirma M za 55 netto z internetem do 4 gb + 200 zł zniżki
4 numer - profirma L za 80 netto z internetem do 6 GB + 200 zł zniżki

Generalnie to co oferują te pakiety w zupełności nam odpowiada, pytanie czy zaoferowane ceny abonamentów są faktycznie atrakcyjne ( z tego co widzę, różnią się niewiele od ofert dostępnych na stronie internetowej).

Pozdrawiam
 #811044  autor: mostom
 10 lip 2015, 08:26
munreiker pisze: Nie chcę wprowadzić Ciebie w błąd ale wydaje mi się że nie maj już tej możliwości i nawet ktoś już tu o tym pisał. Ja mam podobnie jak Ty udostępniony internet na dwóch numerach.
Szkoda. To była całkiem fajna opcja. To chyba będę jak najdłużej odkładał przedłużenie umowy - nawet jak mi się pojawi taka opcja w I-boa na 6 miesięcy przed końcem. Bo nie dość, że droższe taryfy są niż wcześniej, to dodatkowo podniosą mi się abonamenty na dwóch pozostałych numerach.
 #811069  autor: henrikko
 10 lip 2015, 11:55
mostom pisze:
munreiker pisze: Nie chcę wprowadzić Ciebie w błąd ale wydaje mi się że nie maj już tej możliwości i nawet ktoś już tu o tym pisał. Ja mam podobnie jak Ty udostępniony internet na dwóch numerach.
Szkoda. To była całkiem fajna opcja. To chyba będę jak najdłużej odkładał przedłużenie umowy - nawet jak mi się pojawi taka opcja w I-boa na 6 miesięcy przed końcem. Bo nie dość, że droższe taryfy są niż wcześniej, to dodatkowo podniosą mi się abonamenty na dwóch pozostałych numerach.
Ja również czekam na jakąś zmianę w ofercie T.
Plus gdzie już miał atrakcyjną ofertę bez telefonu (przy przejściu) w porównaniu do T podniósł jeszcze pakiety danych w ramach tych samych kwot i np.

Plus: Za 59,99zł/mc: NL, 10GB, 120min oraz 150MB w roamingu UE (umowa na 24mc)
T-Mobile: Po negocjacjach z SUK za 89,99zł/mc: NL, 10GB i 60min w roamingu UE (umowa na 18mc)

Plus: Za 37,49zł/mc: NL, 5GB, 120min w roamingu UE
T-mobile: Po negocjajcach z SUK za 69,99zł/mc: NL, 5GB, 30min w roamingu UE (umowa na 18mc)

Porównanie z identyczną paczką danych w obu sieciach w ofercie bez słuchawki.
Liczę na T-Mobile bo jestem zadowolony z tej sieci ale przy obecnych warunkach jw brak im argumentów.

Dla porównanie jeszcze moja obecna taryfa: NL w PL, 1,5GB w PL, 500MB w roamingu UE za kwotę: 79,99zł
 #811083  autor: alkonauta
 10 lip 2015, 13:04
Czy ktoś dostał ofertę z SUK tylko sim, najlepiej rok, z mniej więcej następującymi parametrami:
-nielimitowane T-mobile i stacjonarne
-pakiet minut (+/-200) wymienny na sms
-maly pakiet danych
 #811099  autor: nemoo
 10 lip 2015, 13:43
Czy ktoś może potwierdzić informację że nie mają już na stanie Samsung Galaxy S4 , bo dziś Pani z SUK mi to powiedziała i nie wie czy będą ja jednak chciałbym ten telefon, powiedziała że złoży zamówienie. Blefuje czy chce po prostu wcisnąć mi inny telefon? Na stronach są dostępne
  • Strona 204 z 624
  • 1
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • 206
  • 624
  • 1
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • 206
  • 624