DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 46
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 46
 #809694  autor: aster
 02 lip 2015, 02:05
Myślę o przejściu na taryfę "Internet na kartę" , ale do telefonu (a nie laptopa) skoro można także wykonywać połączenia telefoniczne.

Jeśli chodzi o net i doładowanie za 100zł, które daje łącznie 36GB (bonus 32,15GB od doładowania, 1GB za samo doładowanie oraz dodatkowe 2,861GB jeśli się użyje kwotę doładowania na net, to co najpierw schodzi z konta? Czy najpierw będę zużywał kwotę doładowania czyli saldo, czy może najpierw będzie użyty bonus co pozostawi samą kwotę doładowania na inne usługi typu tel/SMS?
 #809695  autor: KC-KARLOS
 02 lip 2015, 06:20
Najpierw bonusy, potem kasa z konta. Jeśli wykorzystasz bonusy, dostajesz powiadomienie SMS.

cyanoone: Bonus darmowych minut i SMSów do Plusa po doładowaniu, nie gryzie się z promocją Rok Ważności Konta. Po prostu po zasileniu otrzymujemy określony limit dni, w którym mamy darmówki wewnątrzsieciowe - coś a'la taryfa Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play.
Info: http://www.plus.pl/documents/16/144a6e1 ... 0sieci.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #810453  autor: kouczan
 06 lip 2015, 20:22
Potrzebuję oferty na RWK i nielimitowane rozmowy do plusa (właściwie do jednego numeru). Z smsow nie korzystam, z neta max kilkadziesiąt MB na miesiąc. Opłaca się zostawać w plusie (jutro konczy mi się RWK) czy lepiej przejść do VM?
 #810633  autor: kouczan
 07 lip 2015, 20:29
Ponawiam swoją prośbę o pomoc w wyborze taryfy w Plusie (ewentualnie w innej sieci). Dzwonię właściwie na 1 numer, okazyjnie na inne, nie smsuje, internet do 100MB miesięcznie. Interesuje mnie oczywiście żeby doładowywać jak najrzadziej za jak najmniej :)
Pozdrawiam
 #810641  autor: cyanoone
 07 lip 2015, 21:18
W Orange było kiedyś coś takiego jak numer bez limitu za 3 zł na miesiąc i jakieś pakiety internetowe sobie dobierzesz. Tylko sprawdź to za 3 zł.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #810644  autor: bazooka
 07 lip 2015, 21:35
Nie było - tylko jest... :)
Twoje Numery coś o czym mało kto wie, ale niektórzy jednak wiedzą, że dzwonią na 1, 2 lub numery i opcja może ta być na wagę złota.
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html
Akurat obecnie 6GB na 60dni za 6zł a potem ponowić aktywacje na koniec sierpnia i w zasadzie za 6zł/mc masz: neta do bólu i nolimit za jeden numer.

EDIT:
Tak naprawdę, od posta @kouczan do @Gregrina posty są nie na temat, wszystkie do usunięcia z tego wątku...wraz z moim...ewentualnie do przesunięcia do osobnego tematu, w temacie szukania oferty na kartę...
Ostatnio zmieniony 08 lip 2015, 07:06 przez bazooka, łącznie zmieniany 3 razy.
 #810673  autor: Gregrin
 08 lip 2015, 00:42
Rozumiem ze ten jeden numer jest w plusie ?
Orange smart. Numer bez limitu (to o czym pisze sebusy) to 3 zl/30dni/1 numer (max 3,cyklicznie). Konto ważne rok na nowym starterze (młodszym niż 93 dni) to 3zl, potem za darmo. Doładowanie za 50zl przez internet da ci 9GB. Jak będziesz chciał okazyjnie więcej podzwonić jest pakiet 120min do komórkowych za 9zl/31dni.
 #810839  autor: kouczan
 09 lip 2015, 06:39
A jeżeli chciałbym zostać w Plusie? Rozumiem, że opcją jest wykupienie RWK i później comiesięczne doładowania po 30zł w taryfie JA+ rozmowy w plusie bez limitu. Czy są może jakieś inne patenty?
Pozdrawiam
 #814605  autor: maniek89
 29 lip 2015, 10:21
Zależy jaką masz taryfę. Aktywując taryfę PNK bez limiu (jeśli aktualnie jesteś w starszej taryfie) możesz aktywować promocję ja + bez limitu w sieci i roczną ważność konta. Konto będzie ważne przez rok, ale ważność usługi nielimitowanych rozmów w sieci będzie odpowiadała wartości doładowania ;) Jeśli chcesz zostać w Plusie to jest najsensowniejsze wyjście. Najprościej będzie jeśli napiszesz, jaką masz taryfę. Sprawdzisz to kodem *147#.
 #814650  autor: ptysio
 29 lip 2015, 13:04
Podepnę się do pytania:
mam TEAM7 i kupę kasy na koncie.
Co zrobic? Zależy mi na jak najdłuższej aktywności konta na przychodzące. Przydałaby się też długa aktywność na wychodzące. SMSy bez znaczenia. Internet - dobrze jakby był, ale to sprawa drugorzędna. Może jakiś lejek?

1. Zmienic taryfę na PNK bez limitu (kod jest na stronie plusa?)
2. Aktywowac roczną ważnośc konta (kod jest na stronie plusa?)
3. Doładowac za 5zł
4. Aktywowac Ja+ bez limitu w sieci - to jednorazowa opłata, czy comiesięczna?
5. Doładowac konto

Będę wdzięczny za jakieś wskazówki...
 #814653  autor: maniek89
 29 lip 2015, 13:19
Możesz przejść ze starszej taryfy do PNK bez limitu. Środki przechodzą z Tobą, jedynie promocje zostają wyłączone. Możesz skorzytać z promocji Ja+ bez limitu w sieci, jw, albo wykupić rozmowy i sms-y bez limitu w Plusie (koszt: 10 zł / 30 dni, kod: *136*11*17#)
 #814661  autor: ptysio
 29 lip 2015, 13:42
Dzięki za podpowiedź. Nie mam żadnych promocji i dzwonię tylko sporadycznie - stąd trochę środków się zebrało. Nie mam żadnych stałych numerów na komórki, dzwonię raczej na stacjonarne. Dlatego Ja+ bez limitu w sieci byłoby ok tylko, jeśli jest darmowe. Jeśli trzeba płacic, to lepsze dla mnie byłoby chyba Ja+ bez limitu do wszystkich. Ale podejrzewam, że samo PNK bez limitu by mi wystarczyło, byle z RWK.
Tak btw, to nie mogę się doczytac, w czym to PNK bez limitu jest lepsze od mojego TEAM7... To zwykła taryfa z niższymi opłatami, czy ma jeszcze jakieś zalety? Zwłaszcza interesuje mnie to "bez limitu"...

Prosiłbym jeszcze o potwierdzenie, czy podana przeze mnie kolejnośc jest prawidłowa? Opis na pierwszej stronie wątku dotyczył chyba starszej taryfy?
 #814921  autor: buba1234
 30 lip 2015, 18:37
W team7 masz 78gr/min, a w nowszych taryfach jest 29gr/min.


1. Zmiana na PNK Bez limitu [ opłata jednorazowa 3zł]
*147*20#
2. Konto ważne rok [ opłata jednorazowa 10zł]
*136*11*18#
3. Włącz bez limitu w plusie [nolimit wewnatrz sieci po doladowaniu, np. doladowanie 5zł daje 5 dni nolimitu wplusie, 50zł daje 90 dni]
*136*11*20#
3. Doładuj za 5zł

Jest pakiet 200 minut na stacjonarne za 5zł
*121*11*10#
odnawia się automatycznie co 30 dni

http://www.plus.pl/uslugi/200-minut-na- ... e-na-karte

Masz też pakiety z lejkiem
300MB za 5zł
500MB za 7zł
1GB za 10zł

Są pakiety
25zł nolimit minut do sieci komorkowych
30zł nolimit minut do sieci komorkowych + nolimit sms
35zł nolimit minut do sieci komorkowych + nolimit sms + 1GB z lejkiem [w orange na kartę analogiczny pakiet ma 2 GB bez lejka]


Na lejku dobrze działa Opera mini.


Jak skończy ci się kasa na koncie, możliwe że lepiej przenieść się do:
1. Fakt mobile - to taryfa play ma pakiet nolimit na stacjonarne za9zł, stawka goła 15gr/min., rok wazne konto z automatu, darmowy lejek ważny rok [tyle co konto],
2. nju na kartę - taryfa orange, konto ważne bezterminowo, goła stawka 19gr/min., usługa miesio 19 daje nolimit na stacjonarne 10zł, dobre pakiety netu ale bez lejka.
Ostatnio zmieniony 01 sie 2015, 15:10 przez buba1234, łącznie zmieniany 1 raz.

________________________________
 #814925  autor: maniek89
 30 lip 2015, 19:27
W PNK rwk kosztuje 10 zł - po aktywacji bodajże w ciągu dwóch tygodni musisz zasilić się za minimum 5 zł. Pamiętaj że masz rwk ale promocja ja + bez limitu w sieci działa przez ilość dni adekwatnych do doładowania :)
 #814944  autor: ptysio
 30 lip 2015, 21:59
Dzięki za wyczerpujące informacje!
Zwłaszcza za te pakiety! Kurcze, 5zł za 200minut na stacjonarne? To już nie ma nawet sensu brac stacjonarnego z minutami w kablówce...
Przy takich cenach to chyba nie dożyję braku kasy na koncie, bo przez naście lat uzbierało się tego grubo ponad 1K ;) A ja - głupi - zamiast od razu Was spytac, jeszcze dokupiłem 100/115, tak mi zależało na długiej ważności konta... Kiedy ja to wydam? ;)
Fakt mobile - dobrze wiedziec, przyda się ten lejek do nawigacji. Będzie można olac Aero2...
Jak pisałem, Ja+ bez limitu do plusa może się przydac jeśli jest za darmo, ale w zasadzie jedyny numer plusa na jaki świadomie dzwonię to mój własny ;). Na zasilenie do RWK jest miesiąc.
Jeszcze raz dzięki za pomoc!

edit:
@buba1234: właśnie doczytałem Twój tekst ze stopki i... chyba nie zdecyduję się na internet w plusie. Będzie telefon w PNK i internet w Fakcie... Dzięki za ostrzeżenie!
 #815009  autor: buba1234
 31 lip 2015, 11:04
Mam zamiar już zmienić moja stopkę, net w plusie teraz ma niezłe ceny, choć sposób jego rozliczania jest taki, że pakiet schodzi szybciej niż u konkurencji. Kiedyś dezaktywowałem pakiet w dobrym czasie, ale niestety się odnowił na następny miesiąc. Po prostu jak masz zamiar dezaktywować pakiet to zrób to 2 dni przed końcem 30 dni. Jak masz tyle kasy na koncie już korzystaj z plusa :D Szybciej zmienisz operatora. :D

Jak kiedyś przejdziesz do Faktu Mobile, to pakiety MB nie są autoodnawialne, ale jak wykupisz pakiet w trakcie działania innego pakietu MB, to oba się zsumują, a ważność wydłuży o 30 dni.

Na razie najlepsza opcja dla ciebie to korzystanie tylko z Plusa i zużywanie tej kasy.

5zł będzie ci odchodziło miesięcznie na stacjonarne, bo jak rozumiem, potrzebujesz.
Kolejne 5zł-10zł będzie odchodziło miesięcznie na pakiet MB [300MB-1GB]. No i doładowanie 5zł raz do roku, aby przedłużyć ważność konta.

Chyba pakiet 200 minut na stacjonarne można aktywować 1 w miesiacu, więc jak bedziesz potrzebował więcej minut to bierzesz starter faktu mobile ewentualnie [do drugiego telefonu] i masz nolimit minut na stacjonarne okazyjnie za 9zł.

________________________________
 #817231  autor: grzegorz1982
 14 sie 2015, 10:09
Mam pytanie w sprawie doładowań, od dziś weszła promocja 40% więcej za doładowanie, czy doładowując w salonie plusa dostane 4x0,5 frugo + 40% wartości doładowania ? Czy ktoś to sprawdzał ?
 #820433  autor: darkangel
 31 sie 2015, 16:10
Czy w Plusie na prepaida można mieć ten pakiet 200GB w nocy z inną taryfą niż JA + Internet na kartę, która nie ma długich ważności konta.

Interesuje mnie tylko ten pakiet.
  • Strona 9 z 46
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 46
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 46