DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #809064  autor: xander21
 28 cze 2015, 14:08
To teraz wszystko jasne, inny starter inna taryfa :) Mnie to i tak znudziło, ciągłe przekładanie simek i zamiawianie starterów. Mam tyle neta darmowego, że głowa boli. A ja niszcze stosunkowo mało ok. 100MB tygodniowo.
 #810528  autor: Daawid1993
 07 lip 2015, 09:52
cyanoone pisze:Dostałem bonus na karcie mnp, pani w salonie mówiła, że na pewno go nie dostane :D
Tak jak już gdzieś pisałem, niedoinformowanie konsultantów czy to tych w lokalnych salonach czy to w telefonicznej siedzibie Play sięga zenitu. Ponadto po wykorzystaniu 1GB jeżeli wciąż mamy ważne konto to możemy włączyć na próbę formułę 3w1 która da nam kolejne 1GB (na 7 dni) oraz darmowe SMSy + rozmowy do Play
 #814569  autor: dan7
 29 lip 2015, 09:07
Witam Panowie.
Wczoraj przeniosłem starter T-Mobile Frii 1Gb (już wykorzystany do cna) do Play i tu niespodzianka - 1Gb internetu za friko :lol: .
Teraz pytanie: czy jak przeniosę się za 9 dni do Play Na Kartę RWK to ten bonus który mi zostanie też będzie przeniesiony (np 500Mb) ?
Pozdrowionka !

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #814643  autor: bolek2004
 29 lip 2015, 12:09
cyanoone pisze:Spróbuj zorganizować sobie starter z Fanty /Sprite.
Z tego co wiem to na starterach fanty nie przyznają tego darmowego 1gb.
dan7 pisze:Teraz pytanie: czy jak przeniosę się za 9 dni do Play Na Kartę RWK to ten bonus który mi zostanie też będzie przeniesiony (np 500Mb) ?
Po zmianie taryfy ten bonus przepada.