DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 203 z 624
  • 1
  • 201
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • 624
 #810252  autor: klimasz
 05 lip 2015, 11:05
bulgar_rpk pisze:
anonim69 pisze:bulgar_rpk , możesz potwierdzić, że nie była to pomyłka z Comfortem za 49,,99 i rozmowami za free na stacjonarne.
Nie to nie pomyłka. Bo dostałem rabat na stacjonarki z tego względu, że brałem telefon po cenie cennikowej czyli 9zł ;)
Tak myślałem. W takim razie jeżeli ktoś nie potrzebuje drogiej zabawki, a bierze sobie taką Lumię 735 ma moim zdaniem kapitalną ofertę, wszystko no limit z 2GB danych za 49,99zł - rewelacja :)
negra pisze:Mam prośbę do wszystkich obeznanych w temacie :wink: powiedzcie proszę jak wygląda dokładnie opcja 1 GB internetu w ofercie T-M. Jak już wcześniej pisałem żonka otrzymała w nowej umowie 1 GB internetu , umowa zaczyna obowiązywać od dzisiaj , a że nie otrzymała jeszcze wszystkich ; papierów; chcę dopytać o tą opcję. Jeżeli wykorzysta te wliczone w cenę abonamentu 1 GB automatycznie będzie naliczało należność za transmisje danych? Dodam że jeżeli w tle nie będzie działała jakaś aplikacja ; ciągnąca; dane to na pewno te 1 GB nie zużyje , a pakietu nie można wyłączyć bo jest na sztywno przypisany do oferty :roll:
Aktywuje się jej następna paczka za bodajże 10zł, tak mi tłumaczył konsultant - jeżeli dostałem 2 GB darmowe, to jak to przekroczę naliczy mi się kolejny GB za 10zł, analogicznie powinny być u Twojej żony.
 #810256  autor: negra
 05 lip 2015, 11:39
@klimasz znaczy że automatycznie ; wskakuje; kolejny 1 GB i będzie doliczony do fakturki . Ok dzięki
 #810258  autor: klimasz
 05 lip 2015, 11:44
negra pisze:@klimasz znaczy że automatycznie ; wskakuje; kolejny 1 GB i będzie doliczony do fakturki . Ok dzięki
Dokładnie tak tłumaczył mi konsultant, jak się zapytałem co się dzieje po wykorzystaniu paczki podstawowej :) To jest jedyny minus w ofercie T-Mobile
 #810277  autor: Jacun28
 05 lip 2015, 14:38
klimasz pisze:
negra pisze:@klimasz znaczy że automatycznie ; wskakuje; kolejny 1 GB i będzie doliczony do fakturki . Ok dzięki
Dokładnie tak tłumaczył mi konsultant, jak się zapytałem co się dzieje po wykorzystaniu paczki podstawowej :) To jest jedyny minus w ofercie T-Mobile
Z tego co ja wiem to jezeli ktos ma 1gb i go wykorzysta to wlącza sie drugi pakiet 1gb za 10 zl.Jezeli i ten tez worzystamy to nastepuje blokada ale wiecej nic nie zaplacimy procz wspomnianych 10 zl za kolejny pakiet.Tak mi tlumaczyl konsultant.Mnie tez czeka nie dlugo przedluzenie:)
 #810321  autor: klimasz
 05 lip 2015, 20:49
Wyższą cenę - 250zł zniżki od SUK - budżet na zakup urządzenia (jeżeli masz umowę na działalność gosp.)
 #810327  autor: klimasz
 05 lip 2015, 21:12
Tak, tylko jeżeli w tych 49,99zł nie będzie stacjonarnych ;) Bo inaczej byłaby oferta zbyt dobra ;)

Jeżeli w tych 49,99zł weźmiesz stacjonarki to nie będzie zniżki na telefon. Tak tu ktoś wynegocjował.
 #810336  autor: klimasz
 05 lip 2015, 21:42
No to w tym układzie za 49,99zł:
-nielimitowane rozmowy kom.
-nielimitowane sms'y
-paczka danych 2 GB
-zniżka 250zł na telefon, napisz do nich maila z prośbą o kontakt i napisz co chcesz, a zadzwonią do Ciebie :)
 #810355  autor: negra
 06 lip 2015, 07:38
Ja w mailu do TM. napisałem że nie podoba mi się zaproponowana oferta i jak mam przeprowadzić przeniesienie numeru do innego operatora. Na drugi dzień był telefonik z SUK i przyjęcie nowego aneksu . Nic nie pisałem o tym żeby oddzwaniali itp.
 #810394  autor: misiek_sz
 06 lip 2015, 12:08
Witajcie,
napisałem w piątek maila na boa z prośbą o kontakt (koniec umowy 29.11). Byłem zainteresowany Comfortem, ew. Relaxem - to czego na forum można się doczytać zostało ze zniżkami przedstawione. Bardziej nastawiłem się na Huawei p8 lite za symboliczną kwotę i 3-4 GB danych. Oddzwoniono dziś, ale finalnie uzgodniliśmy: nielimitowane kom.+ stacjonarne+sms i mms, 4GB danych, bezpłatna wymiana karty sim i kurier. To w taryfie ProFirma M za ok. 68 brutto. Dodatkowo nielimitowane rozmowy do UE (niby na kom. i stacjonarne - i tak nie dzwonię)
Jednak 2 minusy: zgoda na info handlowe i biały wspomniany telefon (za 1 zł). Rzekomo czarnych na dziś nie ma.
 #810422  autor: Alkowski
 06 lip 2015, 15:32
misiek_sz pisze:Witajcie,
napisałem w piątek maila na boa z prośbą o kontakt (koniec umowy 29.11). Byłem zainteresowany Comfortem, ew. Relaxem - to czego na forum można się doczytać zostało ze zniżkami przedstawione. Bardziej nastawiłem się na Huawei p8 lite za symboliczną kwotę i 3-4 GB danych. Oddzwoniono dziś, ale finalnie uzgodniliśmy: nielimitowane kom.+ stacjonarne+sms i mms, 4GB danych, bezpłatna wymiana karty sim i kurier. To w taryfie ProFirma M za ok. 68 brutto. Dodatkowo nielimitowane rozmowy do UE (niby na kom. i stacjonarne - i tak nie dzwonię)
Jednak 2 minusy: zgoda na info handlowe i biały wspomniany telefon (za 1 zł). Rzekomo czarnych na dziś nie ma.
Praktycznie każdy operator już daje kwotę abonamentu po zgodzie handlowej , czy to przy przedłużeniu umowy , lub przeniesieniu numeru , podobna sytuacja jak z fakturą elektroniczną.
 #810561  autor: Donau
 07 lip 2015, 13:30
misiek_sz pisze:Witajcie,
nielimitowane kom.+ stacjonarne+sms i mms, 4GB danych, bezpłatna wymiana karty sim i kurier. To w taryfie ProFirma M za ok. 68 brutto.
ProFirma M i 4GB internetu ? Na pewno 4GB?
 #810582  autor: rentonix
 07 lip 2015, 15:23
Cześć.

Ponownie wpadam na forum, chyba po 1,5 roku nieobecności :-), znów czas przedłużać i pomęczyć SUK :-).

Widzę, że comfort da się pocisnąć za 49,90 (2GB, no limit oprócz stacjonarki). Ostatnio wycisnąłem to samo + no limit stacjonarne na 15 m-cy bez telefonu (sprytnie wykpiłem się od startujących wtedy JUMPów).

Moje pytanie jest z innej paki - widzę, że w comforcie większość bierze Xperię M4 Aqua, w telewizji coś plotą o promocji na S4. Czy ktoś się orientuje jaka jest jej cena przy przedłużeniu z comfortem za 49.90?

Mam nadzieję, że usiu i thonka dalej działają, pozdrawiam.
 #810584  autor: klimasz
 07 lip 2015, 15:39
rentonix pisze:Cześć.

Ponownie wpadam na forum, chyba po 1,5 roku nieobecności :-), znów czas przedłużać i pomęczyć SUK :-).

Widzę, że comfort da się pocisnąć za 49,90 (2GB, no limit oprócz stacjonarki). Ostatnio wycisnąłem to samo + no limit stacjonarne na 15 m-cy bez telefonu (sprytnie wykpiłem się od startujących wtedy JUMPów).

Moje pytanie jest z innej paki - widzę, że w comforcie większość bierze Xperię M4 Aqua, w telewizji coś plotą o promocji na S4. Czy ktoś się orientuje jaka jest jej cena przy przedłużeniu z comfortem za 49.90?

Mam nadzieję, że usiu i thonka dalej działają, pozdrawiam.
Co by nie mówić to chyba najbardziej opłacalny w tej chwili model biorąc pod uwagę cenę/wydajność urządzenia.

Jeżeli cennik nie zmienił się od końca czerwca to za S4 w taryfie Comfort zapłacisz 399zł, Relax - 149zł. Ta "promocja" to mydlenie oczu, bo gwiazdki i inne pierdoły.

Tu masz cennik z 30.06 http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 009099.pdf

Jeżeli w cenniku masz pozycję np. 399/249 to od wyższej kwoty odejmij sobie rabat SUK 250zł.
 #810597  autor: rentonix
 07 lip 2015, 16:33
klimasz pisze: Co by nie mówić to chyba najbardziej opłacalny w tej chwili model biorąc pod uwagę cenę/wydajność urządzenia.

Jeżeli cennik nie zmienił się od końca czerwca to za S4 w taryfie Comfort zapłacisz 399zł, Relax - 149zł. Ta "promocja" to mydlenie oczu, bo gwiazdki i inne pierdoły.

Tu masz cennik z 30.06 http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 009099.pdf

Jeżeli w cenniku masz pozycję np. 399/249 to od wyższej kwoty odejmij sobie rabat SUK 250zł.
Dzięki wielkie, na alledrogo ceny M4 koło tysiąca, realnie pewnie na licytacji pójdzie koło 900-950, a kończą się 2 umowy - wezmę 2 razy to samo, a za pieniążki zakupię coś konkretniejszego. Myślałem, że będzie bardziej opłacalnie z S4, ale przy cenie 399 chyba będzie korzystniej z M4 aqua. Bardzo dziękuję za pomoc.
 #810603  autor: nemoo
 07 lip 2015, 17:43
a czy do relaxu ( abo 49 zł )i telefonu z obniżką da się jeszcze wytargować darmową wymianę karty sim i kuriera???
 #810607  autor: i.slepy
 07 lip 2015, 18:00
nemoo pisze:a czy do relaxu ( abo 49 zł )i telefonu z obniżką da się jeszcze wytargować darmową wymianę karty sim i kuriera???
Abo 49 to Comfort i powinno się dać.
 #810609  autor: IVIarcin
 07 lip 2015, 18:08
A czy ktoś wyciągnął Comfort z Z1 Compact za 1zł?
Emaila wysłałem tylko ciekawe czy zadzwonią:)
Po 15stu latach abonament przeszedł na czas nieokreślony...
Szkoda że nie doceniają klientów z długim stażem...;/
  • Strona 203 z 624
  • 1
  • 201
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • 624
  • 1
  • 201
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • 624