DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 30 z 45
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 45
 #810085  autor: bazooka
 04 lip 2015, 09:49
Muszę od razu Ciebie poprzeć @Calmuś, bo zaraz Ciebie zjedzą... :-D

Testerzy testują :?: ...testują.
Relacje tu na forum "zdawają" :?: ...zdawaja.

To po kiego grzyba każdy chce sprawdzić sam, na własnej skórze :?:
Myślicie, że będziecie mieli lepiej, bez opisanych problemów :?:

Naiwność Polaków mnie czasami poraża...
No chyba, ze rozmawiamy z gimbazą :?:

W sumie jeśli czyta się Kamilka z pewnego portalu to wyjdzie, że to prawie najlepsza sieć w Polsce :smt005
 #810090  autor: Remington
 04 lip 2015, 10:14
Wracając do Vectone, na Fb ludzie piszą, że po ręcznym wyborze operatora sieć już im działa. To prawda? Zastanawiam się nad Vectone na próbę do modemu.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2015, 10:37 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Z wypowiedzi wyleciały wątki nie na temat
 #810093  autor: bazooka
 04 lip 2015, 10:19
Remington pisze:Zastanawiam się nad Vectone na próbę do modemu.
Powodzenia.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2015, 10:37 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Wyleciały wątki w wypowiedzi, nie na temat
 #810098  autor: JacekK
 04 lip 2015, 10:29
Pisząc "działa" mają na myśli to, że karta zalogowała się do sieci (z tym również bywa problem) i można wykonać połączenie głosowe wychodzące. Awaria jest dość specyficzna. Ci, którym uda się zalogować do sieci i zadzwonić, sądzą że działa. Zwłaszcza, że SMS-y również udaje się wysłać, niestety te nie dochodzą. Tymczasem prawda jest taka, że do klienta nie dochodzą żadne połączenia i SMS-y. Sytuacja trwa chyba nieprzerwanie od 30 czerwca.

Ja odradzałbym zasilanie konta tej sieci przy obecnym stanie rzeczy, zresztą prawdopodobnie zasilenie i tak nie zadziała, lepiej jednak nie sprawdzać.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #810120  autor: LOOPO
 04 lip 2015, 11:50
Stan na chwilę obecną u mnie:
Przychodzące do Vectone - nie działają.
Wychodzące:
a. na numer przeniesiony - nie działa
b. na numery nie przenoszone:
b1. numer zalogowany do sieci - działa
b2. numer niezalogowany do sieci - czasem działa czasem nie (nie wiem od czego to zależy)
c. numery stacjonarne - działają
Smsów nie sprawdzałem.
 #810180  autor: mcc466
 04 lip 2015, 20:14
a czemu nie na poziomie pijanych polaków (celowo z małej jako nawiązanie do powyższego) w UK?
bo mieszkam w PL i wiem jak jest tu. I tu robią większy syf niż Polacy. Jak widać nie tylko na rynku w Krakowie ale i w sieciach komórkowych, nie wiem jak się zachowują Polacy w UK i niezbyt mnie to interesuje szczerze mówiąc.

Takie niespodzianki tylko w vectone.

Żebyś się nie zdziwił...
to proszę daj przykład takiej awarii i takiego traktowania użytkowników sieci jak zrobił vectone

co do zwrotu kasy to jak się już pośmiałeś to poczytaj sobie o czymś takim jak chargeback

Czy poza kolejnym wtrąceniem o tym, jak bardzo nienawidzisz brytyjczyków, masz coś merytorycznego do napisania? Kolejne takie posty będą trafiały, tam gdzie ich miejsce. Niewykluczone są również inne nagrody

/#>X
 #810220  autor: xander21
 05 lip 2015, 01:57
A mówiłem, kilka miesięcy temu. Nikt mnie słuchać nie chciał. Ta sieć ma za granicą złe opinie. Teraz w końcu w PL przejrzeli na oczy. :-) To jedna wielka kpina, co się wyprawia to ja nie wiem.
 #810227  autor: Remington
 05 lip 2015, 04:16
Na Fb również ktoś napisał o takim smsie, ale jak twierdzi numer dalej nie działa.

thenerh zamilkł, a był dość dobrze zorientowany w aktualnym stanie Vectone'a.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2015, 07:03 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięcie wątków nie na temat
 #810228  autor: LOOPO
 05 lip 2015, 07:04
Potwierdzam fakt otrzymania smsa z 5 GB w ramach rekompensaty. Dodatkowo zaczęły przychodzić smsy wysłane 20 czerwca i później. Z połączeniami tak jak pisałem w poście poprzednim - bez zmian.
Edit. Odpowiedziałem na smsa o 5GB - żadnego powiadomienia o aktywnym pakiecie na razie nie otrzymałem. Sprawdzenie stanu pakietu kodem zwraca "brak aktywnych pakietów".
 #810238  autor: kowal2200
 05 lip 2015, 09:45
Remington pisze:kowal2200 dawaj znać jak będziesz mieć kolejne wieści z UKE. Zlewanie pism regulatora to nowa jakość na naszym rynku.
Dam Wam znać ale na dalszą korespondencję w tej sprawie ze strony UKE nie liczę, resztę zrobią sami.

Stan u mnie:
stanislaw01 pisze:dostalem sms ze w ramach rekompensaty za awarie dostalem 5GB netu.
Nic takiego nie dostałem

Przychodzące do Vectone - nie działają.
Wychodzące:
a. na numer przeniesiony - działa
b. na numery nie przenoszone:
b1. numer zalogowany do sieci - działa
b2. numer niezalogowany do sieci - działa
c. numery stacjonarne - działają
Smsy przychodzące działają
 #810247  autor: JacekK
 05 lip 2015, 10:42
Zawsze uwielbiałem sytuacje, jak operator w czasie awarii (gdy nie działa) dawał bonusy w ramach rekompensaty :lol:

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #810254  autor: eaglet
 05 lip 2015, 11:16
Moja karta jeszcze w dniu wczorajszym normalnie funkcjonowała a dziś już nie loguje sie do sieci. Jutro przepadają mi minuty z wykupionego pakietu, jak nie usuną oroblemu to jutro karta ląduje w koszu.
 #810293  autor: CRUSADER
 05 lip 2015, 16:05
Powiem szczerze,że nie przeczytałem wszystkich 40 stron o Vectone na tym forum wiec nie wiem czy o tym bylo czy nie.Chodzi mi o jakieś kody zeby spr.ile minut zostało w pakiecie i do kiedy.Ile neta itd.Mnie po ręcznej zmianie ustawień wszystko działa i nie narzekam tyle,że nie mogę spr. ile mi czego zostalo.Prosil bym kogoś ogarniętego o odp.Na ich stronie też nic o kodach nie widzę.
  • Strona 30 z 45
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 45
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 45