DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #810045  autor: Lukaszek78
 03 lip 2015, 21:48
Witam..Na dniach bede przedluzac umowe z Orange wybierajac wlasnie z tych dwoch tel.. Planuje skorzystac z oferty Multi Max na raty..

Było: Motorola E365, Sony Ericsson K310i, Nokia 6020, Nokia N73 ME,LG GT 500
Jest:Sony Ericsson Xperia arc S,LG G2
 #810125  autor: Mounty
 04 lip 2015, 12:33
Ja postawiłabym na samsunga, lg ma za duży rozmiar, fakt lepszy aparat, ale samsung jest niedaleko w tyle, a wygląd czy funkcjonalność powiedziałabym że są dużo lepsze.
 #810142  autor: Mr. Allen
 04 lip 2015, 14:11
Wygląd S6 dużo lepszy? Kwestia dyskusyjna. Skórzana wersja LG G4 bije na głowę to szkło z tyłu z wystającym aparatem w S6. Do szkła powinna być doklejona ścierka do zmazywania odcisków palców, gdzie na skórze ten problem nie będzie występował. Kwestia niewymienialnej baterii i pamięci, której nie da się rozbudować - pomijam, bo to strzał w kolano Samsunga, który chciałby być jak Apple, ale nigdy nie będzie :-) Cena też na korzyść LG G4. Dla mnie wynik oczywisty, sam będę stał przed takim wyborem i na S6 nawet nie spojrzę :-)
 #810155  autor: penguino
 04 lip 2015, 16:16
To, że skóra bije na głowę metal i szkło to też jest subiektywna opinia. A faktem jest, że po pewnym czasie skóra zacznie się wycierać. Nigdy nie wymieniałem baterii w telefonie więc brak tego rozwiązania dla wielu osób jest wydumanym problemem. S6 jest wyraźnie poręczniejszy, ma lepszy ekran i wydajniejsze podzespoły. Aparaty są podobne, ale G4 ma dużo gorszą stabilizację obrazu. OIS w wydaniu LG jest tragiczna:
https://youtu.be/1g6sdWOc9k4?t=2m4s
https://www.youtube.com/watch?v=WSeqYT-HvBw

A różnica cenowa jest już na tyle nieduża, że przy takiej wartości sprzętu jest pomijalna.
 #810161  autor: pakierhakierxd
 04 lip 2015, 16:53
Wszystko zależy od tego czy chcesz duży telefon :)
Ja kupiłem G3 i postanowiłem że sprzedaje i zmieniam na S4/S5.
Chodzi o wielkość,przeszkadza mi :P

Pozdrawiam :)
 #810162  autor: pakierhakierxd
 04 lip 2015, 16:53
Tak samo jest z G4 -jest jeszcze lekko większy od G3 .
Niby chude ramki ale to 5.5 jednak :)

Pozdrawiam :)
 #810264  autor: Lukaszek78
 05 lip 2015, 12:39
Skoro to bedzie oferta na raty to rozszerzajac liste co myslicie o Note Edge i S6 Edge?

Było: Motorola E365, Sony Ericsson K310i, Nokia 6020, Nokia N73 ME,LG GT 500
Jest:Sony Ericsson Xperia arc S,LG G2
 #810265  autor: penguino
 05 lip 2015, 13:24
Note Edge to po prostu Note 4 z wygiętym ekranem. Świetny telefon i ... duży. Więc ponownie kwestia preferowanego rozmiaru. Jeśli jednak padnie na S6 to wybór między S6, a S6 edge to wyłącznie kwestia gustu - czy jesteś w stanie dopłacić za wygląd.