DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #809822  autor: a_lex
 02 lip 2015, 16:25
Znajoma ma numer w Orange i potrzebuje dużo rozmów w sieci - dlatego naturalnym jest zmiana taryfy na Yes. I dlatego moje pytanie - czy poza darmowymi wewnątrz sieci są tam jeszcze jakieś fajne bonusy i promocje?
 #809829  autor: Blank
 02 lip 2015, 16:45
Tak, darmowe pozbycie się RWK na zawsze :) Taki bonus do darmowych w sieci...

A tak serio, to najbardziej uboga taryfa spośród wszystkich głosowych w Orange. Większość promocji z innych taryf nie działa właśnie w tej.

Jedyną zaletą tej taryfy są nielimitowane SMSy do wszystkich za 10 zł oraz wewnątrz Orange za 6 zł. W pozostałych taryfach tego nie ma. Ogólna lista usług ekskluzywnych dla Yes:

- RWK Killery: 0zł/Minuta w Orange, 0zł/SMS w Orange, Za darmo w Orange
- SMSy bez limitu w Sieci za 6 zł (31d)
- Rozmowy bez limitu do wszystkich za 7 zł (7d)
- Rozmowy bez limitu w Sieci za 9 zł (31d)
- SMSy bez limitu do wszystkich za 10 zł (31d)
- Rozmowy bez limitu do wszystkich za 25 zł (31d)

Warto wiedzieć:
- Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich na 31 dni za 30 zł oraz Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich oraz 2 GB na 31 dni za 35 zł, a także wersje tych pakietów na okres 7 dni są dostępne we wszystkich taryfach głosowych oraz taryfie Orange Smart na kartę (sic!).

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #809836  autor: bazooka
 02 lip 2015, 17:33
a_lex pisze:potrzebuje dużo rozmów w sieci
Może się czepiam, ale "dużo" nie musi oznaczać "nolimit", a jeśli tak to wcale nie musi być YES:
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html
1000min => to ok32min dziennie...i najważniejsze: w cyklicznej odmianie tego pakietu sumują się niewykorzystane minuty z nowymi przyznanymi w nowym cyklu a i w sytuacji skończenia się 1000minut przed 31dniami następuje automatyczne odnowienie
*UWAGA! nie nastąpi to podczas połączenia - a więc kontrola co jakiś czas ile minut pozostała jest wskazana, by nie rozpoczynać 120minutowej rozmowy gdy w pakiecie zostanie 1minuta :)
Osobiście wygaduje jakieś 400minut po Orange - usług odnowiła mi się już kilka razy, dlatego teraz mam już 2900minut nazbierane :)
 #809838  autor: Niezgodna7
 02 lip 2015, 17:45
Seba, jak masz tam tak dużo minut, to weź tam kliknij jakiś kod przenoszący do nju, to Ci się ładnie wszystkie minuty zaokrąglą
;- D
PS. to ten pakiet 120' już tak długo jest w Orange, żeś aż 3tys. minut nazbierał..?
:- o

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #809960  autor: a_lex
 03 lip 2015, 10:04
To starsza osoba i nie ma opcji, żeby stosowała zaawansowaną kodologię, pilnowałą terminów itp. Do tej pory korzystała z Popa i nie miała włączonego RWK, więc dla niej zmiana będzie na plus - jak dotąd korzystała z pakietu o którym wyżej napisał Sebusy, a teraz oszczędzi 10 zł.
Pewnie dla niej najkorzystniej byłoby zasilać w Nowym Orange Go z włączonymi wszystkimi promocjami do zasilenia, a po wykorzystaniu minut przechodzić na Yes?
 #810064  autor: a_lex
 04 lip 2015, 00:28
Oszczędzi na aktywizacji tego pakietu - to, co on oferuje dostanie za darmo w standardzie.
 #810076  autor: perdos1
 04 lip 2015, 08:33
Tylko zauważ że utrzymanie konta z darmowym rozmowami w orange kosztuje 1 zł dziennie, czyli 30 zł/miesiac. To nie jest oszczędność, za 20 zł można mieć pełny no limit na rozmowy. Pakiet 1000 minut do Orange połączony z rwk to najlepsza opcja dla niej.
 #810078  autor: Blank
 04 lip 2015, 08:39
Nie rozumiem ludzi, którzy za tak marny bonus są gotowi wyrzec się RWK na zawsze. Zero myślenia o przyszłości. No, ale nie wtracam się.

Wysłane z LG F60 za pomocą Tapatalka

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #810081  autor: bazooka
 04 lip 2015, 09:28
a_lex pisze:Oszczędzi na aktywizacji tego pakietu - to, co on oferuje dostanie za darmo w standardzie.
@divhash - nie są "gotowi na wyrzeczenie" - tylko są nieświadomi. Kolega Gregrin też w innym temacie sugeruje o jakimś włączaniu za 2,90zł tego pakietu [czytajcie REGULAMIN kiedy się tyle za to płaci] - tam chodzi jednak o znajomego, który wj.... się w Zetafona [25zł co miesiąc]

W tym przypadku nie ma absolutnie podstaw. Tymbardziej, że nie uzyskałem odpowiedzi na moje pierwsze pytanie - ile to jest dużo po Orange :?: :)

Albo więc to i papa RWKa:
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html
przywrócenie RWK oczywiście uratuje migracja do Nju, no ale 30zł/30dni... :roll:

...albo 9zł/31dni za nolimit w YES:
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html

...albo 10zł / 31dni za 1000minut po Orange w każdej taryfie oprócz YES:
http://www.orange.pl/kid,4002010499,id, ... ticle.html
Tu podkreślam sumowalność przy pakiecie cyklicznym, który jest kluczowy - ale powtarzać się nie będę.

@a_lex - czy teraz zatem możesz się ze wszystkim doprecyzować - czy jednak to niektórzy z nas są niedoinformowani i istnieje możliwość "oszczędności" na darmowych rozmowach po Orange :?: :) ...bo ja naprawdę chętnie bym skorzystał :)

P.S.
Zrezygnuje z tego pakietu jeśli pojawi się oferta 1000minut ale do wszystkich (ze stacjonarkami) za 15zł :)
 #810083  autor: perdos1
 04 lip 2015, 09:44
Nikt ci nigzie takiej oferty nie da, najbliżej tego jest RBM (20 zł), ale pewnie doskonale o tym wiesz.
 #810088  autor: bazooka
 04 lip 2015, 09:55
RBM daje nolimit - a ja nie chcę...ba...zejdę nawet do 750minut za te 15zł :P
...po to, żeby było łatwiej: 2gr/min :-D

Ba...nawet jeśli warunek będzie, że zapłacę z góry za pół roku :)
P.S.
Marzy mi się to w Orange na kartę, bo to tu mam zajebistą skarbonę na koncie :)
 #810099  autor: perdos1
 04 lip 2015, 10:36
sebusy pisze:RBM daje nolimit - a ja nie chcę...ba...zejdę nawet do 750minut za te 15zł :P
...po to, żeby było łatwiej: 2gr/min :-D
Red bull nie daje no limitu, tylko pakiet 44640 minut za 20 zł, co daje 0.045 gr/minutę, taniej się nie da :) .

Za 15 zł możesz liczyć na max 300 minut, nikt ci więcej nie da, bo to się zwyczajnie nie opłaca.
 #810100  autor: bazooka
 04 lip 2015, 10:56
O dzięki za info - naprawdę tematu o RBM nie śledzę, nie wiedziałem, że jest limit...

Chcesz mi napisać, że za 20zł można dać 45000minut, a za 15zł tylko 300 :roll:

A w nju jest też limit :?: Może tak założyć wątek w tym temacie: "ile jest limitu w nolimicie" :)

P.S.
Dobra skończmy ten OT: czekajmy na odzew na autora tematu :)
 #810101  autor: perdos1
 04 lip 2015, 11:03
Niby jest limit, ale żeby go przekroczyć musiałbyś ciągle robić konferencje (i to poza play, bo dodatkowo jest stan darmowy), bo zauważ, że 31(dni)*60(min)*24(godziny)=44640, więc przez okres trwania pakietu bez konferencji nie da się więcej wydzwonić. W NJU niby limitu nie ma, ale przy takim użytkowaniu zablokowaliby ci numer. W RBM masz pakiet minut, więc niby zablokować numeru ci nie mogą.
sebusy pisze:Chcesz mi napisać, że za 20zł można dać 45000minut, a za 15zł tylko 300 :roll:
Nie chcę, ja już ci to napisałem. Dają 45 tys minut, ale równie dobrze mogą dać i milion, wiadomo, że nikt nie jest w stanie tego wykorzystać. Tak działa no limit, operator liczy na to, że weźmiesz no limit za 20 zł, dla wygody, a tak naprawdę go nie potrzebujesz, bo i tak wydzwonisz z tego 200-300 minut.

Nie mniej jednak, jeśli potrzebujesz pakietu 750 minut do wszystkich, to nie ma lepszej oferty niż RBM.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2015, 11:09 przez perdos1, łącznie zmieniany 1 raz.
 #810103  autor: Niezgodna7
 04 lip 2015, 11:10
Wszędzie mogą - przy takich ilościach minut czy rozmów, z tą różnicą, że gdzie jest określona liczba minut - mniejsze prawdopodobieństwo zablokowania.
Poza tym - operator ustala własne warunki blokady - zależne gdzie i ile razy, oraz jak długo user drynda

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis