DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 29 z 45
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 45
 #809839  autor: user_delete55
 02 lip 2015, 17:45
Tak, tak, są jeszcze problemy.. :/
Powinni ogarnąć temat jeszcze dzisiaj w nocy... Dostaniecie info, jak już wszystko będzie śmigało, jak należy.

Pocieszające jedynie jest to, że jak uporają się z bieżącym problemem, wszystkie inne problemy, jakie były prędzej, chociażby z logowaniem się telefonu do sieci, powinny zniknąć na zawsze. Miejmy nadzieję. ;-)
 #809847  autor: Niezgodna7
 02 lip 2015, 18:07
padnę ze śmiechu, jeśli oficjalnie pojawi się news na Telepolis:
Vectone 2G nieudostępnione /zakończone - od 1lipca
:- D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #809860  autor: korkodyl
 02 lip 2015, 18:54
Świeże info od żony: austriacki Vectone w Austrii też nie działa. A polskiej karty, o której pisałem wcześniej, nie dało się uruchomić w Austrii. "Nie działa, no i co pan nam zrobisz?" ;)
 #809886  autor: korkodyl
 02 lip 2015, 20:20
theneth pisze:Jutro pojawi się oficjalna informacja na stronie operatora, jak i również każdy dostanie e-maila i SMS z odpowiednimi informacjami.
Mhm, takimi, że Vectone kończy działalność, tak jak to było w przypadku Lebary.
 #809910  autor: user_delete55
 02 lip 2015, 21:31
korkodyl pisze:
theneth pisze:Jutro pojawi się oficjalna informacja na stronie operatora, jak i również każdy dostanie e-maila i SMS z odpowiednimi informacjami.
Mhm, takimi, że Vectone kończy działalność, tak jak to było w przypadku Lebary.

Nie, jesteś w błędzie. Info już jest na Facebooku, jutro w innych źródłach również będzie, poza tym dostaniecie SMSy z info.
https://www.facebook.com/VectoneMobilePolska
 #809930  autor: CRUSADER
 02 lip 2015, 23:03
Witajcie.
Mam do Was takie pytanie:
Czy ktoś z Was posiada lub wie coś o Vectonemobile?
Choć od lat korzystam z usług Fioletowych to ostatnio znalazłem gdzieś reklamę tego czegoś.Zainteresowała mnie oferta tylko ze wzgl.na tanie rozmowy za granice.
Zamówiłem sobie darmowy starter który zgodnie z tym co pisali dotarł do mnie po 4-5 dniach.
I tu pierwszy szok.Wcześniej widziałem jak dostarczają karty opy.z W4.Koperta,czysto schludnie i ogólnie OK.Tu dostałem kartkę formatu A4 zgiętą na pół całą od środka"obsraną"klejem.Po delikatnym otwarciu w celu wydostania karty sim zniszczeniu uległa prawie połowa tekstu który był w środku tzn.instrukcji.Instrukcja nie jest mi potrzebna ale chodzi o sam fakt.Gdy w końcu udało mi się znalezć sklep który sprzedawał ich doładowania kolejny szok.Wpisałem jak trzeba kod i nic.Wyskoczyło stan konta zero.Wątpię żeby z kodem było coś nie tak bo sprzedawczyni na moich oczach go drukowała.Próbowałem dodzwonić się na ich infolinie i nic.Po wybraniu nr.połączenie się rozłącza to samo gdy próbuję się dodzwonić z innego tel.na ten nr.co mi przysłali i jest to samo.
Już 2 razy wysłałem z ich str.Formularz zgłoszeniowy i jakoś nikt się ze mną nie kontaktuje.
I już nawet nie chodzi mi o te 30 zł.doładowania które okazało się tylko świstkiem papieru wartym 30 dychy ale o to,że teraz sie zastanawiam: czy oni w ogóle działają czy tylko naciągają ludzi zakup pierwszego doładowania?Bo karta przy dostawie ma zero na koncie więc żeby ją sprawdzić trzeba doładować.
Wie ktoś coś może o nich lub miał z tym czymś jakiś kontakt?
Pozdrawiam
 #809945  autor: Ryszard Lubicz
 03 lip 2015, 07:22
Powiem Ci tak:
To jest gówno , którym nie warto zawracać sobie z głowy. I tak za jakiś czas znikną z naszego rynku.
I co z tego , że niby jest trochę taniej ? Raz działa , raz nie działa , do jednych można się dodzwonić - do innych nie, smsy dochodzą lub nie, trzeba robić jakieś dziwne konfiguracje, kody aby podstawowe rzeczy działały...Niewarte zachodu i nerwów.
Wolę mieć drożej ale działające porządnie u normalnego operatora.

Grażynko wybacz...
 #809946  autor: macc
 03 lip 2015, 07:27
Ryszard Lubicz pisze:Powiem Ci tak:
To jest gówno , którym nie warto zawracać sobie z głowy. I tak za jakiś czas znikną z naszego rynku.
I co z tego , że niby jest trochę taniej ? Raz działa , raz nie działa , do jednych można się dodzwonić - do innych nie, smsy dochodzą lub nie, trzeba robić jakieś dziwne konfiguracje, kody aby podstawowe rzeczy działały...Niewarte zachodu i nerwów.
Wolę mieć drożej ale działające porządnie u normalnego operatora.
To jest najlepsze podsumowanie tego operatora.amen. :wink:
 #809948  autor: tadeusz@bigos
 03 lip 2015, 07:44
A ja powiem tak:
Zawsze gdy kupowałem np. buty to brałem droższe, firmowe. Starczały na kilka sezonów.
Kolega brał na rynku Chińskie - były przypadki , że chodził w nich 1 miesiąc. Ale nie szło mu przetłumaczyć - on był zadowolony , że ma tańsze.
Podobnie jest z Vectone i tym podobnymi. Chcesz mieć tani szajs to masz.
 #809951  autor: bobiwr
 03 lip 2015, 08:03
tadeusz@bigos pisze:Podobnie jest z Vectone i tym podobnymi.
Myślę, że obrażasz każdego innego operatora telefonii komórkowej, wsadzając go do tego samego wora co Vectone.
Oni ustanawiają własny standard nieudolności. Jest to "zjawisko telefoniczne" obecnie badane jedynie przez pasjonatów tematu. Kol. Ryszard trafnie podsumował ich nieudolność świadczenia usług telekomunikacyjnych.
 #809952  autor: tadeusz@bigos
 03 lip 2015, 08:08
bobiwr pisze: Myślę, że obrażasz każdego innego operatora telefonii komórkowej, wsadzając go do tego samego wora co Vectone.
:D Ok. Może i masz rację - chyba nic gorszego w PL niż Vectone teraz nie ma.
 #809953  autor: JacekK
 03 lip 2015, 08:14
@ CRUSADER

Jeśli próbowałeś w dniach 30 czerwca-2 lipca to trafiłeś niestety na awarię, która nie dotyczyła tylko polskiego oddziału, ale była (i chyba jeszcze wciąż jest) globalna.

Też nie koniecznie słuchaj tych, co mówią że ogólnie nie działa. Są problemy, skandaliczne jak ten obecny, ale przeważnie piszą tu Ci, którzy z siecią tą mieli kontakt maksymalnie kilkudniowy. Większość nawet nie doładowała konta i powtarza jedynie opinie innych.

Ja korzystam u nich z internetu mobilnego (już chyba 2 miesiące), przyznam szczerze, że (mieszkam na bardzo dalekiej prowincji) ich internet działa mi najlepiej. Nic nie przerywało, nie zwalniało, zawsze łaczyło. Vectone to też jedyna sieć, która umożliwia darmowe połączenia międzynarodowe do tylu krajów (rozmowy Vectone-Vectone). Tego nie oferuje nikt. 3000 minut za doładowanie 5 Zł na 30 dni. Testowałem, działają, dzwoniłem do UK na numer Vectone wielokrotnie, było za darmo. Doładowania wydrukami też zawsze działały. Jeśli ktoś z bliskich ma Vectone za granicą (sieć jest popularna wśród Polaków w kilku krajach), polska karta Vectone pozwala odbierać połączenia (osoba dzwoniąca rozmawia za darmo).

Nie licząc trwającej awarii jeden ze sztandarowych problemów to niedochodzące SMS=-y na numery przeniesione. Nie każdy to potrzebuje, zwłaszcza osoba dzwoniąca za granicę.

To wszystko oczywiście nie usprawiedliwia operatora a zachowanie sieci jest często nieprofesjonalne i nawet skandaliczne, ale nie jest tak, że ogólnie nie działa i już. Są też głosy o tym, że jakość rozmów międzynarodowych jest naprawdę dobra. Testowałem - potwierdzam.

Na ich FB jest komunikat o "awarii". Sieć jako główny numer nie nadaje się. Nie można też na niej zbytnio polegać. Jednak do tanich/darmowych rozmów międzynarodowych, gdzie będziesz ładował konto za 5-10 zł można ją polecić. I tak się zwróci.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2015, 08:21 przez JacekK, łącznie zmieniany 3 razy.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #809954  autor: Ryszard Lubicz
 03 lip 2015, 08:15
bobiwr pisze:
tadeusz@bigos pisze:Kol. Ryszard trafnie podsumował ich nieudolność świadczenia usług telekomunikacyjnych.
Taka jest prawda. Jakaś banda cwaniaków myśli , że Polska to 5ty świat i próbuje się dorobić.
Chyba się nie spodziewali , że usługi telekomunikacyjne są u nas na w miarę dobrym poziomie i myśleli , że ludzie się rzucą na ich pseudo sieć.

Grażynko wybacz...
 #810031  autor: mcc466
 03 lip 2015, 18:37
sieć jest na poziomie pijanych brytyjczyków w PL. Po 4 dniach problemów info co zrobić jak nie działa. napisałem @ w odpowiedzi ten sam komunikat. będę walczył o zwrot kosztów i odpowedzi typu tydzień temu można sobie wsadzić wiadomo gdzie. W vectone po paru dniach możesz się dowiedzieć że nikt nie może się do Ciebie dodzwonić. Przydatne jak np wyszyłasz CV szukasz pracy i nie wiesz że nie można się z Tobą skontaktować. Takie niespodzianki tylko w vectone. Będę walczył o zwrot kasy jak ktoś też chce o to walczyć zapraszam na pv.
 #810050  autor: Blank
 03 lip 2015, 22:13
mcc466 pisze:sieć jest na poziomie pijanych brytyjczyków w PL.
a czemu nie na poziomie pijanych polaków (celowo z małej jako nawiązanie do powyższego) w UK?
mcc466 pisze:Takie niespodzianki tylko w vectone.
Żebyś się nie zdziwił...
mcc466 pisze:Będę walczył o zwrot kasy
:shock: :lol: :smt005

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #810062  autor: kowal2200
 03 lip 2015, 23:46
mcc466 pisze: Będę walczył o zwrot kasy jak ktoś też chce o to walczyć zapraszam na pv.
Dla mnie i pewnie większości użytkowników forum walka o kasę z tą siecią to była by walka o pietruszkę :D Życzę powodzenia, spójrz jeszcze raz na mój posty wyżej dotyczący tego operatora i UKE :lol:
 #810063  autor: Niezgodna7
 04 lip 2015, 00:04
ale o co walczyć? sami się pchacie wiadomogdzie, a później pretensje?
:-D
nie ma co palić głupa, udawać naiwnego, a brać się za siebie.
*
dobranoc państwu
:-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
  • Strona 29 z 45
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 45
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 45