DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 27 z 45
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 45
 #808845  autor: user_delete55
 26 cze 2015, 19:50
Remington pisze:
theneth pisze:Ale serio, wysyła się jeszcze SMSy w dzisiejszych czasach, jak każdy ma WhatsApp...?
Masz jakieś dane na poparcie swojej tezy? Bo ja znam tylko kilka osób korzystających z WhatsApp, a większość korzysta z FB Messengera.

Moja żona choć korzysta niemal non stop z Messengera, ma i tak ponad 600 wysłanych SMS-ów miesięcznie.

Z czystej ciekawości sprawdziłem właśnie, ile SMSów wysłałem w ciągu ostatnich 30 dni. Otóż całe 19 :D
 #808846  autor: user_delete55
 26 cze 2015, 19:54
jutek pisze:
theneth pisze: Sądzę, że problem z SMSami ogarną nieprędko w związku z tym, że korzystają ze swojej platformy billingowej. Ale serio, wysyła się jeszcze SMSy w dzisiejszych czasach, jak każdy ma WhatsApp...?

Tak, wysyła. Poza tym wyobraź sobie, że wciąż istnieją ludzie, którzy mają w 4 literach zabawki, w których bateria trzyma 1-2 dni.
A tak na rozum biorąc, to problem z smsami powinien się skończyć wtedy, gdy pojawi się możliwość przenoszenia numerów. Teraz smsy nie dochodzą, bo Vectone nie ma dostępu do jakiejś bazy numerów przeniesionych i "nie wie" do jakiej sieci kierować sms. Przynajmniej ja sobie to tak tłumaczę :) W przypadku rozmów jakoś to obeszli, a w przypadku smsów nie dali rady.
Nie mam pojęcia, o co Ci chodzi mówiąc "zabawki" ;)
A'propos problemów z SMSami i przenoszeniem numerów, to możesz mieć rację... Teraz podobno UKE przygotował nową platformę do przenoszenia numerów, więc może to przenoszenie w Vectone ruszy szybko... Miejmy nadzieję...
 #808848  autor: Remington
 26 cze 2015, 19:59
No właśnie, sporo ludzi ma smartfona choć wcale nie używa go inaczej niż zwykłego telefonu. Ewentualnie przejrzy net w przeglądarce.

Z moich znajomych wiele osób ma Messengera, tutaj mowa o popularności WhatsApp'a. Użytkownicy Messengera biorą się z tych co przesiedli się na niego z czatu na Fb. Ciekaw jestem natomiast skąd biorą się użytkownicy WhatsApp'a.

Wracając do Vectone, bo to o nim wątek, korzystanie z komunikatorów przy taktowaniu po 500 kb może być ryzykowne (duże zużycie danych). Sprawdził ktoś organoleptycznie jak to wyjdzie?
 #808865  autor: garfield-
 26 cze 2015, 21:33
zaczyna się robić Offtopic, może zrobic osobny wątek, ponieważ zaciemniacie temat tego mvno,
swoją drogą temat pokroju wyższości świąt Bożonarodzeniowych od Wielkanocnych. Jeszcze nie daj Boże ktoś zacznie wywyższać Vibera.
 #809065  autor: user_delete55
 28 cze 2015, 14:10
Remington pisze:No właśnie, sporo ludzi ma smartfona choć wcale nie używa go inaczej niż zwykłego telefonu. Ewentualnie przejrzy net w przeglądarce.

Z moich znajomych wiele osób ma Messengera, tutaj mowa o popularności WhatsApp'a. Użytkownicy Messengera biorą się z tych co przesiedli się na niego z czatu na Fb. Ciekaw jestem natomiast skąd biorą się użytkownicy WhatsApp'a.

Wracając do Vectone, bo to o nim wątek, korzystanie z komunikatorów przy taktowaniu po 500 kb może być ryzykowne (duże zużycie danych). Sprawdził ktoś organoleptycznie jak to wyjdzie?
O ile dobrze kojarzę, to w Vectone taktowanie jest co 100 kB...
 #809328  autor: Remington
 29 cze 2015, 20:20
theneth pisze:
Remington pisze:Wracając do Vectone, bo to o nim wątek, korzystanie z komunikatorów przy taktowaniu po 500 kb może być ryzykowne (duże zużycie danych). Sprawdził ktoś organoleptycznie jak to wyjdzie?
O ile dobrze kojarzę, to w Vectone taktowanie jest co 100 kB...
http://www.telepolis.pl/forum/posting.p ... 2&p=809065

w przypadku transmisji danych występuje zaokrąglenie do 1 MB.
 #809429  autor: kowal2200
 30 cze 2015, 15:09
W Vectone profesjonalizm w każdym calu, nawet UKE mają w pupie, oto odpowiedź na moje zgłoszenie dotyczące możliwości przeniesienia numeru do nich sprzed dwóch miesięcy, dzisiaj dostałem odpowiedź.

Obrazek
 #809615  autor: aree1987
 01 lip 2015, 19:45
Chyba jakaś wieksza awaria bo jak dzwonie do biura obslugi klienta to ten sam sygnal zajetosci. Nawet jak wylacze telefon, to dalej jest ten sygnal zajestosci jak ktoś dzwoni.
 #809642  autor: LOOPO
 01 lip 2015, 20:41
aree1987 pisze:Często nie da się dodzwonić na nr vectone jest cały czas sygnał zajetosci.
Ja nie mogę w ogóle zadzwonić na numer Vectone od razu zrywa próbę połączenia. Z Vectone do innych sieci mogę zadzwonić bez problemu.
 #809711  autor: kowal2200
 02 lip 2015, 09:17
Mnie potraktowali gorzej-odłączyli mi kartę z sieci :D
A tak na serio to chyba nie popłacili faktur do T-mobile. Większej porażki w życiu nie widziałem.
 #809718  autor: Remington
 02 lip 2015, 09:53
Albo coś u nich padło. Model Vectone jest podobny do MVNO na Plusie, tj. MNO daje tylko dostęp do infrastruktury, ale połączenia idą potem przez sieć MVNO. Wystarczy, że mogło paść coś na styku Vectone-TM lub w samym Vectone.
 #809741  autor: user_delete55
 02 lip 2015, 12:04
Sieć przez ostatnie dwa dni borykała się z problemem technicznym - sprawa była dość poważna, ale już wszystko jest OK.
Jeżeli macie jakiekolwiek dalsze problemy, zrestartujcie telefon, wyjmijcie i włóżcie kartę SIM ponownie, następnie z Menu telefonu odszukać "Vectone Services" - "Manual" - "W Polsce". Następnie należy wymusić wyszukiwanie sieci i zalogować się do "Vectone 3G", albo po prostu "Vectone". Nie logujcie się do "Vectone 2G" - to już najprawdopodobniej nie zadziała.
Infolinia faktycznie nie działa, mail też nie, ale jak tylko problem będzie do końca rozwiązany z siecią, to te formy komunikacji powrócą. Miejmy nadzieję - jeszcze dzisiaj. Odrobina cierpliwości! :)
 #809742  autor: tadeusz@bigos
 02 lip 2015, 12:18
Podziwiam (a prawdę mówiąc nie mogę zrozumieć) ludzi którym chce się bawić tą pseudo siecią, wpisywaniem kodów, kombinowaniem , resetowaniem, włączaniem, wyłączaniem aby mieć rozmowy tańsze o kilka groszy ,które w iluś tam % przypadków i tak nie działają poprawnie.
  • Strona 27 z 45
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 45
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 45