DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #807171  autor: 7bart7
 18 cze 2015, 17:06
Witam, nie znam się zbytnio na telefonach, a wiem że są tacy którzy tak. Mój telefon (lg l 5) mnie doprowadza do nerwów. Lag na lagu, nawigacja przycina się na kilka km..
Przyszedł wiec czas na zmianę :P

Co do systemu to jakoś zawsze byłem przekonany do androida ale ostatnio mocno myślę nad jakimś WP

Czego oczekuje od telefonu:
- żebym mógł robić kilka rzeczy jednocześnie i zeby nie powodowało to dłuższych przestojów w działaniu systemu
- żeby po 1 roku użytkowania nie był do wyrzucenia/żeby nie ciął się jak mój teraźniejszy telefon
- żeby miał w miarę dobry aparat.

Do czego mi służy:
- sms, dzwonienie
- nawigacja (wiem ze lumia ma yanosik)
- internet (fb, strony inter.)
- muzyka/radio
- kalendarz google ( nie wiem czy na lumie jest jakaś taka apka, ale przydała by mi się :P)
- rozkłady mpk :D
- jakby dało rade to filmy (z napisami [nie wiem czy to jakaś różnica]) - nie jest to główne kryterium
- to tak z grubsza wiadomo czasem też do innych zadań
Ostatnio zmieniony 18 cze 2015, 17:21 przez 7bart7, łącznie zmieniany 1 raz.
 #807499  autor: motov3
 20 cze 2015, 16:52
Rozumiem, ze nowy smartfon wchodzi w gre. Zdecydowanie polecam smarta na Windowsie.

LUMIA 925 (najwyzsza polka - zdecydowanie godny polecenia)
Lumia 735 (srednia/wyzsza polka)
Lumia 640 (srednia polka)

Z kazdego z nich bedziesz zadowolony. Spelni wszystkie twoje oczekiwania. :-)

Obrazek
 #809530  autor: Marciak
 01 lip 2015, 06:06
Zastanów się nad telefonem Nokia 830.Obecnie w wielu sklepach jest w cenie 1000 zł nowy. Używany kupisz jeszcze taniej. Sam użytkuję od jakiegoś czasu i jestem z niego bardzo zadowolony. Dobrze wykonany sprzęt, świetna jakość aparatu.
Chodzi bez zarzutu. Nic się nie zacina. WYgodny duży ekran . Sam windows phone moim zdaniem bardziej intuicyjny niż android.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2015, 07:48 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięcie linku reklamowego
 #809537  autor: córa
 01 lip 2015, 08:45
Mialam to samo dwa lata temu. Przesiadlam sie z Samsunga (szczerze mowiac nie pamietam juz modelu), ktory tez po ok. roku, poltora byl jednym wielkim lagiem, a bateria padala po 5 minutach surfowania w necie padala :( myslalam, ze mnie szlag trafi.
Przesiadlam sie na Lumie 820 i jestem z niej dumna. Lada chwila konczy sie mnie umowa i gdyby oferta abo bez telefonu byla korzystniejsza (niewielka roznica pomiedzy oferta z i bez telefonu, roznica, ktora nijak mnie nie urzadza) to pewnie bym nawet nie myslala o zmianie telefonu (ew. Jakby jakims cudem padla bym kupila kolejna taka sama, bo z tego, co ostatnio patrzylam to sa calkiem tanie).
Na Twoim miejscu nawet bym sie nie zastanawiala i brala WP. Tez mialam dylematy czy beda dostepne niektore aplikacje, ale nie ma z tym problemu.