DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 201 z 624
  • 1
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203
  • 624
 #809446  autor: onifer2
 30 cze 2015, 17:35
Czy ktoś byłby uprzejmy wrzucić aktualny cennik wg cen standardowych od których mogę uzyskać -150 zł rabatu w dziale utrzymania klienta?
Przejrzałem parę stron wcześniej, lecz nie znalazłem takowego, natomiast co konsultant to podaje inną cenę wyjściową danego telefonu i chciałbym to zweryfikować wg cennika.
 #809500  autor: badbeat
 30 cze 2015, 21:38
Ustaliłem dzisiaj następujące warunki:

Taryfa Relax w cenie 69,99zł na 24 miesiące, Samsung Galaxy S 5 w cenie 799 złotych. Czy ktoś uważa, że można by wycisnąć więcej?

Dodam, że na tle konkurencji - w perspektywie umowy dwuletniej i z opcją tego telefonu - T-Mobile wypada korzystnie. Wprawdzie Plus ze swoją 6-miesięczną umową za darmo plasuje się w ogólnym rozliczeniu lepiej przy abonamencie za 69,99 (1259,82 zł przy 1679,76 zł w TM), to jednak tej słuchawki aktualnie nie mają, a ostatnia cena to 1179 pln i raczej wątpliwie, że będzie taniej jak się pojawi?
 #809512  autor: adass
 30 cze 2015, 22:35
Patrząc po nowym cenniku to w głównej mierze rzuca się w oczy cena IPhona 5c
 #809544  autor: ratosluaf
 01 lip 2015, 09:15
badbeat pisze:Ustaliłem dzisiaj następujące warunki:

Taryfa Relax w cenie 69,99zł na 24 miesiące, Samsung Galaxy S 5 w cenie 799 złotych. Czy ktoś uważa, że można by wycisnąć więcej?

Dodam, że na tle konkurencji - w perspektywie umowy dwuletniej i z opcją tego telefonu - T-Mobile wypada korzystnie. Wprawdzie Plus ze swoją 6-miesięczną umową za darmo plasuje się w ogólnym rozliczeniu lepiej przy abonamencie za 69,99 (1259,82 zł przy 1679,76 zł w TM), to jednak tej słuchawki aktualnie nie mają, a ostatnia cena to 1179 pln i raczej wątpliwie, że będzie taniej jak się pojawi?
Dostałeś 400zł zniżki w tym abonamencie na telefon?
 #809560  autor: klimasz
 01 lip 2015, 11:23
ratosluaf pisze:
badbeat pisze:Ustaliłem dzisiaj następujące warunki:

Taryfa Relax w cenie 69,99zł na 24 miesiące, Samsung Galaxy S 5 w cenie 799 złotych. Czy ktoś uważa, że można by wycisnąć więcej?

Dodam, że na tle konkurencji - w perspektywie umowy dwuletniej i z opcją tego telefonu - T-Mobile wypada korzystnie. Wprawdzie Plus ze swoją 6-miesięczną umową za darmo plasuje się w ogólnym rozliczeniu lepiej przy abonamencie za 69,99 (1259,82 zł przy 1679,76 zł w TM), to jednak tej słuchawki aktualnie nie mają, a ostatnia cena to 1179 pln i raczej wątpliwie, że będzie taniej jak się pojawi?
Dostałeś 400zł zniżki w tym abonamencie na telefon?
To nie tyle zniżka, która każdy dostaje od SUK, tylko promocyjna cena przez inne kanały niż salon? Tak mi się wydaje - w cenniku masz pozycje 1199/799.
 #809597  autor: negra
 01 lip 2015, 16:21
Poczytałem ostatnie strony tematu i w zasadzie wszystkie posty dotyczą przedłużenia umowy z telefonem, a mojej żonce we wrześniu kończy się umowa którą chciała by ewentualnie przedłużyć.Proszę o podpowiedz co na dzisiaj można ugrać na przedłużeniu umowy bez telefonu z opcjami które ją interesują
nie limitowane na komórki
darmowe połączenia na stacjonarne
darmowe SMS , MMS.
Internet nie musi być w ogóle
kwota abonamentu 30-40 zł jest możliwa?
 #809682  autor: iPlus
 01 lip 2015, 23:06
negra pisze:Poczytałem ostatnie strony tematu i w zasadzie wszystkie posty dotyczą przedłużenia umowy z telefonem, a mojej żonce we wrześniu kończy się umowa którą chciała by ewentualnie przedłużyć.Proszę o podpowiedz co na dzisiaj można ugrać na przedłużeniu umowy bez telefonu z opcjami które ją interesują
nie limitowane na komórki
darmowe połączenia na stacjonarne
darmowe SMS , MMS.
Internet nie musi być w ogóle
kwota abonamentu 30-40 zł jest możliwa?
bez szukania, bez proszenia się, masz normalną ofertę,

Red Bull Mobile, karta, pakiet za 20 zł, na 30 dni, no limit sieci komórkowe i numery stacjonarne, pakiet no limit sms 9-10 zł dodatkowo,

Virgin, 29 zł, no limit stacjonarne i sieci komórkowe, no limit sms + 5 GB, ważność 30 dni
 #809703  autor: negra
 02 lip 2015, 08:44
@iPlus dzięki , ale jest mały szkopuł , żonka chce pozostać w ofercie abonamentowej.. jednak nie musi zostać koniecznie w T-M .
 #809766  autor: mikkel
 02 lip 2015, 13:26
negra, najlepiej byłoby powalczyć w TM o taką ofertę za 30zł. Nie jestem pewien ale chyba komuś się udało. W przypadku zmiany sieci to najlepiej nju, jeśli 2 numery byłyby na jedną osobę to wyjdzie 49zł na 2 numery z pełnym nolimitem.


henrikko, dzięki za odp. ale raczej zmiana danych nie wchodzi w grę. Moja mama chyba zostanie w nju, dałem zgłoszenie techniczne dotyczące tracenia sygnału i chyba naprawili i co za tym idzie nie ma potrzeby zmiany opa.

Ja ze swojej strony, mam 2 umowy kończące się w grudniu i chciałbym aby drugi był na doczepkę za 30zł taka sama oferta jak pierwszy numer. Czy da się to osiągnąć bez przenoszenia numeru?
 #809788  autor: badbeat
 02 lip 2015, 14:52
ratosluaf pisze:Dostałeś 400zł zniżki w tym abonamencie na telefon?
Widzisz, coś było na rzeczy. Kuriozalna sprawa w sumie. W poniedziałek gościu składa mi ofertę z telefonem w cenie 799, zaś dzień później wmawia mi, że aparat jednak 949 złotych kosztowałby. Odmówiłem zatem, wolę go kupić w sklepie i przejść do Plusa na abonament bez telefonu za 50 złotych, w którym pół roku mam za darmo. Dodając do tego cenę telefonu - cała oferta wychodzi 250 złotych taniej niż w TM. Tak Niemcy dbają o klientów z 14-letnim stażem.
anonim69 pisze:S5 w taryfie Relax dostałem za 639 zł , ok 2 miesięcy temu
Też miałem, teraz sobie pluję w brodę, ale któż by się spodziewał że po dwóch miesiącach cena podskoczy o 310 złotych??
 #809804  autor: i.slepy
 02 lip 2015, 15:23
badbeat pisze:
anonim69 pisze:S5 w taryfie Relax dostałem za 639 zł , ok 2 miesięcy temu
Też miałem, teraz sobie pluję w brodę, ale któż by się spodziewał że po dwóch miesiącach cena podskoczy o 310 złotych??
no niestety takie jest prawo rynku - duzy popyt, to i cena rosnie :)
 #809849  autor: Arxel
 02 lip 2015, 18:13
Rodzina 140 (?): NL, 10GB, 120 min do UE, abo 129,9 zł/mieś, s6 za 529.
(-20 zł na abo i -400 zł na tel)
 #809882  autor: pacman
 02 lip 2015, 20:13
i.slepy pisze:
badbeat pisze:
anonim69 pisze:S5 w taryfie Relax dostałem za 639 zł , ok 2 miesięcy temu
Też miałem, teraz sobie pluję w brodę, ale któż by się spodziewał że po dwóch miesiącach cena podskoczy o 310 złotych??
no niestety takie jest prawo rynku - duzy popyt, to i cena rosnie :)
Tak ? To prawo rynku od miesięcy pokazuje, że Tmobile traci klientów na abo ;) Jaki % klientów Tmoba w ogóle korzysta z promocji typu -10/20zł i - 250zł ? Jaki procent z tych osób dodatkowo wybrało właśnie ten telefon ? Raczej po prostu mała ilość tych telefonów/chęć wciśnięcia nawet w średnich i wysokich abonamentach telefonów z niskiej czy średniej półki i ceny takie żeby klient nie wybrał właśnie tych. Bo gdybyś miał rację to osoby powyżej pomimo podniesienia ceny wybrałby by ten telefon w tej taryfie, a przez takie, a nie inne ceny nie tylko np. wybierają inny...one w ogóle zmieniają sieć! Są modele absurdalnie drogie i S5 czy Sony Z3c są w tej grupie, nawet jeśli np. zamiast taryfy Comfort wybierzemy wyższą to rośnie abo, a cena wcale jakoś nie spada. Porównując do cen np. w Orange i zniżki za przeniesienie czy tego za ile niektóre modele lądują w tanich weekendach/dniach w Orange to w Teuer Mobile jest drogo. Oczywiście bywa różnie, ale tendencja jest taka, a nie inna, co pokazują statystyki liczby osób z abo w Tmob, zmienili podejście i cele.
 #809901  autor: i.slepy
 02 lip 2015, 21:01
Masz rację. Pamiętaj tylko, ze tym forum wypowiada się 20? 30? Osób, a ilu jest abonentów? Chyba kilka milionów (tylko proszę się nie czepiać tej przybliżone liczby) II myślisz, ze każdy z nich przedłuża umowę przez SUK? Masa ludzi nie ma o czymś takim pojęcia i biorą oferty przez iboa lub zwykłych konsultantów. A jednak te Samsungi i Xperia schodzą, bo czasem czekać na dostawy.
Podałem prostu odwieczna zasadę działania rynku, co może każdy sprawdzić w źródłach.

Jeśli chodzi o to kto bierze te zniżki 10 czy 20 PLN i250 na telefon, to na przykład jestem jedną z nich. Oferta Comfort -10 zł aparat mnie satysfakcjonująca. A gdybym poczekal dłużej, to dostałbym 2 dychy zniżki i byłoby super. Fakt, nie polowalem na s5 tylko s4 na sprzedaż, bo każdy jakiś tam budżet przeznaczony na telefon.
 #809904  autor: munreiker
 02 lip 2015, 21:06
pacman pisze:Tak ? To prawo rynku od miesięcy pokazuje, że Tmobile traci klientów na abo ;) Jaki % klientów Tmoba w ogóle korzysta z promocji typu -10/20zł i - 250zł ? Jaki procent z tych osób dodatkowo wybrało właśnie ten telefon ? Raczej po prostu mała ilość tych telefonów/chęć wciśnięcia nawet w średnich i wysokich abonamentach telefonów z niskiej czy średniej półki i ceny takie żeby klient nie wybrał właśnie tych. Bo gdybyś miał rację to osoby powyżej pomimo podniesienia ceny wybrałby by ten telefon w tej taryfie, a przez takie, a nie inne ceny nie tylko np. wybierają inny...one w ogóle zmieniają sieć! Są modele absurdalnie drogie i S5 czy Sony Z3c są w tej grupie, nawet jeśli np. zamiast taryfy Comfort wybierzemy wyższą to rośnie abo, a cena wcale jakoś nie spada. Porównując do cen np. w Orange i zniżki za przeniesienie czy tego za ile niektóre modele lądują w tanich weekendach/dniach w Orange to w Teuer Mobile jest drogo. Oczywiście bywa różnie, ale tendencja jest taka, a nie inna, co pokazują statystyki liczby osób z abo w Tmob, zmienili podejście i cele.
A zwróciłeś uwagę jak nie dawno skoczyła cena IPhone 6 we wspomnianej przez Ciebie sieci Orange?
 #809921  autor: rogelio
 02 lip 2015, 22:17
rafikrr pisze:Witam.
Właśnie przedłużyłem umowę , taryfa Comfort 49,99 zł na cały czas trwania umowy, 2 GB internetu nielimitowane na komórki , na stacjonarne za dopłatą 6 zł tel. Huawei P8 Lite Dual Sim za 20 zł
Można w cenie 49,99 zł mieć nielimitowane na stacjonarne tylko ten telefon kosztował by 229 zł
Żonie zaoferowali takie same warunki ale ten telefon kupiła za 69zł. Czy raty za telefon są na 24 miesiące czy na dłużej? Nie jestem dobry w czytaniu umów i nic nie rozumiem z tabelki:

Taryfa Comfort /Rodzina110
Suma Zasadniczych Stałych Opłat Miesięcznych Abonenta przez 24 miesiące: 69,99 zł
Promocyjny abonament za zestaw bez rat przez pierwszy miesiąc: 68,99 zł
Wysokość raty przez pierwszy miesiąc 1 zł
Promocyjny abonament za zestaw bez rat przez 23 miesiące licząc od 2 do 24 miesiąca 34,99 zł
Wysokość raty przez 23 miesiące licząc od 2 do 24 miesiąca 35 zł
Ostatnio zmieniony 02 lip 2015, 22:29 przez rogelio, łącznie zmieniany 1 raz.
 #809923  autor: iPlus
 02 lip 2015, 22:18
negra pisze:@iPlus dzięki , ale jest mały szkopuł , żonka chce pozostać w ofercie abonamentowej.. jednak nie musi zostać koniecznie w T-M .
Plus nie tak dawno reklamował ofertę tylko sim bez limitu do wszystkich sieci rozmowy dla przenoszących numer z innej sieci za 20 zł abonament miesięcznie
  • Strona 201 z 624
  • 1
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203
  • 624
  • 1
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203
  • 624