DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 63 z 200
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 200
 #804033  autor: pakierhakierxd
 29 maja 2015, 08:48
Najgorzej że oferta Virgin jest do końca roku a potem pewnie się pogorszy,wczoraj widziałem takie info na ich fanpage od ich :(

Pozdrawiam :)
 #804037  autor: everymen
 29 maja 2015, 09:04
wook pisze:Szybsze to jest niż drogą internetowo pocztową? bo widzę że dość blisko mam do salonu takiego
Teoretycznie powinno być szybsze, bo zgłoszenie pewnie wypełniasz i podpisujesz na miejscu. Szczegółów nie znam, bo jak przenosiłem, to nie było jeszcze takiej możliwości;) Pytanie tylko czy we wszystkich punktach jest to możliwe. Virgin mobile za bardzo się tym nie chwali:P W Gańsku raczej można;) https://www.facebook.com/telakces
 #804038  autor: Mart87
 29 maja 2015, 09:12
pakierhakierxd pisze:Najgorzej że oferta Virgin jest do końca roku a potem pewnie się pogorszy,wczoraj widziałem takie info na ich fanpage od ich :(
To jednak poczekam z tą migracją;p
 #804040  autor: everymen
 29 maja 2015, 09:33
pakierhakierxd pisze:Najgorzej że oferta Virgin jest do końca roku a potem pewnie się pogorszy,wczoraj widziałem takie info na ich fanpage od ich :(
Napisali na swoim fanpejdżu, że od nowego roku będzie gorsza oferta??:P Nie siej niepotrzebnego defetyzmu;)
Spodziewałbym się raczej zmian kosmetycznych. Nie widzę powodu zmiany oferty na gorsze. Jeśli nawet tak się stanie, to nikt Ci nie wyłączy oferty, z której aktualnie korzystasz. Tak było z ofertą "Bez Kompromisów" i "MiWystarcza".
A koledze Mart87 szczerze polecam migrację do Virgin mobile. Do końca roku bite siedem miesięcy, a potem zawsze można migrować gdzieś indziej, jeśli rzeczywiście będzie taka potrzeba;)
 #804043  autor: Mart87
 29 maja 2015, 09:45
Mi na fanpage potwierdzili, że oferta jest ważna tylko do końca roku. Średnio mi się opłaca zrywać umowę z play, posiedzieć w virgin pół roku, a potem na nowo podpisywać abonament w play i być na "cenzurowanym" przez 15 miesięcy, gdy teraz mam terminówkę.

Napisałem do nich zapytanie na emaila i ew. wypytam czy zabierają ofertę tym, którzy się załapią;).
 #804044  autor: pakierhakierxd
 29 maja 2015, 09:56
Można spróbować ale za pół roku będzie trzeba się znów gdzieś przenieść :P ,Virgin robi po prostu promocje czasowe :-) ,oferta na jakiś czas a potem nowa.

Pozdrawiam :)
 #804046  autor: everymen
 29 maja 2015, 10:08
Mart87 pisze:Mi na fanpage potwierdzili, że oferta jest ważna tylko do końca roku.

Cytuję Wasz dialog:
Mart: oferta jest ograniczona czasowo (do końca roku np.)?
Virgin Mobile Polska: Póki co do końca roku właśnie Emotikon smile
Martin Sławiński szkoda..

Zadajesz pytanie, na które masz już oczekiwaną odpowiedź;) "Póki co" - to jest istotne;) Nikt nie napisał, że po nowym roku jej nie będzie albo będzie gorsza. Sami to sobie dopowiadacie;) Mogą ją przedłużyć na kolejny rok albo bezterminowo.
Średnio mi się opłaca zrywać umowę z play, posiedzieć w virgin pół roku, a potem na nowo podpisywać abonament w play i być na "cenzurowanym" przez 15 miesięcy, gdy teraz mam terminówkę.
Wszystko wskazuje na to, że nikt Ci tej oferty nie zabierze, tak samo jak nikt mi nie zabrał starej oferty BK, w której nadal jestem.
 #804050  autor: Przemix
 29 maja 2015, 10:24
a to nie miało być tak, ze byl czas na aktywację do końca kwietnia ale przedłużyli do konca roku? przy czym wiadomo ze nikt tego nie zabierze do póki jest kasa na odnowienie pakietu
 #804051  autor: drozda
 29 maja 2015, 10:34
Kurde jak w wielkiej czwórcy wszystkie pakiety nolimit czy internetowe mają wpisane ograniczenie czasowe promocji w regulaminach to Wam nie przeszkadza ..... Virgin raczej się nie zwinie do końca roku i nie pogorszy oferty ....
 #804053  autor: Mart87
 29 maja 2015, 10:51
Mi potwierdzili mailowo, że pakiet można aktywować do końca roku, Virgin nie może jednak potwierdzić czy pakiet zostanie odebrany klientom, którzy go aktywowali przed końcem roku. Loteria.
 #804056  autor: everymen
 29 maja 2015, 11:02
Mart87 pisze:Mi potwierdzili mailowo, że pakiet można aktywować do końca roku, Virgin nie może jednak potwierdzić czy pakiet zostanie odebrany klientom, którzy go aktywowali przed końcem roku. Loteria.
Tam zaraz loteria;) Jedni wolą pewność na 24 miesiące, inni wolność wyboru i możliwość zmiany operatora w każdym momencie:) Twoja decyzja. Obecne doświadczenie z Virgin mobile wskazuje, że pakietu nikt Ci nie zabierze, jeśli go aktywujesz w tym roku i będziesz z niego korzystał. No chyba, że po nowym roku się zwiną z polskiego rynku:P Taki urok operatorów wirtualnych.
 #804069  autor: forum_tg
 29 maja 2015, 12:32
pakierhakierxd pisze:Najgorzej że oferta Virgin jest do końca roku a potem pewnie się pogorszy,wczoraj widziałem takie info na ich fanpage od ich :(
Skopiuj ich info wraz z ich komentarzami, bo nie wszyscy używają FB ;)
 #804080  autor: drozda
 29 maja 2015, 13:36
Swoją drogą jak parę lat temu ten portal był przezywany "playpolis" to teraz będzie "virginpolis" - co nie otworzę strony to reklama Virgin lub artykuł sponsorowany :)
 #804212  autor: Ziendal
 30 maja 2015, 17:19
Raczej zwinąć się nie zwiną, zbyt forsują pakiety w reklamach.
Pewnie będzie można zostać przy tym co jest.
Poza tym kto powiedział że za rok nie będzie lepszych/korzystniejszych ofert ? :D
 #804473  autor: Ricki1980
 02 cze 2015, 00:32
W jaki sposób można doładować numer przez PayPal? Na stronie w klubie Virgin mam do wyboru zwykły przelew, banki i karty płatnicze. Czy maksymalna kwota doładowania to 300 zł? Chętnie skorzystał bym z obecnej promocji.
 #804476  autor: słoneczny
 02 cze 2015, 00:48
No z tymi 5GB na lato to super sprawa. A już kombinowałem, żeby dokupić dodatkowo 3GB za 20zł. W tej sytuacji to na wczasy tylko brać ten pakiet i oglądać stream - na dobry tydzień powinno starczyć.
 #804504  autor: sloniacz
 02 cze 2015, 12:18
musisz się najpierw zalogować na swoje konto na www.virginmobile.pl - wtedy pojawia się opcaja dołądowania przez PayPal. Mam wrażenie, sądząc po obciążeniu strony, że cieszy się ostatnio dużą popularnością
  • Strona 63 z 200
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 200
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 200