DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 27 z 45
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 45
 #795048  autor: Chemicalifornia
 09 kwie 2015, 14:50
Pomijam fakt, że w dalszym ciągu na telefonie mam problem z wylogowywaniem, ale czy tylko ja mam taki problem, że piszę post, klikam "wyślij" i przeładowuje stronę do pełnego edytora postów z dopiskiem o błędzie formularza, a przy kolejnym kliknięciu "wyślij" ładuje jakieś nieznane strony (tak jakby kliknął w reklamę)?
Bo ja nie wiem, czy to coś z forum, czy jakiś wirus na telefonie mam :/

3210>6210>6210>6310i>6021>K800i>iPhone3GS&E66>GalaxyNoteII&E6-00> One M9 & Xperia Z1 & Galaxy Note II
In all those mysteries you're taken by surprise
You never thought to see that look was in his eyes
 #796509  autor: Sirmark
 16 kwie 2015, 00:35
divhashmorex pisze:Tymczasem dziś zobaczyłem gówno wartą wiadomość w spamie i postanowiłem sprawdzić, czy takich gówno wartych śmieci nie ma więcej. Okazało się, że od 12 marca (spam jest automatycznie opróżniany), dostałem takowych 5.
Taka sytuacja nie powinna miec miejsce. Potwierdz mi na priv czy wszystko trafiło na twojego maila przypisanego do konta? (bo może masz np. jakis alias przypisany)

Chemicalifornia pisze:Pomijam fakt, że w dalszym ciągu na telefonie mam problem z wylogowywaniem, ale czy tylko ja mam taki problem, że piszę post, klikam "wyślij" i przeładowuje stronę do pełnego edytora postów z dopiskiem o błędzie formularza, a przy kolejnym kliknięciu "wyślij" ładuje jakieś nieznane strony (tak jakby kliknął w reklamę)?
Opisz dokładnie na jakim telefonie i z jaką przeglądarką, tak, aby można było sprawdzić.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #796675  autor: Chemicalifornia
 16 kwie 2015, 23:29
Note2 (Android 4.4.2) przegladarka samsungowa.
W już sumie na te strony nie przekierowuje, ale tamtego dnia było tak kilka razy.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2015, 22:26 przez Chemicalifornia, łącznie zmieniany 1 raz.

3210>6210>6210>6310i>6021>K800i>iPhone3GS&E66>GalaxyNoteII&E6-00> One M9 & Xperia Z1 & Galaxy Note II
In all those mysteries you're taken by surprise
You never thought to see that look was in his eyes
 #796700  autor: greenrs
 17 kwie 2015, 08:28
pawelec2225 pisze:A kiedy wróci wysyłka e-maili w razie odpowiedzi w obserwowanym temacie?
Podbijam pytanie (zadawane już kilka razy), bo mam wrażenie, że Administracja z uporem maniaka uchyla się od odpowiedzi.

Proponowałbym też (wzorem innych forum) by założyć wątek ściśle techniczny, w którym administracja będzie odpowiadać na konkretne pytania dotyczące funkcjonowania forum. W wątku takim zabroniona byłaby jakakolwiek dyskusja pomiędzy userami aby był on przejrzysty i łatwo byłoby w nim znaleźć rozwiązania konkretnych problemów.
 #796865  autor: Sirmark
 17 kwie 2015, 20:27
greenrs pisze:Podbijam pytanie (zadawane już kilka razy), bo mam wrażenie, że Administracja z uporem maniaka uchyla się od odpowiedzi.
Nie z uporem maniaka, tylko myśłałem, że już problem został rozwiązany i pewnie resztę przeoczyłem. Tak dalej jest, ale sam nie jestem w stanie tego teraz rozwiązać, zgłosiłem już ten błąd jako pilny.
greenrs pisze:Proponowałbym też (wzorem innych forum) by założyć wątek ściśle techniczny, w którym administracja będzie odpowiadać na konkretne pytania dotyczące funkcjonowania forum. W wątku takim zabroniona byłaby jakakolwiek dyskusja pomiędzy userami aby był on przejrzysty i łatwo byłoby w nim znaleźć rozwiązania konkretnych problemów.
Nie jestem przekonany , aby to było potrzebne. Cały dział TELEPOLIS.PL jest przeznaczony na wszystkie sprawy zwiazane z serwisem. Zawsze można założyć nowy konkretny temat z pytaniem.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #798465  autor: pakierhakierxd
 26 kwie 2015, 13:01
Mi prawie ok pozatem ze jak ustawie swoje hasło to za jakiś czas nie mogę się zalogować, nie wiem czemu tak, jak zostaje na tym co zostało mi wysłane na maila to działa wszystko ok.

Pozdrawiam :)
 #799125  autor: Sirmark
 29 kwie 2015, 17:18
pakierhakierxd pisze:Mi prawie ok pozatem ze jak ustawie swoje hasło to za jakiś czas nie mogę się zalogować, nie wiem czemu tak, jak zostaje na tym co zostało mi wysłane na maila to działa wszystko ok.
eee, coś nie wierze. Może mylisz hasło z drugim kontem i dlatego potem widzę komunikat
"bad password". Ale jak coś to odezwij się do mnie na priv do zweryfikujemy czy też przetestujemy.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #799139  autor: pakierhakierxd
 29 kwie 2015, 18:42
Nie loguje się na 2 konto :-P, narazie po zmianie hasła działa znów ok, nawiasem mówiąc już 10 razy w ciągu może 2 miesięcy bralem ta opcje, na innych serwisach nie mam takiego problemu, jak znów będzie problem to się odezwe

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #799221  autor: Sirmark
 30 kwie 2015, 10:51
pakierhakierxd, no wiec na drugie logowales sie i być może ma to jakiś związek :)
W każdym razie jak przestanie ci działa, to nie zmieniaj hasła, ani nie klikaj przypomnienia, tylko napisz do mnie/redakcji. Ja sprawdzę status konta.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #799238  autor: Niezgodna7
 30 kwie 2015, 14:22
Dlaczego chcąc dodać komentarz na głównej - ciągle pojawia się komunikat o blokadzie antyspamowej?
Nie rozumiem takiego ,,działania"
:- p
 #800570  autor: jarekb11
 07 maja 2015, 20:01
witam.Mam problemik z przeglądaniem forum.
Często gdy czytam jakiś temat i wejde np na jakiś link(otworzę nową kartę) to po jakimś czasie(po kilkunastu minutach) na "starej" karcie nie wyświetlają się posty prawidłowo ;tzn nie widać textu (widać autora posta ale nie widać textu ale linki widać.)
nie wiem w czym problem ale chyba nie u mnie bo inne fora działają prawidłowo.

http://naforum.zapodaj.net/5938c82d1fe3.jpg.html
 #800721  autor: Sirmark
 08 maja 2015, 13:52
jarekb11, no faktycznie dziwne. Pierwsza sprawa, jak ci się taki efekt pojawi to kliknij w opcjach przeglądarki "pokaz źródło" i zobacz czy wyszukasz nicka to tam gdzies obok nie będize jednak jakiegos tekstu.
Druga sprawa, sprawdzałeś na innej przeglądarce? Dobrze by było też zobaczyć na innym kompie.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #803982  autor: greenrs
 28 maja 2015, 20:06
Usuńcie wirusa ze strony mobilnej telepolis :!:
Po wejściu na stronę wyskakuje ramka mniej więcej takiej lub podobnej treści: Twój smartfon jest zainfekowany. Czy chcesz go przeskanować?
Oczywiście żadnego wirusa nie mam a ów baner - jak się domyślam - to pułapka instalująca szkodliwe oprogramowanie :?: :evil:
 #803989  autor: Przemix
 28 maja 2015, 20:49
ale telepolis ma chyba jakiś wpływ na reklamodawców, a takie podstępne reklamy nie powinny się pojawiać, po kliknięciu skanuj otwiera okno wiadomości z wypełnioną treścią i numerem premium :p
 #804084  autor: WitekT
 29 maja 2015, 13:48
Na jaki adres ona prowadzi? Zaraz zablokujemy... Bo to Adsense, tam jest opcja "opt-out" dla reklam (czyli wykluczenie), a nie "opt-in" (czyli zezwolenie).
 #804105  autor: Sig
 29 maja 2015, 14:47
To i ja skorzystam z okazji, skoro Telepolis znów u mnie na białą listę zawitało.
Ta reklama Virgin coś nie halo jest, nachodzi na telefony.
Później sprawdzę jeszcze raz, Chrome najnowszy 64 bit.
Obrazek

Znalazłem gniazdko :-), usunąłem historię/ciasteczka i teraz w miejsce tej reklamy Virgin normalnie wczytuje się reklama od Google, więc nie wiem, czy to był problem z mojejstrony, choć ta Virginowa chyba z Google Adsense nie była. W każdym razie - działa.
Obrazek

Nie, to nie była moja wina, bo dziś rano znów trafiłem na zasłaniający Virgin.
Obrazek

Potem ładują się te od Google umieszczone normalnie.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #807258  autor: greenrs
 18 cze 2015, 23:57
Nic co piękne nie jest nam dane na zawsze :?

Od kilku dni znów przestały przychodzić powiadomienia o nowych postach. :evil:
  • Strona 27 z 45
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 45
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 45