DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 191 z 624
  • 1
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 624
 #803837  autor: mikkel
 27 maja 2015, 21:54
Taaa popieram, właśnie widziałem w TV nieszczęsną reklamę z Kotem i psem gdzie obiecują nolimit + 5GB danych za 30zł miesięcznie oczywiście nie wspominając o dodatkowych warunkach.
 #803934  autor: SACZI
 28 maja 2015, 14:48
Wysłałem rezygnacje z abonamentu i dostałem propozycję pozostania w sieci na warunkach: 50@30pln, no limit rozmowy.
O szczegóły nie pytałem bo za sieci i tak rezygnuje.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2015, 23:20 przez SACZI, łącznie zmieniany 1 raz.
 #803954  autor: cichah2o
 28 maja 2015, 17:05
Witam,
rodzice maja 2 numery, umowa kończy się za ok miesiąc, aktualnie płacą razem 65zł miesięcznie, mają w tym 120 i 240 minut i w zupełności im to wystarcza, ale w dobie nolimitów 65 zł za 360 minut to duużo..

orientuje się ktoś czy przedłużając umowę można przejść do Family? i czy od abonamentu dostaje się jakiś rabat? ewentualnie czy przedłużając umowę można zrezygnować z nielimitowanych sms/mms i internetu - rodzicom te usługi nie są potrzebne,
jeśli ktoś ma propozycję na inną alternatywę niż Tmobile to chętnie posłucham :) umowa może być bez lub z telefonem (rodzice nie używają smartfonów ale ja chętnie przytulę nowego)

na stronie Tmobile jest opcja oferty rodzinnej za 30 zł ale można kupić to jako nowy numer lub przejść z karty, czy w opcji przedłużenia da się z tego skorzystać?

opcja na kartę odpada - rodzice chcą abonament i nie ma argumentów żeby ich przekonać

nie rozmawiałem z konsultantem i z suk, przed rozmową chciałem zasięgnąć informacji tu na forum

z góry dziękuję za pomoc
 #803968  autor: i.slepy
 28 maja 2015, 18:19
cichah2o pisze:Witam,
rodzice maja 2 numery, umowa kończy się za ok miesiąc, aktualnie płacą razem 65zł miesięcznie, mają w tym 120 i 240 minut i w zupełności im to wystarcza, ale w dobie nolimitów 65 zł za 360 minut to duużo..

orientuje się ktoś czy przedłużając umowę można przejść do Family? i czy od abonamentu dostaje się jakiś rabat? ewentualnie czy przedłużając umowę można zrezygnować z nielimitowanych sms/mms i internetu - rodzicom te usługi nie są potrzebne,
jeśli ktoś ma propozycję na inną alternatywę niż Tmobile to chętnie posłucham :) umowa może być bez lub z telefonem (rodzice nie używają smartfonów ale ja chętnie przytulę nowego)

na stronie Tmobile jest opcja oferty rodzinnej za 30 zł ale można kupić to jako nowy numer lub przejść z karty, czy w opcji przedłużenia da się z tego skorzystać?

opcja na kartę odpada - rodzice chcą abonament i nie ma argumentów żeby ich przekonać

nie rozmawiałem z konsultantem i z suk, przed rozmową chciałem zasięgnąć informacji tu na forum

z góry dziękuję za pomoc
co do warunkow, na ktorych moga przedluzyc umowy to przejrzyj poprzednie kilka stron i bedziesz wiedzial. Nie ma mozliwosci rezygnacji z czesci uslug zawartych w abonamencie (internet czy sms).
Co do Family to krotko - nie da sie przedluzyc na taryfie Family. To jest oferta dla nowych i dostaje sie dwie karty sim, ale jeden telefon.
 #803990  autor: bochen48
 28 maja 2015, 20:52
Witam,
pewnie podobne pytania padały już wiele razy, aczkolwiek dopiero zaczynam studiować temat ofert wystosowywanych przez operatorów i chciałbym zasięgnąć rady u was, mam nadzieję bardziej obeznanych ode mnie.
Aktualnie jestem w T-mobile (umowa 24 m-sce) i płacę ok. 50zł za 1GB internetu i 500 minut wymiennych na sms-y. Do tej oferty we wrześniu 2013 roku miałem dorzuconego Sony Xperię J (mega gówno, to że nie sprawdziłem recenzji to tylko i wyłącznie moja wina, skutki odczuwam po dzień dziesiejszy, telefon absolutnie nie wart polecenia) za bodajże przysłowiową złotówkę (albo 9zł - nevermind).
Teraz sytuacja wygląda tak, iż od miesiąca T-mobile przypomina o sobie i wyskakuje z ofertą Jump Comfort (której warunki już pewnie sami doskonale znacie, a dla mnie są one w zupełności wystarczające). Moje pytanie związane jest z SUK-iem. Czytałem we wcześniejszych postach, iż da się wynegocjować stałą stawkę 49,99zł za ofertę Jump Comfort (czyli niemal o 20zł taniej/miesiąc). Myślę że z negocjacją nie będzie problemu, aczkolwiek nie wiem który numer odpowiada Sekcji Utrzymania Klienta oraz w jakich godzinach można się tam dodzwonić.
Jeśli mógłby ktoś pomóc w tym temacie, to kieruję o to wieeelką prośbę. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

PS Wiem że to nie ten dział, ale jakbyście mieli wybierać - Sony Z1c czy Sony Xperia M4 Aqua ?
 #803991  autor: i.slepy
 28 maja 2015, 21:01
Dzwonisz normalnie na 602900 i prosisz o przełączenie. Albo możesz wysłuchać oferty, ktoś jest taka sama jak w iboa (oprócz braku zniżki przez 3 miesiące i wyższych cen telefonów) i mówisz że to marna oferta i Cię połączą.
 #804010  autor: Alkowski
 28 maja 2015, 22:51
i.slepy pisze:
cichah2o pisze:Witam,
rodzice maja 2 numery, umowa kończy się za ok miesiąc, aktualnie płacą razem 65zł miesięcznie, mają w tym 120 i 240 minut i w zupełności im to wystarcza, ale w dobie nolimitów 65 zł za 360 minut to duużo..

orientuje się ktoś czy przedłużając umowę można przejść do Family? i czy od abonamentu dostaje się jakiś rabat? ewentualnie czy przedłużając umowę można zrezygnować z nielimitowanych sms/mms i internetu - rodzicom te usługi nie są potrzebne,
jeśli ktoś ma propozycję na inną alternatywę niż Tmobile to chętnie posłucham :) umowa może być bez lub z telefonem (rodzice nie używają smartfonów ale ja chętnie przytulę nowego)

na stronie Tmobile jest opcja oferty rodzinnej za 30 zł ale można kupić to jako nowy numer lub przejść z karty, czy w opcji przedłużenia da się z tego skorzystać?

opcja na kartę odpada - rodzice chcą abonament i nie ma argumentów żeby ich przekonać

nie rozmawiałem z konsultantem i z suk, przed rozmową chciałem zasięgnąć informacji tu na forum

z góry dziękuję za pomoc
co do warunkow, na ktorych moga przedluzyc umowy to przejrzyj poprzednie kilka stron i bedziesz wiedzial. Nie ma mozliwosci rezygnacji z czesci uslug zawartych w abonamencie (internet czy sms).
Co do Family to krotko - nie da sie przedluzyc na taryfie Family. To jest oferta dla nowych i dostaje sie dwie karty sim, ale jeden telefon.
Jeśli Klientowi kończą się dwie umowy w podobnym terminie to istnieje opcja przedłużenia na dwóch numerach z tymi samymi usługami , gdzie jeden numer będzie za 30 zł brutto miesięcznie.

Natomiast pierwszy nr jest za m.in 49 zł brutto msc , choć z tym różnie bywa bo zależy jaki segment promocyjny ma Klient w systemie , gdyż zdarza się , że wymagany jest wyższy abo , albo w ogóle takiej opcji nie ma , jak chcesz podbij na priw zobaczę co da się zrobić.
 #804022  autor: cichah2o
 29 maja 2015, 00:22
i.slepy pisze: co do warunkow, na ktorych moga przedluzyc umowy to przejrzyj poprzednie kilka stron i bedziesz wiedzial. Nie ma mozliwosci rezygnacji z czesci uslug zawartych w abonamencie (internet czy sms).
Co do Family to krotko - nie da sie przedluzyc na taryfie Family. To jest oferta dla nowych i dostaje sie dwie karty sim, ale jeden telefon.
forum przeglądam regularnie, nie znalazłem informacji o taryfie Family dlatego pytam :)

co do rezygnacji z usług, pamiętam, że jakiś czas temu była opcja, że na jednym numerze można było wyłączyć pakiet internetowy i za opłatą 2 zł korzystało się z neta z drugiego numeru, czy coś takiego jest nadal możliwe?
 #804110  autor: larpax
 29 maja 2015, 15:51
Znajoma przedłużała wczoraj abonament na firmę. Umowa kończy jej się w połowie czerwca. Wynegocjowała abonament Profirma L za 79 zł netto, a do tego Sony Z3 za 99 zl brutto. Umowa na 24 mce.
 #804125  autor: mikkel
 29 maja 2015, 17:56
Z tym internetem to można. Ja tak mam z żoną.
Jest jeszcze takie coś że ta oferta ma 2 alternatywne cenniki. I tak ja np. za 1GB dopłacam 10zł więcej a w drugiej opcji ten pakiet jest jeszcze 10zł droższy. Tak mi powiedziała jedna miła pani w boa.
 #804135  autor: radamanthyspl
 29 maja 2015, 20:05
Witam, szczerze powiedziawszy nie mam pewności, czy poprawny wątek - pokierujcie proszę, jeśli wrzucam pytanie w niewłaściwe miejsce.

Kończy mi się umowa z tabletem i zastanawiam się, czy ktoś coś ciekawego wynegocjował z iPadem mini w komplecie. Na stronie w ogóle tego sprzętu znaleźć nie mogę, więc nie wiem, czy T-Mobile odchodzi od tego typu ofert? Ma chwilową przerwę?

Pozdrawiam!
 #804379  autor: hruszcz
 01 cze 2015, 11:45
Miła niespodzianka mnie spotkała ze strony TM
Mam JUMP za 39,90 czyli 250 MB. Umowa do 26.12.2015. Przeraża mnie ilość internetu czyli 250 MB. Złozyłem wypowiedzenie końcem maja i nagle 7 mies przed końcem pojawiła się oferta :D
chciałem dopytać:
SUK daje 20 zł na abo i 200 zł na tel?
i jak w nowych taryfach jest z internetem Connect - można się nim podzielić z innym uzytkownikiem, jak w ofertach z zeszłego roku?
 #804416  autor: vespero
 01 cze 2015, 16:52
Kończy mi sie okres wypowiedzenia. Chcialem zrezygnować ale w ostatniej chwili co moge dostac mam abo 130zl plus 10 za kolejny 1gb internetu. Jak wyglada oferta najtańsza i z wysokim abo do 100zl z dobrym telem. Co moge wyrwać. Znizka 20zl chyba nie dotyczy wyzszych abo wtedy jest 10zl z tego co piszecie. Co moge teraz dosta. Proszę o pilna pomoc nawet na priv mam czas tylko do 8.06
 #804427  autor: pene
 01 cze 2015, 18:17
Przedłużona jedna z umów:
Comfort za 49,99 zł
2GB
Sony Xperia M4 Aqua za 149zł
 #804465  autor: vespero
 01 cze 2015, 23:17
Gdzie znajdę aktualny cennik dla przedłużenia umowy. Czy SUK korzysta z tego samego czy maja swój.
 #804508  autor: mixer99
 02 cze 2015, 12:46
mixer99 pisze:Witam,orientuje się ktoś z Państwa jak wygląda sprawa rabatu przy taryfie JUMP MAX? Przez IBOA propozycja to przez 3 miesiące koszt 89,99 później 129,99. I czy można uzyskać jakąś i ewentualnie w jakiej wysokości zniżkę na telefon?
Z góry dziękuję.
Pomoze ktos?
 #804519  autor: munreiker
 02 cze 2015, 15:09
mixer99 pisze:
mixer99 pisze:Witam,orientuje się ktoś z Państwa jak wygląda sprawa rabatu przy taryfie JUMP MAX? Przez IBOA propozycja to przez 3 miesiące koszt 89,99 później 129,99. I czy można uzyskać jakąś i ewentualnie w jakiej wysokości zniżkę na telefon?
Z góry dziękuję.
Pomoze ktos?
Jak w miarę dokładnie śledzisz ten wątek to zobaczysz że najwyższa podana oferta to chyba Jump Relax któą można mieś po rabacie za 69,99. Trudno więc odpowiedzieć na twoje pytanie. Zadzwoń do BOA i poproś o przełączenie do SUK tam dowiesz się wszystkiego.
 #804521  autor: crux
 02 cze 2015, 15:17
munreiker pisze:
mixer99 pisze:
mixer99 pisze:Witam,orientuje się ktoś z Państwa jak wygląda sprawa rabatu przy taryfie JUMP MAX? Przez IBOA propozycja to przez 3 miesiące koszt 89,99 później 129,99. I czy można uzyskać jakąś i ewentualnie w jakiej wysokości zniżkę na telefon?
Z góry dziękuję.
Pomoze ktos?
Jak w miarę dokładnie śledzisz ten wątek to zobaczysz że najwyższa podana oferta to chyba Jump Relax któą można mieś po rabacie za 69,99. Trudno więc odpowiedzieć na twoje pytanie. Zadzwoń do BOA i poproś o przełączenie do SUK tam dowiesz się wszystkiego.
@mixer99, jak już się dodzwonisz do SUK i dowiesz na co możesz liczyć, to napisz dla wszystkich info na forum. Na pewno komuś się przyda a na pewno mi za 2 miesiące :)
 #804651  autor: peioter
 03 cze 2015, 09:55
Witam, przedłużenie z tańszych abonamentów:

Start +, w cenie 39,99 przez dwa lata, dodatkowe 250 mb czyli razem 500 mb, kurier gratis, wymiana karty na microsim gratis, telefon minus 200 zł - Alcatel idol 3 (4,7) za 169 zł.

Były ze trzy rozmowy z suk ale nie chcieli więcej zejść z żadnego telefonu niż 200 zł.

pozdrawiam
 #804705  autor: peepe
 03 cze 2015, 14:04
munreiker pisze:Natomiast cena za Z1 Compact którą podałeś coś za niska jest tak mi się przynajmniej wydaje że w taryfie Comfort kosztuje więcej ale o niech ktoś inny się wypowie. Poza tym z tego co kojarzę to Xperia Z1 Compact dostępna jest tylko przez http://www.t-mobile.pl.
Dzisiaj przedłużyłem umowę przez SUK i bez problemu można zamawiać Z1c.

Oferta to w zasadzie standard. Comfort za 49,99 pln, 2GB LTE, bez stacjonarnych. Sam telefon Z1c za 69 pln.
Przy okazji chciałem drugi abonament dla latorośli i dali za 30 pln w zasadzie to samo co w Comfort, tyle, że neta 1GB. Oferta bez telefonu na 24 m-ce.
  • Strona 191 z 624
  • 1
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 624
  • 1
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 624