DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 54 z 69
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 69
 #803293  autor: nemo2009
 24 maja 2015, 08:28
Thaiphoon pisze:Teraz idę np do Play i przenoszę swój numer do nich na kartę. J
Przeniesienie z takim rabatem,to raczej z abonamentu.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"
 #803299  autor: Adus85
 24 maja 2015, 10:03
nemo2009 pisze:
Thaiphoon pisze:Teraz idę np do Play i przenoszę swój numer do nich na kartę. J
Przeniesienie z takim rabatem,to raczej z abonamentu.
Tez mam taka sama sytuacje jak kolega czyli co z karty to nieobowiazuje ? i drugie pytanie czy przy przenoszenie numeru dostane jakis numer tymczasowy ?
 #803302  autor: Thaiphoon
 24 maja 2015, 10:18
nemo2009 pisze:
Thaiphoon pisze:Teraz idę np do Play i przenoszę swój numer do nich na kartę. J
Przeniesienie z takim rabatem,to raczej z abonamentu.
Jestem prawie pewien, że wystarczy się przenieść na kilka dni do innej sieci na kartę i wrócić.
nemo2009 pisze:Tez mam taka sama sytuacje jak kolega czyli co z karty to nieobowiazuje ? i drugie pytanie czy przy przenoszenie numeru dostane jakis numer tymczasowy ?
Numer masz zarejestrowany na siebie więc nie dostajesz tymczasowego tylko przenosisz ten swój.
 #803416  autor: AniaR
 24 maja 2015, 22:56
Przeniosłam numer na kartę i kod na 30% był ważny, przy próbie przeniesienia bez kodu naliczało mi darmowe miesiące, więc nie ma znaczenia czy karta czy abonament.
 #803440  autor: Thaiphoon
 25 maja 2015, 07:58
AniaR pisze:Przeniosłam numer na kartę i kod na 30% był ważny, przy próbie przeniesienia bez kodu naliczało mi darmowe miesiące, więc nie ma znaczenia czy karta czy abonament.
Dzięki za odpowiedź :)
 #803847  autor: klimasz
 27 maja 2015, 22:47
Pytanie, do doradców Orange. Czy istnieje jakakolwiek zniżka przy przeniesieniu numeru od innego operatora (obecnie TM), od tego co znajduje się na stronie Orange?

Interesuje mnie abo do średnio-miesięcznej opłaty ok. 60zł (w tym paczka danych min. 1 GB) z telefonem.

Jeżeli jest taka możliwość proszę o ofertę na PW.

Z góry dzięki.
 #806476  autor: Remington
 14 cze 2015, 23:15
Jeśli ktoś w czerwcu zawarł/zawrze umowę z Orange (nowy nr lub przeniesienie, może być na firmę) i chciałby jeszcze trochę na tym zarobić, proszę napisać do mnie na PW.
 #806483  autor: marion695
 15 cze 2015, 00:37
czy przechodząć z innej sieci do orange(abonament) musze mieć abonament w innej sieci,czy można przejść z oferty na kartę?
Trzeba coś jeszcze zrobić żeby mieć rabat 4 miesiace za darmo w taryfie smart plan halo?
Który telefon polecacie do 50zł w tym abonamencie?
 #806628  autor: onifer2
 15 cze 2015, 18:42
Czy ma ktoś z Was kod-kupon na 6 miesięcy gratis w przypadku przenoszenia numeru do Orange? Byłbym wdzięczny gdyż na stronce wyskakuje brak kuponów, a niby jest promocja do 16 czerwca.
 #806664  autor: onifer2
 15 cze 2015, 22:05
Pytanko.
Chcę przenieść numer w T-Mobile do Orange.
W TM umowa na papierze kończy się 22 czerwca natomiast praktycznie kończy się 12 lipca czyli z dniem ostatnim okresu rozliczeniowego (od 13 do 12 każdego miesiąca).

Wypowiedzenie złożyłem w TM kilka miesięcy temu na ostatni dzień okresu w umowie skutkujące.

Jak to teraz rozegrać, aby nie zapłacić dodatkowego miesiąca w sierpniu za abo w T-Mobile?

1. Czy aby przenieść numer muszę cofnąć wypowiedzenie w T-Mobile (czy można to zrobić mailowo?)

2. Co zaznaczyć w Orange w opcji przeniesienia? - na koniec okresu promocyjnego, czy - zachowując wypowiedzenie?

3. Czy jest szansa w tym momencie uniknąć płacenia tego miesiąca dodatkowego (pozostał już mniej niż miesiąć do końca umowy).
 #806667  autor: szymko
 15 cze 2015, 22:19
Jak wypowiedziałeś, to nie ma problemu raczej.
Kończy się zgodnie z podpisanym wypowiedzeniem i tyle.
Przeniesienie powoduje, że po zakończeniu umowy numer przechodzi do orange.
 #806670  autor: onifer2
 15 cze 2015, 22:29
Nie wiem, dostałem na czacie Orange info, że jeśli wypowiedziałem umowę w T-Mobile to może być problem z przeniesieniem numeru
 #806722  autor: radex79
 16 cze 2015, 10:07
Witam czy wiecie czemu nie można wygenerować kuponów na 6 miesięcy za darmo?
Piszą tylko ze brak dostępnych kuponów

Chciałem dziś przenieść numer do orange korzystając z szalonych dni ale bez tego kuponu to trochę lipa
Nigdzie nie pisali ze jest jakaś ograniczona dostępność ttych kuponów
 #806800  autor: munreiker
 16 cze 2015, 16:53
onifer2 pisze:Nie wiem, dostałem na czacie Orange info, że jeśli wypowiedziałem umowę w T-Mobile to może być problem z przeniesieniem numeru
Cześć, problem może być a wydaje mi się że nawet będzie. W wypowiedzeniu powinieneś napisać że chcesz aby numer został przeniesiony do Orange lub przynajmniej żeby przenieśli go do systemu na kartę. Najlepszym wyjściem byłoby zlecenie załatwienia wszystkich formalności Orange i nie byłoby kłopotu. Ja też kiedyś zrobiłem podobny błąd. Teraz sytuacja wyglądać będzie tak że skoro wypowiedziałeś umowę nie zawierając w niej tych rzeczy o których pisałem to T-Mobile może nie oddać (i pewnie nie odda bo dlaczego ma tracić numer z którego sam zrezygnowałeś) numeru do Orange. Sprawa jest trochę skomplikowana i łatwo nie będzie. Próbuj załatwiać temat wycofania wypowiedzenia w T-Mobile tak żeby nie przedłużać umowy.
 #806811  autor: wlkp
 16 cze 2015, 18:02
radex79 pisze:Witam czy wiecie czemu nie można wygenerować kuponów na 6 miesięcy za darmo?
Piszą tylko ze brak dostępnych kuponów

Chciałem dziś przenieść numer do orange korzystając z szalonych dni ale bez tego kuponu to trochę lipa
Nigdzie nie pisali ze jest jakaś ograniczona dostępność ttych kuponów
Sprawdziłem teraz,faktycznie pokazało brak dostępnych kuponów .
 #806838  autor: radex79
 16 cze 2015, 21:01
No i dalej nie działa .
Dwa razy dzwoniłem na infolinię i byli zdziwieni ze kuponów nie ma . Mieli to sprawdzić i oddzwonic ale nie zrobili tego bo co to dla nich jeden klient .
No ja juz numeru do orange nie przeniose mimo że oferta fajna
Szukam jakiejś innej , dostępnej
 #806896  autor: eric88
 17 cze 2015, 10:43
jak ktoś chce mam do oddania kupon na

ofertę przeniesienia umowy do Orange, a przez 6 miesięcy Twój abonament wyniesie 0 zł.

kupon jest ważny do: 19.08.2015


może komuś się przyda, info na pw :-)

edit: kupon już poleciał do onifer2 :-)

Obrazek

Polecam ---> http://tiny.pl/gq8qh https://db.tt/UXjp368N http://bit.do/62y6
  • Strona 54 z 69
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 69
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 69