DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #803369  autor: dantee
 24 maja 2015, 15:32
Witam, mam pytanie. Karta zarejestrowana jest na moją dziewczynę, a ja wpisując zamówienie na internecie wpisałem swoje dane do abo orange. Czy to jest problem abym nie przeszedł weryfikacji ?
 #803494  autor: orson_dzi
 25 maja 2015, 16:18
Tak, dostaniesz odmowę. Ale przesyłkę z zamówieniem dostaniesz. Podpiszesz, odjedzie, a w trakcie weryfikacji się wysypie. Wtedy będziesz musiał numer przepisać na siebie i zgłosić to w Orange.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #803524  autor: dantee
 25 maja 2015, 19:42
Źle to opisałem, chociło mi że karta z plusa zarejestrowana jest na moją kobitę. Ja wypełniłem wniosek o przejściu do orange na abonament z innej sieci (plus na karte zarejestrowany na kobitę ). Ale we wniosku już podałem swoje dane, użyłem kodu który przyszedł na karte plusa.

Czyli tj. maria kowalska ma zarejestr. numer z plusa na karte ---> na który wysyłany jest rabat za przeniesienie ----> rabat ten wpisuje jan nowak we wniosku na siebie na abo 89,90
 #803531  autor: orson_dzi
 25 maja 2015, 20:48
Ale ja Cie rozumiem, Ty widać nie rozumiesz mnie ;)

Przyjedzie do Ciebie kurier, da Ci papiery i telefon. Podpiszesz, odbierzesz, po 3-5 dniach dostaniesz maila z odmową przeniesienia z powodu niezgodności danych rejestracyjnych. Lecisz do Plusa, przerejestrowujesz numer na siebie i wysyłasz potwierdzenie zmiany danych na maila, który dostaniesz w wiadomości od Orange i proces startuje.
Jeśli tego nie zrobisz, to zostaniesz z umową na numerze tymczasowym w Orange, czyli jakbyś nową aktywację wziął, o ile nie odstapisz w ciągu 14 dni.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)