DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #803240  autor: Blank
 23 maja 2015, 20:48
Calmuś, Nadal jednak jedno co pół roku musi doładowywać za 50 zł :)
A drugie może co najwyzej esa puszczać lub strzałeczki (zakładając w obu wypadkach, że mają coś na kocie) :)
No, ale jest wolność wyboru :)

A tak serio, oczywiście w wypadku autora tematu, nie ma lepszej oferty niż Klucz (stety i niestety w zależności z której strony patrzeć). Doładowania i pelny zasięg Plusa, esy za darmo w sieci zawsze, rok ważności konta po każdym doładowaniu, atrakcyjne pakiety minut w razie czego, do tego atrakcyjna stawka podstawowa za minuty i eski poza sieć i jeszcze długo ważne minutki w sieci po doładowaniu za 5 dyszek ;)
Nieco gorzej z netem, ale tragedii nie ma.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #803242  autor: Niezgodna7
 23 maja 2015, 21:04
Divhaś.
Ja mam licznik, biorę poprawkę np. 5% na ten internet.
Nawet lepiej mi działa niż w Orange
:- D
Brakuje innych rzeczy, ale nie da się tego wyperswadować właścicielom
:- x
 #803360  autor: słoneczny
 24 maja 2015, 13:37
sebusy pisze:@up - moim zdaniem jest => 29gr/min goła stawka, jeśli dwoje ludzi kieruje się kontaktem przede wszystkim między sobą to lepiej mieć taniej bez pakietów, czy nie :?:
Poza tym 5zł = 17min po 29gr...na pewno więc te 5zł nie starczy jeśli podzwoni się gdzieś poza...no więc załadują więcej i będą to robili co miesiąc mając z tego niewiele...nawet pakietu neta.
Dorzucę jeszcze jedno: w tej Formule, o ile dobrze się doczytuję (nie znam na pamięć Violet Glut) 9zł kosztuje 500MB - WTF? nie każdy chce się denerwować na jakimś tam lejku...
Przypominam, że w Kluczu mamy sumowalne pakiety, i nieskaczący zasięg w roamingu krajowym tylko stabilny zasięg Plusa.
Jak polecasz swoje, to polecaj... Natomiast daj mi się tez wypowiedzieć...
Ja odnoszę się do głównego postu, a w nim autorowi głównie chodzi o tanie sms-y, ewentulnie, miłym dodatkiem mogą być rozmowy i internet, a o rozmowach do innych sieci nic tam nie ma

No to poleciłem taka ofertę i tyle mojego. Nie mam zamiaru polemizować. Niech sobie autor wybiera, przebiera. Zapomniałeś, że w FPNK jest też pakiet 10za 5, który znacznie uatrakcyjnia tą taryfę. A, że nie jest idealnie z netem, wiem że nie jest...
 #803377  autor: msq2
 24 maja 2015, 16:33
Dzięki za odpowiedzi. Analizowałem z dziewczyną obie oferty i jednak Play ma tańszą w utrzymaniu dla nas ofertę co zgrywa się z tym ze ładujemy niskimi kwotami. Dziewczyna jednak lekko narzeka na brak lejka w ofercie , chyba ze na to też macie jakieś rozwiązanie ;) oboje mało dzwonimy do innych osób niż do siebie więc brak takich rozmów aż tak bardzo nie odstrasza. Boje się tylko jakości rozmów i zrywania połączeń w trasie.
 #803380  autor: perdos1
 24 maja 2015, 17:19
Każdy pakiet w Formula Play jest z lejkiem. Nie masz się czego bać bo praktycznie nic nie inwestujesz i nie podpisujesz żadnej umowy.
 #803381  autor: Rosolak
 24 maja 2015, 17:22
perdos1 pisze:Każdy pakiet w Formula Play jest z lejkiem.
Tylko trochę takim... niestandardowym. ;)
No ale skoro padły propozycje na plejaka i KM, to ten drugi też nie ma lejka. Ma mieć, ale kiedy, to nie wiadomo (drażliwy temat).

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #803387  autor: bazooka
 24 maja 2015, 18:12
msq2 pisze:Analizowałem z dziewczyną obie oferty i jednak Play ma tańszą w utrzymaniu dla nas ofertę co zgrywa się z tym ze ładujemy niskimi kwotami.
Polemizowałbym, ale widać nie warto to chyba tu robić, bowiem zaraz Fioletowi się urażają :)
Króciutko:
Ładujecie za 5zł: stan darmowy - rozmowy, smsy poza play - OK
wykupujecie pakiet za 5zł / 300MB => 0 na koncie :!:
Czy coś działa w Play na zerowym stanie? W każdym bądź razie poza play zero kontaktu (29gr/min - nawet jeśli to mają być 2minuty w miesiącu, to nici z tego)
Jeśli tak to okey, jeśli nie to trzeba doładować za kolejne 5zł itp itd...
Na czym polega "tańsze utrzymanie" w tym przypadku :?:
Wolałbym bardziej przeczytać: "nie chcę nam się przenosić numeru skoro taka mała różnica, a ten Klucz to jakiś mało znany" - wówczas już nic tu po niektórych naprawdę szczerze radzących :)

Co dziewczyna robi, lub jest w stanie zrobić w necie na lejku 8kB/s :?: Pytam poważnie.
 #803394  autor: msq2
 24 maja 2015, 19:03
Tańsze utrzymanie, czyli samo utrzymanie wyniesie max 35zł na rok aby mieć kontakt z sobą :)

A mało znanych sieci się nie boję, w Dziewicy byłem gdy ta dopiero startowała. aktualnie i tak muszę uciec z plusa a numer zmienię.

Cd. Lejka to już nie wiem, ale pewnie chodzi jej o zabezpieczenie środków na koncie ;) chociaż whatsapp i messenger to nie są wybredne programy i sam tekst swobodnie na nim można wysyłać :)
 #803396  autor: bazooka
 24 maja 2015, 19:20
Okey, przy używaniu tylko lejka i tylko do siebie 7x 5zł co 50dni - zgadza się, czyli dla dziewczyny.
Dla Ciebie jako główny moim zdaniem to już nie bardzo, ale nic - powodzenia w Violecie życzę :)
 #803402  autor: Rosolak
 24 maja 2015, 19:44
Sebusy, w plejaku wszystko hula przy zerowym stanie konta. Było o tym nawet na forum.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #803403  autor: Ruben
 24 maja 2015, 20:22
perdos1 pisze:Każdy pakiet w Formula Play jest z lejkiem.
Może czegoś nie rozumiem więc proszę o wytłumaczenie. Zapis w regulaminie odnośnie pakietów jednorazowych:
9. Po wykorzystaniu Pakietu transmisja danych jest naliczana odpowiednio dla Oferty:
a. Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta: opłata za transmisję danych nie jest naliczana, a Użytkownik korzysta z transmisji danych ze zmniejszoną prędkością do końca ważności pakietu.
b. Formuła Play na Kartę: opłata jest naliczana zgodnie z Cennikiem Oferty
Zaletą są pakiety cykliczne.
msq2, odnośnie rozłączania w trasie, to u mnie zdarza się ale da się z tym żyć o ile nie jest się w trasie większość dnia ;). Mnie trzyma głównie cena.
Majątku nie ryzykujesz więc jak będzie źle, to zmieniaj. Przy tak niedużych różnicach w cenie wg. mnie ważna jest wygoda. Zdecydować musisz sam.
 #803435  autor: darkangel
 25 maja 2015, 02:34
Ruben pisze:Formuła Play na kartę. Tylko, jeżeli obie osoby mogą mieć te same oferty, to proponuję tzw. gołą formułę ( *163*10#) i aktywacja stanu darmowego *188#.
W ten sposób otrzymujecie darmowe rozmowy i SMS/MMS do wszystkich w Play.
Małe sprostowanie kolegi, w tej ofercie nie ma MMSów do Playa za darmo.
Na kartę to darmowe MMSy do Play są tylko w MiniMaxie ;)
 #803436  autor: bazooka
 25 maja 2015, 06:58
divhashmorex pisze:Bezpieczny internet - blokada internetu (bo lekkiem bym tego nie nazwał) po wydaniu 5 zł na internet.
Stąd zasadne były moje pytania o "tańsze utrzymanie" w tej opcji :)
 #803463  autor: perdos1
 25 maja 2015, 11:37
Jeżeli utrzymanie będzie kosztować 5 zł/miesiąc to dalej jest tańsze niż w kluczu. Z drugiej jednak strony, po co wam whatsapp, skoro macie do siebie nielimitowane smsy w sieci? Oczywiście, jeżeli zdecydujecie się na pakiet internetu i 300MB/miesiąc nie wystarczy, to lepiej zainteresować się kluczem, tam utrzymanie numeru (tak żeby mieć darmowe w sieci) wyniesie 8,33/miesiąc, a pakiety są tańsze (5 zł za 500MB).
 #803516  autor: bazooka
 25 maja 2015, 18:15
To już lepiej wygląda i może wzbudzić zainteresowanie: 8,33zł na miesiąc - w tym tylko dwa razy doładowanie i to np przez allegro z kuponem zniżkowym za 20zł - i to właśnie w chwili obecnej czynię (28zł za 2 doładowania 50zł => 4,66zł / m-c :P )
...no ale pytający woli małymi nominałami i woli denerwować się na lejku - no cóż.