DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #803077  autor: mar_bis
 22 maja 2015, 17:12
Ostatnio wypadłem trochę z obiegu.

Szukam jakiejś dobrej oferty dla dziecka - 11 latki.
Całe potrzeby to trochę minut żeby mogło zadzwonić jak coś się zmieni w szkole itd...
SMS mile widziane.

Dodam że cała rodzina póki co siedzi w Orange.
Liczę na podpowiedzi ;)
 #803091  autor: Niezgodna7
 22 maja 2015, 19:51
Dziecko na pewno będzie tylko po O. dryndało i pisało sms?
 #803100  autor: Maciej Loret
 22 maja 2015, 21:23
Calm7 pisze:Dziecko na pewno będzie tylko po O. dryndało i pisało sms?
Dobre pytanie...
Ja mam Orange, żona Plus, starsza córka (w wieku o jakim mowa wyżej) Orange - za 2 ostatnie miesiące.
Statystyka starszej córki - minuty:
rozmowy do Orange - 1%
rozmowy do Plus - 15%
rozmowy do Play (i okolice) - 51%
SMS-y podobnie.

Wynika to z tego, że to my oddzwaniamy do córki, więc nie zawsze trzeba sugerować się tym, w jakiej sieci rodzice mają telefony.
Drugie co się rzuca w oczy, to rówieśnicy mają bardzo często telefony w Play (i okolicach).

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #803103  autor: Rosolak
 22 maja 2015, 21:42
No to bierz plejaka. Zapewne więcej będzie SMS-owała i dzwoniła do koleżanek, niż do rodziców. ;-)
Polecam Formuła Play na kartę ze stanem darmowym (darmowe w Play). Wystarczy doładowywać co 50 dni, minimum za 5zł.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #803104  autor: cyanoone
 22 maja 2015, 21:43
Dla dziecka polecam Klucz mobile. W Kluczu są fajne stawki podstawowe, ale i pakiety minut np. 100 minut do wszystkich i na stacje za 10 zł.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #803110  autor: Maciej Loret
 22 maja 2015, 22:09
Rosolak pisze:No to bierz plejaka. Zapewne więcej będzie SMS-owała i dzwoniła do koleżanek, niż do rodziców. ;-)
Polecam Formuła Play na kartę ze stanem darmowym (darmowe w Play). Wystarczy doładowywać co 50 dni, minimum za 5zł.
Nie dzięki. Musiałbym za to zapłacić, a Orange mam teoretycznie gratis, bo płacę punktami Payback.

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #803113  autor: Andrzej24
 22 maja 2015, 22:29
Maciej Loret pisze:
Rosolak pisze:No to bierz plejaka. Zapewne więcej będzie SMS-owała i dzwoniła do koleżanek, niż do rodziców. ;-)
Polecam Formuła Play na kartę ze stanem darmowym (darmowe w Play). Wystarczy doładowywać co 50 dni, minimum za 5zł.
Nie dzięki. Musiałbym za to zapłacić, a Orange mam teoretycznie gratis, bo płacę punktami Payback.
Tak się zastanawiam po co pytasz jeśli z góry zakładasz, że tylko orange wchodzi w grę. Tylko dobrze przelicz. Gwarantuję Ci, że córka będzie klepać sms a nie dzwonić więc dobrze sprawdź co Orange proponuje jeśli chodzi o pakiety sms do wszystkich sieci, zważywszy na to, że najwięcej pisze do Play więc dla Orange to obca sieć.
 #803115  autor: Maciej Loret
 22 maja 2015, 22:38
Andrzej24 pisze: Tak się zastanawiam po co pytasz [...]
Zobacz komu odpowiadasz ;)

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #803116  autor: Niezgodna7
 22 maja 2015, 22:52
Hm..
W Orange ma 120' za 9zł ważne 31dni, nie wiem ile tych smsów.. Można Jej włączać tylko minuty, może obejdzie się bez sms..
Jak dużo sms, to dodatkowy pakiet, albo Nju z bezlimitem sms mms za 9zł, ze stawką 19gr/min.
 #803123  autor: Andrzej24
 23 maja 2015, 00:00
Maciej Loret pisze:
Andrzej24 pisze: Tak się zastanawiam po co pytasz [...]
Zobacz komu odpowiadasz ;)
Tobie odpisałem. Obstawiam, że córce chcesz ofertę na kartę i tylko w Orange więc tutaj sobie sprawdź co na dzień dzisiejszy możesz uzyskać
http://www.orange.pl/kid,4002009319,id, ... ferta_menu
 #803134  autor: Maciej Loret
 23 maja 2015, 08:22
Andrzej24 pisze:Obstawiam[...]
Ale ja o nic nie pytałem i w tym wątku niczego nie potrzebuję.
Zobacz kto jest autorem wątku i jemu pomóż...

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #803139  autor: M4rio
 23 maja 2015, 09:28
A może Virgin 19 zł. pakiet co miesiąc no limit sms do wszystkich no limit play 100 minut do innych sieci 2 giga neta, pakiet cykliczny sam sie odnawia, rok ważności konta po każdym doładowaniu, mojej córce 11lat wystarcza.

TAG
 #803143  autor: perdos1
 23 maja 2015, 09:56
Maciej Loret pisze:
Andrzej24 pisze:Obstawiam[...]
Ale ja o nic nie pytałem i w tym wątku niczego nie potrzebuję.
Zobacz kto jest autorem wątku i jemu pomóż...
To w takim razie po co się w ogóle w tym wątku wypowiadasz i udzielasz odpowiedzi (dwukrotnie) za autora tematu? Żeby się pochwalić do jakich sieci córka dzwoni?

A co do tematu, Virgin/Mobile Vikings, bliźniacze oferty za 19 zł/miesiąc (100 minut/no limit play/no limit sms/2GB), albo jeżeli rzeczywiście bardzo rzadko będzie dzwonić to play formula sms za 7 zl, doładowywać za 12 zł co miesiąc i włączać pakiet 10za5. W efekcie będzie miała darmowe smsy do wszystkich, darmowe rozmowy do play, 100MB internetu z lejkiem i 40 minut do innych sieci.
 #803222  autor: Maciej Loret
 23 maja 2015, 19:08
perdos1 pisze: To w takim razie po co się w ogóle w tym wątku wypowiadasz i udzielasz odpowiedzi (dwukrotnie) za autora tematu?

"Udzielasz odpowiedzi za autora"? Twoja pisać szybciej niż myśleć?
perdos1 pisze: Żeby się pochwalić do jakich sieci córka dzwoni?
Gdybyś pomyślał, zanim napisałeś, być może zrozumiałbyś że chodził o to, że nie trzeba koniecznie dziecku kupować karty w tej samej sieci, w której mają rodzice, gdyż rodzice mogą na swój koszt oddzwonić do dziecka. Tymczasem dziecko może najczęściej dzwonić do zupełnie innych sieci, niż sieci macierzyste rodziców...

EOT.

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #803410  autor: TomekO
 24 maja 2015, 21:36
Ja dziecku załadowałem NJU z promocją Miesio 19. Najlepiej załadować jak dają +50% na wszystko do doładowania. Konto ważne po wieki. Jak zacznie dużo dzwonić i SMSować to nadzieje się na limity. Jak nie będzie korzystać to konto ważne po wieki.