DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 22 z 45
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 45
 #803127  autor: Hrycko
 23 maja 2015, 01:50
Rosolak pisze:No, a jak! Można się języków nauczyć. ;-) :mrgreen:
:lol: Tylko że oni nie robią tego za darmo :twisted:

Pozytywnie jestem zaskoczony
:arrow: jakością rozmów (ale tak do 20 minut), w porównaniu do francuskiego VM to jak HD Voice
:arrow: rozliczaniem neta - na pewno nie co 1 MB
:arrow: smsy do numerów przeniesionych do Plej są za 0 zł
A poza tym i w ogóle ta sieć to porażka totalna.
P.S. Mój domowy nie istnieje dalej
 #803165  autor: G
 23 maja 2015, 12:52
Hrycko pisze: :arrow: smsy do numerów przeniesionych do Plej są za 0 zł
U mnie SMS-y taryfikowane są zgodnie z cennikiem. Sprawdziłem przed chwilą
Hrycko pisze:P.S. Mój domowy nie istnieje dalej
W jakie strefie masz numer? Bielsko i Warszawa działają już normalnie. Nawet pod zegarynką nie ma już lekcji portugalskiego :mrgreen:
 #803200  autor: Hrycko
 23 maja 2015, 17:01
G pisze:W jakie strefie masz numer?
Pogranicze 32/34, ale mamy 32.
U mnie SMS-y taryfikowane są zgodnie z cennikiem.
Ja mam dalej za darmo :-p
u mnie wręcz przeciwnie, policzyło a nie doszedł
Mnie nawet przyszedł sms "message succesively delivered"…
 #803338  autor: Rosolak
 24 maja 2015, 12:39
Dzwoniłem na stacjonarkę i nie dość, że działa, to jeszcze odczuwam znaczną poprawę jakości (być może przypadek). Poprzednio było wyraźnie ale ciszej i z pogłosem. Teraz brak echa, głośniej i ogólnie na plus.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #803350  autor: Rosolak
 24 maja 2015, 13:09
Do mnie pytanie Calm? Jeżeli tak, to TAK. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #803389  autor: limaK
 24 maja 2015, 18:17
A tymczasem przyszły do mnie trzy karty SIM Vectone w jednej przesyłce... Nie mam pewności czy w ogóle którąś zamawiałem, ale na pewno nie było tak, bym zamawiał kilka jednego dnia czy z dnia na dzień. Chyba zaczynają rozpaczliwie ratować sytuację.
 #803434  autor: xander21
 25 maja 2015, 01:53
Ale dostałem oczu jak okazuje się, że play tez ma podpisane umowę z PGP. Listy przychodzą z dużym opóżnieniem i sam musisz ich szukać w najbliższym "spożywczaku" tak jak było z vectone. Dla mnie firmy, które tak dostaczają listy są z góry skreślone przez skąpstwo, bo jak można nazwać wybranie gorszej firmy doręczającej i potem klienci są oburzeni a sieć traci. :) Oszczędzają jak mogą to znaczy, że mają gdzieś ludzi, liczy się kasa.
 #803867  autor: jutek
 28 maja 2015, 01:31
Też macie taki objaw, że jeżeli zablokujecie prezentację numeru (np. kodem #31# przed wybieranym numerem) to numer na komórkach się nie pokazuje, ale już przy dzwonieniu na stacjonarne CLIR nie działa?
 #804159  autor: Blank
 29 maja 2015, 22:52
Dzisiaj dostałem zamówiony starter. Dla wyjaśnienia, zamawiałem jeszcze raz, wiec to nie jest zamówienie ze stycznia, ani późniejsze, tylko sprzed ok. tygodnia-dwóch.

Na plus i to zdecydowanie karta triple-sim (Mini, Micro, Nano). Tego chyba nie oferuje żaden inny operator, a przynajmniej nie spotkałem się u dużych. Za to niektórzy za samą kartę nano sobie liczą słono (vide Orange, nju - 25 zł).

Doładowałem numer - będzie służyć do kilku testów - kwotą 5 zł. I tu minus. A mianowicie ważność doładowań. Totalnym nieporozumieniem jest, że doładowanie, które kupiłem było ważne do... 09.07.2015.
No to już kpina. Nie udało mi się zarejestrować w serwisie Mój Vectone. SMS autoryzacyjny prawdopodobnie przychodzi w formie Flash SMS lub wiadomości sieciowych, a takowe nie są obsługiwane najwyraźniej przez oprogramowanie Play Online (Mobile Partner).

Spośród ciekawostek:
- Starter został błędnie zaadresowany (sic!). Zabrakło numeru mieszkania, mimo, że numer ten był podany w zamówieniu.
Mimo wszystko starter dotarł pod właściwy adres - prawdopodobnie doręczył go pracownik Inpostu, którego widzę dość często, bo staram sie korzystać z usług tylko tego dostawcy. Poczta polska jest dla mnie instytucją beznadziejną. Czekanie godzinami w kolejkach i 99% listów zaginionych to dla mnie zbyt wiele.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #804161  autor: Sig
 29 maja 2015, 23:18
divhashmorex pisze:Poczta polska jest dla mnie instytucją beznadziejną. Czekanie godzinami w kolejkach i 99% listów zaginionych to dla mnie zbyt wiele.
Tak jak szanuję Twoje rozeznanie w ofertach itd., tak z tym stwierdzeniem nie sposób się zgodzić. Chyba wyrabiasz normę zaginięć za cały kraj, bo mi nigdy nic nie zaginęło na PP, a z Inpostem/PGP ciągłe jazdy. Ja nawet wolę Pocztę Polską od słabych kurierów, pokroju Siódemki, czy K-Ex.
No, ale nic. Nie chce mi się czytać na Vectone, ale pewnie mają standardowy zakaz używania kart w modemach (to, że to działa to inna sprawa), tak więc i tego nieprzychodzącego SMS nie zareklamujesz, bo jak rozumiem kartę odpaliłeś w modemie.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #804163  autor: Rosolak
 29 maja 2015, 23:35
Nie, tylko nie to. Dyskusje PP vs InPost do HP.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #804662  autor: kowal2200
 03 cze 2015, 11:04
Mnie właśnie UKE odpisało na interwencją dotyczącą MNP, że potrzebują jeszcze miesiąca czyli udzielą odpowiedzi do 4 lipca. Jak Vectonowcy, wszystko wam działa?
 #804704  autor: bobiwr
 03 cze 2015, 13:59
kowal2200 pisze:Jak Vectonowcy, wszystko wam działa?
Nie wiem jak inni,ale u mnie nastąpiło "zmęczenie materiału" i karta wylądowałam na dnie szuflady z rzeczami prawdopodobnie niepotrzebnymi...
 #804708  autor: Blank
 03 cze 2015, 14:12
Nie wiem czy pisałem, ale dotarła do mnie jakiś czas temu karta, tyle, że była zaadresowana na zły adres (a konkretnie nie miała numeru mieszkania). Wysyłka PGP, więc pewnie listonosz inpostu na szczęście zorientował się, pod jaki adres miało być doręczone (często korzystam z inpostu, bo w przeciwieństwie do Poczty Polskiej są bardziej rzetelni - w mojej opinii, listy zwykłe przynajmniej nie giną i są doręczone szybko w dobrym stanie [listy polecone też, choć tu mogą być problemy w mniejszych miejscowościach z rzetelnością pojedynczych pracowników i punktami doręczeń]).

Od tamtej pory trochę się bawiłem i jest wszystko ok. Połączenia normalnie idą, działa prawidłowo CLIR (a w Orange nie jest to takie oczywiste). Ba! działa aż za dobrze, ale nie będę tego opisywać, bo nie daj Boże naprawią :D

Warto wiedzieć, że czas nawiązywania połączeń w obie strony jest dłuższy od standardowego (tj. czas od naciśnięcia zielonej słuchawki do pierwszego sygnału) i to około 2-3 razy dłuższy. Z SMSów z przyczyn oczywistych (nie używam i nie znam żadnego gimnazjalisty/innej osoby korzystającej z tej archaicznej formy komunikacji ) nie mogłem sprawdzić.
Sprawdzone w modemie Huawei (3G) - połączenia ok
Sprawdzone w telefonie 2G (Nokia) - połączenia ok, jakość bardzo dobra jak na 2G (bez zauważalnej różnicy w stosunku do 3G).

Jeszcze jedno zauważyłem. Kupione doładowanie z terminala miało bardzo krótką ważność - tylko do lipca tego roku, a to już nie jest niczym godnym pochwały.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #804720  autor: Remington
 03 cze 2015, 15:15
divhashmorex pisze:SMSów z przyczyn oczywistych (nie używam i nie znam żadnego gimnazjalisty/innej osoby korzystającej z tej archaicznej formy komunikacji )
Masz takie zdanie to je sobie miej, tylko po co wbijasz szpilę ciemnogrodu tym, którzy z SMS-ów korzystają? Dla nich to co piszesz nie jest ani "oczywiste", ani SMS-y nie są "archaiczne". Wg mnie nie na miejscu to uwaga od moderatora.
  • Strona 22 z 45
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 45
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 45