DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #802898  autor: Matex90
 21 maja 2015, 19:43
Witam, mam do wydania 1000zł na nowy telefon. Potrzebuję porady który jest najlepszy. Mam swoje typy. Telefon ma mieć bardzo dobry aparat, wyświetlacz, dobra jakość muzyki na słuchawkach, płynność. Telefon do rozmów, sms, internet, muzyka, kilka zdjeć i parę aplikacji. Nie gram w nic.

- Samsung Galaxy Note 3
- Samsung Galaxy S5
- Sony Xperia Z2 czasami można wyrawć Z3
- LG G3
- iPhone 5
 #803097  autor: Matex90
 22 maja 2015, 20:29
Tak wszystkie używane.

- iPhone 5
- LG G2 , Nexus 5
- Xperia Z2 , Z1
- Galaxy S5 , Note 3

Interesuje Mnie też Galaxy Alpha ze względu że to nowy telefon z dobrą obudową ale nic o Nim nie wiem i nie ma w internecie o Nim dużo informacji.

Który był by najlepszy i warty kupna ? będę go miał przez rok potem zmiana.
 #803323  autor: Matex90
 24 maja 2015, 11:46
Jest opcja S4 I9506 jest to praktycznie to samo co S5 a jest kilka stówek tańszy.

Mógłby ktoś się wypowiedzieć kto miał te telefoy?
Muszę wybrać Note 3, S4 I9506, S5, Z1, Z2, LG G2, Nexus 5 no i telefon mniejszy ale niby idealny iP 5.