DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 62 z 200
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 200
 #802982  autor: nimhils
 22 maja 2015, 09:48
Wiecie może czy pakiety #wszystko, nadal będą dostępne? Kiedyś w tym wątku było mówione że póki co są do końca maja czy czerwca..
 #803023  autor: adik
 22 maja 2015, 12:27
na początku zrobili ograniczenie czasowe, ale w związku z dużą popularnością pakietów przedłużyli ich ważność i można się spodziewać że zmienią na do odwołania.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #803126  autor: słoneczny
 23 maja 2015, 01:14
Plan jest taki, że pakiety #wszystko od nowego roku, albo nawet już na jesieni zdrożeją na 19,99 i 29,99 (49,.99). W zamian za podwyżkę Virgin dorzuci jeszcze nielimitowane mms w sieci. A w pakiecie za 49.99zł będą nielimitowane mms do wszystkich sieci. To jest tylko niepewny przeciek, więc nie traktować tego 100% serio. W każdym razie w przyszłości będzie coś z darmowymi mms-ami w pakiecie za wyższą cenę.
 #803311  autor: linchpin
 24 maja 2015, 11:13
Po wielu latach w Play Fresh przeniosłem wczoraj numer do Virgin. Zrobiłem to tylko i wyłącznie pod kątem pakietu #PełenLuz, z którego zamierzam na stałe korzystać. Zaspokaja on w pełni moje smartfonowe potrzeby :) Mam świadomość, że pakiety to oferty promocyjne i teoretycznie w każdej chwili mogą zostać zlikwidowane. Nie śledziłem do tej pory jakoś specjalnie ofert Virgin od momentu ich wejścia na rynek. Jak do tej pory było z takimi promocjami? Bywało, że nagle były usuwane z oferty? Czy zdarzało się, że ogólnie pogarszali oferty? Szkoda by było jakby usunęli te pakiety, obecnie moim zdaniem to najlepsza oferta na rynku pre-paid.
 #803313  autor: bolek2004
 24 maja 2015, 11:17
Usunąć to raczej nie usuną, z czasem pewnie pojawi się jakaś nowa taryfa, będzie wybór albo zmieniasz albo zostajesz na tej co masz.
 #803405  autor: marcin001
 24 maja 2015, 20:54
Czy była niedawno oferta na kartę za 9zł, smsy i rozmowy były limitowe, a internetu chyba było 1GB?
Albo sobie zmyśliłem tą ofertę albo ona rzeczywiście była ale ją usunęli.. Miesiąc temu CHYBA jeszcze była, bo wtedy przenosiłem sobie numer z Plusa do Virgin..
 #803452  autor: pakierhakierxd
 25 maja 2015, 10:41
Pierwszy raz słyszę o no limicie za 9zł :]
No limit do własnej sieci może ale do wszystkich na pewno nieee.

Pozdrawiam :)
 #803529  autor: linchpin
 25 maja 2015, 20:20
Panowie i Panie, ja mam taka zagwozdkę. Chciałem sobie zrobić zlecenie stałego doładowania konta w Virgin. Konto bankowe mam w ING, gdzie owszem, można wykonać taka operację, ale doładowanie może być tylko w kwotach 5, 10, 30, 50 zł itp. Ja natomiast chcę co miesiąc zasilać konto kwotą 20 zł na pakiet #PEŁENLUZ, bo on w zupełności mi wystarcza. Doładowując co miesiąc 30 złotymi będę robił skarbonkę na koncie, a tego chcę uniknąć. Da się coś na to poradzić? Widziałem, że Virgin ma jakąś opcję stałego doładowania z PayPal, ale w ogóle nie ogarniam co to jest.
 #803530  autor: Kryniczanin
 25 maja 2015, 20:25
2x10 nie można? Jedno dzień wcześniej jedno w dzień planowy:-)
 #803545  autor: Przemix
 25 maja 2015, 22:49
kup tanie doładowania np na allegro z kuponem i nabij kartę na kilka stów, też będzie spokój, i to za 2/3 ceny
 #803888  autor: Mart87
 28 maja 2015, 09:09
Co myślicie o tej ofercie Virgin Mobile #bezlimitu? Sieć tutaj obiecuje nielimitowane rozmowy/smsy do wszystkich sieci+stacjonarne+2GB internetu za 29zł miesięcznie, z rocznie ważnym kontem i wszystko bez umowy. W Play w abonamencie mam gorsze warunki płacąc za no limit sms/mms/rozmowy do wszystkich sieci (z wykluczeniem stacjonarnych) 40zł (ze stacjonarnymi wychodzi 50zł).

Ta oferta musi mieć jakiś haczyk:D. Dropss też się ładnie reklamował, brak okresów, niższy abonament, a jak przyszło co do czego to przenoszenie trwa ponad pół roku.
 #803893  autor: mikkel
 28 maja 2015, 09:28
Virgin Mobile jest u nas nie od dziś tak więc z przenoszeniem nie ma problemów, bynajmniej nie widziałem takich postów na forach.
Ta sieć ma dobre podejście do ludzi tak jak nju i jedyne czego nie ma w tej ofercie to mmsów nielimitowanych. W3+plej są korporacjami i tam się liczą słupki dlatego kombinują, bardziej lub słabiej ale kombinują.
Virgin nie jest taką sobie zwykłą wirtualną siecią, mają mocne wsparcie z zachodu i pieniądze i widać wyraźnie że łatwo się nie poddadzą na naszym bazarku.
 #803903  autor: everymen
 28 maja 2015, 10:39
Mart87 pisze:Szkoda, że nie mają salonów. Ciekawie czy tej oferty nie wycofają zbyt szybko.
Nie mają salonów, ale ich strategicznym partnerem jest http://telakces.com/. Możesz tam, oprócz zakupienia starterów, wypełnić dokumenty do przeniesienia numeru.
Jeśli nie zwiną interesu, to raczej nie zmienią radykalnie oferty na gorszą. Od sierpniowej rewolucji zmiany były konsekwentnie na plus, poza kontrowersyjną (dla niektórych) zmianą pakietu za 29 zł, gdzie wcześniej było 300 minut, smsy bez limitu i 4 GB netu.
 #804009  autor: qcom
 28 maja 2015, 22:51
Mart87 pisze:Ta oferta musi mieć jakiś haczyk:D. Dropss też się ładnie reklamował, brak okresów, niższy abonament, a jak przyszło co do czego to przenoszenie trwa ponad pół roku
Mnie do dropss przenieśli dokładnie następnego dnia po zakończeniu umowy z orange :D Nawet się zdziwiłem że tak sprawnie im poszło, całkiem jak nie Netia :D
 #804029  autor: Mart87
 29 maja 2015, 07:17
Właśnie myślę czy wypowiedzieć umowę w Play z przeniesieniem numeru do prepaid czy złożyć w virgin dyspozycję przeniesienia numeru do ich sieci i oni sami tą umowę wypowiedzą. A może Play się obudzi i DUK zaoferuje normalną ofertę byle bym został xD.

Pierwszą umowę z dropss podpisałem w styczniu, potem dropss ją wypowiedział, w kwietniu drugą za miesiąc powinni aktywować usługę, czy aktywują inna sprawa. Za same opóźnienia i interwencję UKE dostałem 3 miesiące po 1zł.
 #804031  autor: wook
 29 maja 2015, 08:26
everymen pisze:Nie mają salonów, ale ich strategicznym partnerem jest http://telakces.com/. Możesz tam, oprócz zakupienia starterów, wypełnić dokumenty do przeniesienia numeru.
Szybsze to jest niż drogą internetowo pocztową? bo widzę że dość blisko mam do salonu takiego

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
  • Strona 62 z 200
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 200
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 200