DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 45
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 45
 #802413  autor: kowal2200
 19 maja 2015, 13:02
wiem o tym doskonale, po tym jak mi już tydzień Austrię naprawiają a mieli to zrobić w 48 h. Moje zdanie też jest takie że wkrótce padną po tym jak nie będą w stanie sprostać polskiej jakości. Na każdym etapie ściemniają i wkrótce się to odbije dużą czkawką.
 #802711  autor: G
 20 maja 2015, 21:28
kowal2200 pisze:Wygląda na to że padły wszystkie stacjonarki, nie tylko babci Rosolaka :wink:
Zgadza się. U mnie też od kilku dni nie można dodzwonić się na żaden numer stacjonarny (także VoIP)

Ponad to, przestała działać blokada prezentacji numeru.
 #802723  autor: Rosolak
 20 maja 2015, 22:15
G pisze:Ponad to, przestała działać blokada prezentacji numeru.
Też się o tym dziś przekonałem. Ludzie mnie teraz pytają co to za dziwny numer z którego dzwonie, a miała być to tylko stacjonarka. :oops: :evil: Vectonka idzie do szuflady, pal licho te minuty z pakietu, i tak dostałem wczoraj od plejaka za promkę doładowań.

Na fejsie piszą, że usterka została usunięta. :lol: U mnie nadal nie działa.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #802730  autor: kowal2200
 20 maja 2015, 22:29
Kłamią w żywe oczy, stacjonarki nie hulają, CLIR też, wszystko jest na sztukę. To nie operator tylko ciekawostka przyrodnicza :D
 #802842  autor: Przemix
 21 maja 2015, 15:56
kowal, w tym temacie każdy mówi za siebie, bo mi dziś rano dzwoniąc na stacjonarny podawano komunikat t-mobile bla bla bla, teraz mam komunikat nie ma takiego numeru. Zgłosiłem im to na fejsa dziś, jak prosili wpisem.
 #802856  autor: G
 21 maja 2015, 16:50
Ze stacjonarek działają u mnie numery strefy katowickiej (32). Nie działa strefa bielska (33) i warszawska (22). Połączenia do Warszawy są rozłączane bez słowa, natomiast w przypadku Bielska - Białej efekt jest różny. Czasami połączenie jest odrzucane beż żadnego komunikatu, innym razem na wyświetlaczu pojawia się komunikat Nie ma takiego numeru, który czasem jest poprzedzony jednym "piknięciem" w słuchawce.

Numerów z innych stref nie sprawdzałem.
 #802879  autor: G
 21 maja 2015, 18:21
Calm7 pisze:Może +48 dodawajcie, to ma jakieś znaczenie?
Nie, to nie ma znaczenia.
 #802886  autor: tadeusz@bigos
 21 maja 2015, 18:59
Ja się zastanawiam po co zawracać sobie głowę takim "operatorem" ? Co w tym widzicie?
Przecież tam są problemy z podstawami ... Chyba w dzisiejszych czasach o pieniądze nie chodzi? Bo teraz w Polsce za 30 zł można dzwonić , pisać i korzystać z netu do woli. Zrozumiałbym kilka lat temu jak było dużo drożej ale teraz? Nerwy sobie psuć dla kilku zł?
 #802926  autor: kowal2200
 21 maja 2015, 21:08
tadeusz@bigos pisze:Ja się zastanawiam po co zawracać sobie głowę takim "operatorem" ? Co w tym widzicie?
Przecież tam są problemy z podstawami ... Chyba w dzisiejszych czasach o pieniądze nie chodzi? Bo teraz w Polsce za 30 zł można dzwonić , pisać i korzystać z netu do woli. Zrozumiałbym kilka lat temu jak było dużo drożej ale teraz? Nerwy sobie psuć dla kilku zł?
Przecież to form dla pasjonatów i testerów, dzięki temu wiesz jaką sieć wybrać bądź nie, szkoda że śmieszny operator nas za to nie wynagradza a nawet musimy to robić za swoje, ale czego nie robi się dla hobby ;-)
Przemix pisze:kowal, w tym temacie każdy mówi za siebie, bo mi dziś rano dzwoniąc na stacjonarny podawano komunikat t-mobile bla bla bla, teraz mam komunikat nie ma takiego numeru. Zgłosiłem im to na fejsa dziś, jak prosili wpisem.
Myślałem, że jak ogólnopolska awaria to od razu wszystkim naprawią.
 #802938  autor: Rosolak
 21 maja 2015, 22:17
Niektóre stacjonarki mi działają. Do babiczki mogę na lajcie dzwonić. ;)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #803044  autor: G
 22 maja 2015, 13:48
Robi się coraz ciekawiej...

Przed chwilą zadzwoniłem na swój stacjonarny numer w strefie bielskiej (33) i... dodzwoniłem się do kogoś zupełnie innego... Nie mam zwyczaju wydzwaniania po obcych ludziach, więc szybko się rozłączyłem.

Potem zadzwoniłem jeszcze na numer, również bielski, który nie istnieje, czyli 333333333 i otrzymałem komunikat "Przepraszamy, wybrany abonent jest w tym momencie nieosiągalny [...]". Wyglądało to tak, jakbym dodzwonił się na czyjąś wyłączoną komórkę. Oczywiście, w tym wypadku powinien pojawić się komunikat w stylu "Nie ma takiego numeru".

Normalnie, czatruletka :D :D
Ostatnio zmieniony 22 maja 2015, 16:11 przez G, łącznie zmieniany 1 raz.
 #803048  autor: kowal2200
 22 maja 2015, 14:13
G pisze:Robi się coraz ciekawiej...

Potem zadzwoniłem jeszcze na numer, również bielski, który nie istnieje, czyli 333333333 i otrzymałem komunikat "Przepraszamy, wybrany abonent jest w tym momencie nieosiągalny [...]". Wyglądało to tak, jakbym dodzwonił na czyjąś wyłączoną komórkę. Oczywiście, w tym wypadku powinien pojawić się komunikat w stylu "Nie ma takiego numeru".

Normalnie, czatruletka :D :D
U mnie to samo :-), szkoda że się poczta głosowa nie odezwała byśmy wiedzieli jaki to numer, jednak sądząc po damskim komunikacie to Plus.
 #803092  autor: G
 22 maja 2015, 19:56
Wygląda na to, że stacjonarki już działają chyba normalnie, ale zauważyłem inne ciekawe zjawiska:

Kiedy zadzwonię pod numer zegarynki z warszawskim prefiksem, czyli 22 19 226 pojawia się komunikat w nieznanym mi języku - nagranie.
Niestety w tym wypadku zaliczane jest połączenie i 9 groszy schodzi z konta. Przy wykorzystaniu prefiksów 32 i 33 normalnie łączy (pojawia się komunikat o opłacie za połączenie). Nie da się połączyć z zegarynką bez podania numeru kierunkowego.

Druga sprawa:
po wybraniu numeru 3333333 (siedem trójek) pojawia się komunikat w egzotycznym języku, a dopiero potem odzywa się głos po angielsku mówiący o tym, że numer jest zbyt krótki - nagranie
W tym wypadku opłata za połączenie nie jest naliczana.
 #803120  autor: Rosolak
 22 maja 2015, 23:19
Hrycko pisze:1. Portugalski odmiana portugalska
2. Japoński
Sieć wypas :D
No, a jak! Można się języków nauczyć. ;-) :mrgreen:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #803125  autor: Przemix
 23 maja 2015, 00:19
dziś bok dzwonił do mnie z 7 razy by naprawić stacjonarki, i udało im się (przynajmniej jeden numer!), po każdym połączeniu kazali próbować zadzwonić. komunikaty w słuchawce zmieniały się jak w kalejdoskopie, aż w końcu śmignęło. Jeśli każdy numer będzie tego wymagał, u każdego z nas, i to do powtórki co tydzień, to...
  • Strona 21 z 45
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 45
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 45