DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #803009  autor: Wiksa11
 22 maja 2015, 11:51
W temacie infolinii: kilka dni temu dzwoniłem na infolinię Toyota Bank posłuchałem muzyczki 10 minut po czym automat poinformował mnie, że nie ma wolnego konsultanta i proszą o telefon później ;o

Orange - sieć Januszy.
 #803090  autor: wook
 22 maja 2015, 19:14
wlkp pisze:BOK policzyło mi 6,70 pln
Pisz e-mail na [email protected] że prosisz o kontakt na nr telefonu, do mnie oddzwaniali po takim e-mailu

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #806127  autor: tadeusz@bigos
 12 cze 2015, 16:26
Dzwoni dzisiaj do mnie pan z Play z ofertą przeniesienia numeru z prepaid na abonament:
Mówi, tłumaczy, zachwala kilka minut i na koniec oferuje abo 9,90 w którym będę miał za darmo do Play.
Odpowiadam - ja mam do Play za darmo ponieważ jest coś takiego stan darmowy.
- Ale to pan ma tylko przez 7 dni i po 7 dniach znowu trzeba doladować
- Mówię mu , że mi doładowanie 5zl przedłuża o 60dni.
- Niemożliwe!
- Możliwe - proszę sobie wejść i sprawdzić jaką mam taryfę
- A no tak - przedłuża o 50kilka dni
- Nie 50 kilka tylko 60
- No tak...
- No ale moze przejdzie pan na abonament?
- Po co? Jestem bardzo zadowolony z karty, mało dzwonię i to mi starcza.

I tak wyglądała nasza rozmowa. Czasem się zastanawiam czy oni udają głupich czy naprawdę są niedoinformowani?
 #806266  autor: SACZI
 13 cze 2015, 17:50
W T-Mobile występuje ten błąd aktualnie od około 3 miesięcy:
http://zapodaj.net/5d9df0538ae1c.png.html
Cały 2014r aplikacja MiBOA nie podawała w ogóle zużycia pakietu internetowego.
tadeusz@bigos pisze:...
I tak wyglądała nasza rozmowa. Czasem się zastanawiam czy oni udają głupich czy naprawdę są niedoinformowani?
Oni są z "łapanki"...
 #806440  autor: loker
 14 cze 2015, 19:12
I tak wyglądała nasza rozmowa. Czasem się zastanawiam czy oni udają głupich czy naprawdę są niedoinformowani?
Jak byś dostawał 10 zł na godzinę, bo pewnie na umowę zlecenie coś koło tego taki konsultant zarabia i był codziennie opieprzany, że nie umiesz zrealizować prostego celu jak przekonanie w miesiącu 100 osób z karty na abonament, to też byś się różnych tekstów, nie koniecznie w pełni prawdziwych chwytał.
 #806707  autor: orson_dzi
 16 cze 2015, 08:04
loker pisze:Jak byś dostawał 10 zł na godzinę
BRUTTO!! :)

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #806856  autor: Gregrin
 16 cze 2015, 23:10
tadeusz@bigos pisze:- Mówię mu , że mi doładowanie 5zl przedłuża o 60dni.
Jaka to taryfa ?? Ja korzystam z Formula play na kartę i tam za 5zl jest 50dni.
 #806880  autor: wlkp
 17 cze 2015, 09:49
Nie chciałem zakładać nowego tematu o narzekaniu na operatorów,w moim przypadku głównie chodzi o Orange bo mam w tej sieci kilkanaście numerów i głównie dlatego interesuje mnie oferta tej sieci .
Więc pojedziemy znowu po Orange :mrgreen:
Nowa oferta Orange,głównie chodzi w niej o nielimitowany internet LTE w abonamencie 89,98 zł -
http://www.orange.pl/kid,4002009278,id, ... ticle.html

Dostajemy nielimitowany internet,a pod spodem małym druczkiem -
Oferta skierowana do klientów podpisujących nową lub przedłużających dotychczasową umowę w ofercie Smart Plan Multi 89,98 zł. Usługa
nielimitowane LTE do 5 Mb/s dostępna za 10 zł/ mies. po wykorzystaniu 5 GB za 10 zł dostępnych w planie taryfowym. Po wykorzystaniu 100 MB GB
ponad pakiet podstawowy prędkość zostanie ograniczona i będzie wynosić nie więcej niż 1 Mb/s. Szczegóły w regulaminach na orange.pl

To jaki to jest nielimitowany internet za 89,98 zł ja się pytam ? Nie wiem ,ale nielimitowany dla mnie znaczy coś innego :evil: ,długo z nas będą robić idiotów ?Nie wiem dlaczego odpowiednie urzędy pozwalają na takie manipulowanie i robienie z klientów idiotów ?
Jeżeli pisze że dostajemy nielimitowany internet w kwocie 89,98 to ma być bez żadnych ograniczeń ( w innej opcji nie jest on nielimitowany ! ) i nie kosztować więcej jak jest podane czyli 89,98,a nie zasrane regułki i wykluczenia które trzeba studiować na dziesiątkach stron regulaminów,bo jedno wyklucza drugie ! Jak mnie to wpienia,ale jaki cały kraj taki operator .Wszędzie same przekręty i machloje .
 #806887  autor: Wiksa11
 17 cze 2015, 10:01
W play nielimitowane internet to 10 GB po których to prędkość spada do 1MB/s.

Jeszcze lepiej jest dla firm gdzie są" Nielimitowane przychodzące" w Roamingu UE, aczkolwiek:
"na 14 dni cyklu rozliczenioym, potem minuta 16gr netto (20gr z VAT)".

Orange - sieć Januszy.
 #806891  autor: loker
 17 cze 2015, 10:17
To tylko chwyty marketingowe. A kolorowa ulotka nie jest umową, a jest nią ten wielostronicowy druk, który własnoręcznym podpisem zaakceptowałeś.

Nigdzie nie ma w 100% nielimitowanego internetu przez komórki. Najbardziej bliski ideałowi jest Play, ale to też oferta dla normalnych ludzi, znaczy do 100 GB Jak ruter z modemem podepniesz do 100 urządzeń, to szybko 100 GB minie i lejek 2 Mb/s. Zresztą w Red Bull Mobile jest darmowe LTE, ale aktywacja usługi daje max. download 15 Mb/s.
 #806913  autor: wlkp
 17 cze 2015, 12:05
Tu chodzi o sam fakt nazwania czegoś nielimitowanym,a faktycznie czymś takim nie jest,dla mnie to oszustwo i tyle .To trzeba było napisać od razu że jest limitowany, dostajesz 5GB transferu w cenie,za kolejne trzeba dopłacić a po 100 obcinamy prędkość .To jest nielimitowane ?To zwykłe kłamstwo ! Zastanawiam się czy doczekam dnia w tym kraju kiedy ktoś z tym burdelem i samowolką zrobi porządek ,i przestaną nas wszystkich dymać jak chcą .

Dla jasności nie mam takiej umowy,nie podpisałem nic takiego,tylko chodzi mi o sam fakt takiej oferty co mija się z prawdą . Takie praktyki powinny być nie dopuszczalne !
 #807117  autor: Gregrin
 18 cze 2015, 12:47
Gregrin pisze:
tadeusz@bigos pisze:- Mówię mu , że mi doładowanie 5zl przedłuża o 60dni.
Jaka to taryfa ?? Ja korzystam z Formula play na kartę i tam za 5zl jest 50dni.
Ponawiam pytanie.
 #809497  autor: eric88
 30 cze 2015, 21:25
teraz troszkę ode mnie :-)

sprawa dotyczy PLAY-a , a historia ta zaczyna się tak.
dawno ,dawno temu , chyba to był rok 2011 za czasów ERY przeniosłem numer do PLAY-a. Wszystko przebiegło sprawnie , bezproblemowo . Dalsza część historii zaczyna się już w 2015 w momencie kiedy to ów numer niedawno przeniosłem do Virgin Mobile. Wtedy to tez zacząłem przyglądać się jakie numery mam przypisane do PLAY24. I co się okazało numer przeniesiony do Virgin Mobile zniknął z PLAY24 i nie ma tu nic dziwnego ktoś by powiedział. Rzecz w tym że równolegle z numerem przeniesionym do Virgin Mobile miałem przypisany do PLAY24 inny numer z którego nigdy nie korzystałem. Sprawa jest o tyle dziwna że mam przypisany numer z którego nie korzystam - numer na kartę w ofercie PLAY Fresh 30 . I teraz zastanawiam się czy to ja przez przypadek dopisałem do numeru głównego w PLAY przypadkowy numer czy to PLAY przez przypadek przypisał mi ten numer . Sprawa jest trochę zabawna bo mam kontrolę nad tym numerem z pozycji PLAY24, praktycznie mogę zrobić z tym numerem wszystko od zmiany oferty po aktywowanie pakietów i takie tam.
Skończy się pewnie tym że ten przypadkowy , dodatkowy numer skasuję z PLAY24, nie robiąc nikomu krzywdy kto akurat korzysta z tego numeru :-)
zamieszanie z tym numerem można potraktować wg mnie jako wpadka operatora PLAY :-)

ot taka moja krótka historia :-)

Obrazek

Polecam ---> http://tiny.pl/gq8qh https://db.tt/UXjp368N http://bit.do/62y6