DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 189 z 624
  • 1
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 624
 #802939  autor: Gh0st
 21 maja 2015, 22:18
munreiker pisze:
SACZI pisze:Tzn, że dzwonisz, pytasz, czy faktura to FV23%, co potwierdza sprzedawca.
Kupujesz telefon, a faktura to marża?
Niestety znam takie przypadki nawet z informacją na e-mail od sprzedawcy. A później tłumaczenie że pracownik się pomylił... Natomiast jest ich mało.

Po co naganiasz do przedłużania telefonów w chorych cenach u Tmobile ? Czy do zakupów w Media M.. ? Bo nie rozumiem o co ci chodzi. Przecież dałem link do oferty ze stacjonarnym sklepem, w dużym mieście akurat - Poznań, na miejscu sprawdzasz czy ci pasuje. Poza tym masz czas na zwrot przy zakupie przez internet i allegro/policję od oszustów. Kolejna oferta - za 1569 zł masz VAT23% i sklep, który ma 17197 aukcji, mało ? 5 negatywów w ciągu 10 lat! Przecież procentowo MM czy sieć jak Euro na pewno ma znacznie więcej skarg i problemów. Nie namawiam do kupowania w ciemno, ale nie przesadzajmy. Proponuję ci odłącz się od sieci...bo złapiesz wirusa ;)
 #802942  autor: siwy_dymek
 21 maja 2015, 22:57
Witam!
Niebawem kończy mi się umowa. Rozmowy i smsy NL traktuję jako standard, obecnie mam 2GB internetu i starcza przy rozważnym używaniu na 2 tyg, potrzebuję DUŻO więcej kub NL. Chcę Iphona 6 16mb,

W T-Mobile z tym jest problem, od SUK dostałem takie propozycję:

Pakiet Max+ przy umowie na 24 miesięce.
Bez limitu do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych
Bez limitu SMS/MMS na numery krajowe
Internet w telefonie LTE 10GB
120 minut do i w UE
W cenie 129,99 brutto przy aktywnej e-fakturze.
iPhone 6 16GB 929zł brutto
bezpieczne urządzenie 25zł :/

oraz

iPhone 6 16 mb 699 brutto
119netto
6GB internet polska
1GB internet EU
rozmowy/smsy NL
rozmowy rooming EU 1200min

bezbieczne urządzenie 15zł

Obie wersje wychodzą znacznie powyżej 4 tys zł. Wg mnie to za dużo.
Jakaś propozycja? Alternatywa? Klientem w T-mobile najpewniej BYŁEM 12 lat, wypowiedzenie wysłane
 #802963  autor: marojar
 22 maja 2015, 06:35
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ceny na przykład za Samsung A3 są w cenniku dwie : 489zł/299zł w krateczce i dlaczego rabat jest naliczany od wyższej?
 #802973  autor: Micho
 22 maja 2015, 08:51
Druga wartość to cena przy przedłużeniu a więc z rabatem. Przecież nie naliczą rabatu od rabatu :)
 #802974  autor: wiadziu
 22 maja 2015, 08:55
Chciałbym zapytać czy z takiej oferty da się coś jeszcze wycisnąć...

Umowa na 24 mce, 59,99 zł
No limit rozmowy do komórkowych + SMS/MMS
Stacjonarne płatne
2GB net
Xperia Z1 compact za 49 zł
 #802975  autor: munreiker
 22 maja 2015, 09:03
Gh0st pisze:Po co naganiasz do przedłużania telefonów w chorych cenach u Tmobile ? Czy do zakupów w Media M.. ? Bo nie rozumiem o co ci chodzi. Przecież dałem link do oferty ze stacjonarnym sklepem, w dużym mieście akurat - Poznań, na miejscu sprawdzasz czy ci pasuje. Poza tym masz czas na zwrot przy zakupie przez internet i allegro/policję od oszustów. Kolejna oferta - za 1569 zł masz VAT23% i sklep, który ma 17197 aukcji, mało ? 5 negatywów w ciągu 10 lat! Przecież procentowo MM czy sieć jak Euro na pewno ma znacznie więcej skarg i problemów. Nie namawiam do kupowania w ciemno, ale nie przesadzajmy. Proponuję ci odłącz się od sieci...bo złapiesz wirusa ;)
O co Tobie chodzi? Opowiadasz jakieś bzdety nie wiadomo po co. Kto tu kogoś nagania? W którym miejscu tak zostało napisane. Co mnie obchodzi gdzie ktoś kupi telefon. Każdy sam podejmuje decyzje. Czytaj ze zrozumieniem. Odpowiedziałem tylko na pytanie. Osobiście temat faktur VAT przerabiałem jak kupowałem nie jeden telefon na alledrogo i wiem że trzeba na to uważać gdyż naciąłem się na taką fakturę (VAT marża). Później 2 tygodnie przepychania ze sprzedającym jego gadani że informował itd. dobrze że miałem e-mail. Też koleś miał same pozytywy. Jak na razie to chyba Ty złapałeś wirusa pisząc bzdury o naganianiu...

Przepraszam za OT.
 #802976  autor: henrikko
 22 maja 2015, 09:09
siwy_dymek pisze:Witam!
Niebawem kończy mi się umowa. Rozmowy i smsy NL traktuję jako standard, obecnie mam 2GB internetu i starcza przy rozważnym używaniu na 2 tyg, potrzebuję DUŻO więcej kub NL. Chcę Iphona 6 16mb,

W T-Mobile z tym jest problem, od SUK dostałem takie propozycję:

Pakiet Max+ przy umowie na 24 miesięce.
Bez limitu do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych
Bez limitu SMS/MMS na numery krajowe
Internet w telefonie LTE 10GB
120 minut do i w UE
W cenie 129,99 brutto przy aktywnej e-fakturze.
iPhone 6 16GB 929zł brutto
bezpieczne urządzenie 25zł :/

oraz

iPhone 6 16 mb 699 brutto
119netto
6GB internet polska
1GB internet EU
rozmowy/smsy NL
rozmowy rooming EU 1200min

bezbieczne urządzenie 15zł

Obie wersje wychodzą znacznie powyżej 4 tys zł. Wg mnie to za dużo.
Jakaś propozycja? Alternatywa? Klientem w T-mobile najpewniej BYŁEM 12 lat, wypowiedzenie wysłane
3199 zł kosztuje sam iPhone więc nie przesadzaj że całość kontraktu powyżej 4k to dużo.

W pierwszej opcji po odliczeniu telefonu gdybyś kupił na stronie producenta miesięczny abonament by Ci wyniósł: 60,41 zł
W drugiej opcji 57,20 zł

Wg mnie warunki OK. Gdybym otrzymał takie warunki w ofercie bez telefonu to przedłużyłbym umowę, a tak to chyba stracą klienta :)
 #802980  autor: siwy_dymek
 22 maja 2015, 09:42
A operator kupuje ten telefon za 3199... Taa. Obecna umowa sprzed 2 lat: htc one za 700 zl, 115zl abo z rozmowami i sms NL, 2gb neta, bezpieczne urzadzenie. Proponuja mi umowy niewiele lepsze, a calosciowo ponad 1000zl drozsze. Iph 6 jest tylko 300-400zl drozszy niz htc one 2 lata temu. I mam byc zadowolony?
 #802999  autor: henrikko
 22 maja 2015, 11:04
siwy_dymek pisze:A operator kupuje ten telefon za 3199... Taa. Obecna umowa sprzed 2 lat: htc one za 700 zl, 115zl abo z rozmowami i sms NL, 2gb neta, bezpieczne urzadzenie. Proponuja mi umowy niewiele lepsze, a calosciowo ponad 1000zl drozsze. Iph 6 jest tylko 300-400zl drozszy niz htc one 2 lata temu. I mam byc zadowolony?
Pół żartem mogę Ci odpisać, załuż własną sieć komórkową i rozdawaj za 1zł topowe telefony :)
A poważnie za ~60zł 10GB netu + NL to wg mnie dobra cena, ale Twoje pieniądze i wybierz co najrozsądniejsze dla Ciebie.
Podpytaj w Plus co Ci zaproponują i wtedy zobaczysz, nad pozostałymi ofertami nawet bym się nie zastanawiał.
P.S.
Rozważ zakup iPhone 6 64Gb, z doświadczenia 16GB już bym nie brał.
Niestety my jako abonenci płacimy za rozwój infrastruktury sieci, wdrożenie LTE itd, trzeba pamiętać żę firmy mają przede wszystkim wypracowywać zyski i nikt nam nic za free nie zasponsoruje - NIESTETY.
 #803011  autor: siwy_dymek
 22 maja 2015, 11:54
henrikko pisze:
siwy_dymek pisze:A operator kupuje ten telefon za 3199... Taa. Obecna umowa sprzed 2 lat: htc one za 700 zl, 115zl abo z rozmowami i sms NL, 2gb neta, bezpieczne urzadzenie. Proponuja mi umowy niewiele lepsze, a calosciowo ponad 1000zl drozsze. Iph 6 jest tylko 300-400zl drozszy niz htc one 2 lata temu. I mam byc zadowolony?
Pół żartem mogę Ci odpisać, załuż własną sieć komórkową i rozdawaj za 1zł topowe telefony :)
A poważnie za ~60zł 10GB netu + NL to wg mnie dobra cena, ale Twoje pieniądze i wybierz co najrozsądniejsze dla Ciebie.
Podpytaj w Plus co Ci zaproponują i wtedy zobaczysz, nad pozostałymi ofertami nawet bym się nie zastanawiał.
P.S.
Rozważ zakup iPhone 6 64Gb, z doświadczenia 16GB już bym nie brał.
Niestety my jako abonenci płacimy za rozwój infrastruktury sieci, wdrożenie LTE itd, trzeba pamiętać żę firmy mają przede wszystkim wypracowywać zyski i nikt nam nic za free nie zasponsoruje - NIESTETY.
Oczywiście wiem, że operator to nie firma non-profit. Cały czas pokreślam, że te warunki są niewiele lepsze od nowej umowy. W tej sieci jestem od 12 lat, też bywało różnie, ale teraz chyba najbardziej się rozczarowałem. Prawie zawsze miałem poczucie dobrej oferty, a teraz tego nie odczuwam -droższa umowa od bierzącej oferująca niewiele więcej, telefon niewiele droższy. A z tego co się orientuję, to "koszt sygnału" LTE jest niższy od pozostałych standardów. Co do infrastruktury rozbudowy sieci -zawsze była i będzie.
 #803032  autor: wiadziu
 22 maja 2015, 12:56
Panowie zadałem pytanie ale widzę że przeleciało jak przez sito, zaginęło między Waszym dialogiem...
Powiedzcie kiedy zakonczycie dyskusje to zadam je jeszcze raz, a jak nie macie zamiaru konczyc to załużcie osobny wątek...
 #803035  autor: siwy_dymek
 22 maja 2015, 13:10
mdmdm pisze:Chodzi o aktualny link do cennika telefonów dla przedłużających. Ten po zalogowaniu do iboa.
ProFirma L abo 119,99 netto iph6 1699,99zł z vat samsung S6 1499,99z vat
ProFirma XLs abo 149,99 netto iph6 998,99 z vat samsung s6 998,99 z vat
 #803041  autor: munreiker
 22 maja 2015, 13:35
wiadziu pisze:Chciałbym zapytać czy z takiej oferty da się coś jeszcze wycisnąć...

Umowa na 24 mce, 59,99 zł
No limit rozmowy do komórkowych + SMS/MMS
Stacjonarne płatne
2GB net
Xperia Z1 compact za 49 zł

Faktycznie trochę off-topic się zrobiło.

W każdym razie z taryfy Comfort możesz jeszcze wyciągnąć 10 złotych czyli miałbyś to za 49,99 lub no limit na stacjonarne. Natomiast cena za Z1 Compact którą podałeś coś za niska jest tak mi się przynajmniej wydaje że w taryfie Comfort kosztuje więcej ale o niech ktoś inny się wypowie. Poza tym z tego co kojarzę to Xperia Z1 Compact dostępna jest tylko przez http://www.t-mobile.pl.
 #803043  autor: i.slepy
 22 maja 2015, 13:47
marojar pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ceny na przykład za Samsung A3 są w cenniku dwie : 489zł/299zł w krateczce i dlaczego rabat jest naliczany od wyższej?
Cena nizsza, to cena przy przedluzaniu przez Moj Tmobile lub iBoa. Cena wyzsza, to cena u konsultanta. Jak widzisz, cena w iBoa jest juz jakos zrabatowana, wiec u konsultanta rabat naliczany jest od wyzszej kwoty.
 #803101  autor: SACZI
 22 maja 2015, 21:27
henrikko pisze:
siwy_dymek pisze:...
Podpytaj w Plus co Ci zaproponują ...
Nie więcej jak miesiąc temu przenosiłem się do Plusa i pytałem o iPhone'y - nie maja tych telefonów w tej sieci.
Plus nie ma umowy z Apple i ich po prostu nie sprzedaje, a ceny widniejące w cennikach to jakaś abstrakcja:
- iP5s 3320
- iP6 16GB 4260

Oferta dla osób fizycznych.
 #803158  autor: laryzbyszko
 23 maja 2015, 12:09
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć na ile przed końcem umowy (dla klientów indywidualnych) będę mógł wybrać przedłużenie z abonamentem tańszym niż mam obecnie? Jak na razie mogę wybrać przedłużenie tylko z abonamentem równym bądź też wyższym obecnemu.
 #803167  autor: munreiker
 23 maja 2015, 12:56
laryzbyszko pisze:Czy ktoś mógłby mi powiedzieć na ile przed końcem umowy (dla klientów indywidualnych) będę mógł wybrać przedłużenie z abonamentem tańszym niż mam obecnie? Jak na razie mogę wybrać przedłużenie tylko z abonamentem równym bądź też wyższym obecnemu.
Z Twojej wypowiedzi wnioskuję że sprawdzałeś ofertę przez www? Generalnie umowę możesz przedłużyć na 6 miesięcy przed jej zakończeniem ale zdarza się że oferta pojawia się wcześniej ja miałem ofertę na 8 miesięcy przed końcem umowy czym byłem zaskoczony. Jeżeli sprawdzałeś ofertę na www to nią się nie sugeruj za bardzo. Zadzwoń do BOA zapytaj o ofertę a najlepiej poproś o przełączenie do SUK tam dostaniesz ofertę lepszą niż przez www. Przepatrz ten wątek kilka stron wstecz a zobaczysz co koleżanki i koledzy otrzymują na przedłużenie umowy. Wtedy będziesz wiedział co możesz wynegocjować.
  • Strona 189 z 624
  • 1
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 624
  • 1
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 624