DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 45
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 45
 #800120  autor: 111
 05 maja 2015, 21:14
No niezłe jaja,kupon doładowujący bez kodu doładowującego,pierwszy raz w życiu coś takiego widzę.
Ale dzięki temu reklamacja będzie formalnością.
Jak będę w Rossmanie zasilenie Vectone kupował,(oczywiście dopiero kiedy Vectone swój system ogarnie i karta po aktywacji będzie działać normalnie)to wydruk dokładnie przed zapłaceniem obejrzę.
 #800122  autor: garfield-
 05 maja 2015, 21:29
Tak jak Przemix napisał i dał przykład jak wygląda odcinek z kodem doładowującym. Jeśli płaciłeś kartą powinieneś otrzymać 4 odcinki taśmy, jak gotówką to 3.

Swoją drogą ciekawe czy istniej możliwość wystawienia duplikatu, jeśli zjadł mi pies zanim zdążyłem przepisać. sorry za OT
 #800130  autor: G
 05 maja 2015, 22:40
Przemix pisze:przeszukaj kieszenie, to nie ten paragon. Też mam taki sam identyczny, ale razem z nim był ten mały.
Faktycznie... Jednak była jeszcze jedna, mniejsza karteczka. Zwracam honor bielskiemu Rossmanowi i bardzo dziękuję Wam za podpowiedzi.

Sprawa zamknięta :-)
 #800131  autor: JacekK
 05 maja 2015, 22:48
W sieci Rossmann doładowania wyglądają inaczej. Otrzymuje się dwa "paragony". Długi, na którym jest sposób doładowania BEZ kodu, i krótki - z kodem doładowującym, który niektórzy próbują wyrzucać do kosza. Oba są widoczne powyżej na zdjęciach. Tu problem jest akurat po stronie dystrybutora doładowań i klientów, którzy nie czytają i wyrzucają ten mniejszy ;)

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #800240  autor: G
 06 maja 2015, 15:38
Tak sobie testuję tego Vectonka i zauważyłem ciekawą rzecz...

Otóż, kiedy dzwonię z wyłączoną prezentacją numeru na numer, który ma blokadę połączeń anonimowych ustawioną u operatora, bez problemu się przez nią przebijam, a na telefonie odbiorcy pojawia info, że dzwoni nr. prywatny lub ukryty (zależnie od telefonu). Nie wyświetla się żadna nazwa zastępcza. Sprawdzałem na numerze NJU Mobile oraz Play (przeniesionym z T-mobile) i w obu przypadkach to samo.

Ktoś wie, z czego może wynikać "obchodzenie" tej blokady przez Vectona?
 #800244  autor: Rosolak
 06 maja 2015, 15:59
brzok pisze:Zrobiłem zgodnie z instrukcją ustawienia sim-manual - w Polsce a potem automatic, powtórzyłem kilka razy, smsy dalej nie dochodzą do Lycamobile (numer przeniesiony z PLAY).
Bo to powrotne ustawienie automaticu po manualu, to teoria chyba tylko jednego z użytkowników tego forum. Ja mam na manualu, tak jak radzi BOK i wszystko mi śmiga jak należy. Ktoś inny obalił w/w teorię i stwierdził, że kiedy się pojawi na skraju zasięgu sieci A i i telefon przełączy się na sieć B, to usługa przestaje działać. Natomiast wiele użytkowników, którzy przeszli na manual odczuli poprawę / rozwiązało to ich problemy z Vectone. Poczytaj niektóre posty tu i na fanpage Vec.
G pisze:Tak sobie testuję tego Vectonka i zauważyłem ciekawą rzecz...

Otóż, kiedy dzwonię z wyłączoną prezentacją numeru na numer, który ma blokadę połączeń anonimowych ustawioną u operatora, bez problemu się przez nią przebijam, a na telefonie odbiorcy pojawia info, że dzwoni nr. prywatny lub ukryty (zależnie od telefonu). Nie wyświetla się żadna nazwa zastępcza. Sprawdzałem na numerze NJU Mobile oraz Play (przeniesionym z T-mobile) i w obu przypadkach to samo.

Ktoś wie, z czego może wynikać "obchodzenie" tej blokady przez Vectona?
Potwierdzam! Też to zauważyłem. Uprzedziłeś mnie. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #800249  autor: mati2123
 06 maja 2015, 16:39
djlinux pisze:Wczoraj doładowałem konto Vectone Mobile nominałem 10zł.
Wykupiłem pakiet internetowy 3 GB. Mój aktualny stan konta 0 zł i 3000 MB do wykorzystania przez miesiąc. Mimo konfiguracji zgodnej z zamieszczoną na ich stronie internetowej brak możliwości połączenia z internetem. Jakieś rady?
Żeby działał net na koncie musi być conajmniej 20 gr....Jest gdzieś takie info na ich stronie www
 #800263  autor: kowal2200
 06 maja 2015, 17:50
G pisze:Tak sobie testuję tego Vectonka i zauważyłem ciekawą rzecz...

Otóż, kiedy dzwonię z wyłączoną prezentacją numeru na numer, który ma blokadę połączeń anonimowych ustawioną u operatora, bez problemu się przez nią przebijam, a na telefonie odbiorcy pojawia info, że dzwoni nr. prywatny lub ukryty (zależnie od telefonu). Nie wyświetla się żadna nazwa zastępcza. Sprawdzałem na numerze NJU Mobile oraz Play (przeniesionym z T-mobile) i w obu przypadkach to samo.

Ktoś wie, z czego może wynikać "obchodzenie" tej blokady przez Vectona?
To kolejny błąd tej sieci: w przypadku korzystania z CLIR centrala abonenta inicjującego połączenie przekazuje informację do centrali abonenta odbierającego rozmowę m.in. o numerze telefonu osoby dzwoniącej oraz o tym czy numer ma się wyświetlać, czy nie. Ta informacja jest przekazywana za każdym razem, dlatego np. służby ratunkowe mają numer osoby wywołujacej połączenie mimo że ona zastrzegła połączenie i innym wyświetla się "numer prywatny". W Vectonie ta informacja gdzieś zanika i dlatego pokazuje się jak kiedyś w starych centralach analogowych "połączenie" bez możliwości identyfikacji.
 #800275  autor: jutek
 06 maja 2015, 19:11
Czyżby "centrala Vectone" w przypadku blokady prezentacji numeru nie wysyłała numeru do centrali docelowej? W takim przypadku służby też nie są w stanie zobaczyć takiego numeru.
 #800373  autor: straszliw
 07 maja 2015, 09:52
mati2123 pisze:
djlinux pisze:Wczoraj doładowałem konto Vectone Mobile nominałem 10zł.
Wykupiłem pakiet internetowy 3 GB. Mój aktualny stan konta 0 zł i 3000 MB do wykorzystania przez miesiąc. Mimo konfiguracji zgodnej z zamieszczoną na ich stronie internetowej brak możliwości połączenia z internetem. Jakieś rady?
Żeby działał net na koncie musi być conajmniej 20 gr....Jest gdzieś takie info na ich stronie www

konto nie może być zerowe po wykupieniu pakietu i jak masz stan zł zero to nie połaczysz sie z netem. przerabiałem to dwa tygodnie temu. przez kilka dni i jak udało mi sie dodzwonic do bok to wmawiali mi ,że nie działa bo nie umiem prawidłowo wpisać apn czyli : webpl.mundio.com. nastepnie były cuda z resetem karty sim i ...ich systemu. itp. dopiero na fb napisali mi ,ze musi byc choc 20 gr na koncie. ale nie ma doładowania...20 gr i trzeba minimum za 5 zł znowu doładowac zeby pakiet działał. tam są jeszcze inne cuda z ta karta vectone i niedziałającymi kodami na sprawdzenie ilości minut i gb w pakietach. jak na razie moja karta wyladowała w szufladzie. wróce do niej za jakies 6 miesiecy jak naprawia wszystkie uchybienia i niedziałajaće usługi. to pierwsza tego rodzaju sieć w polsce która uruchomiła usługi testując ich działanie i modyfikujac na użytkownikach . ciekawe
 #800522  autor: straszliw
 07 maja 2015, 17:20
xander21 pisze:Za 6 miesięcy to ci nr zablokują z powodu braku aktywności. :)

Sam sobie winny jesteś. Przecież to na logiczne myślenie, że nie można z niczego korzystać z 0zł na koncie.
na poczatku mialem 10 zł i kupiłem za to pakiet 3 gb ważny 30 dni od chwili aktywacji. pakiet sie aktywował i oczekiwąłem ze mam juz internet. niestety nie mam, bo teraz trzeba doładować ...za minimum chociażby czyli...5 zł. nie ma mniejszego doładowania . wiec pakiet 3 gb nie kopsztuje 10 zł a...15 zł. czy twoja logika ogarnia to ? w play a gdzie mam karte jak wykupie pakiet to choc mi sie konto wyzeruje to mam go na te 31 dni.
 #800537  autor: Rosolak
 07 maja 2015, 18:17
Podpisuję się pod pytaniem Divhasha. Dla mnie to nie jest logiczne. Np. w plejaku masz stan darmowy nawet przy zerowym stanie konta. W pomarańczy też śmigają pakieciaki gdy na koncie null.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #800552  autor: Blank
 07 maja 2015, 18:55
Dla niektórych logiczne jest to co dla innych nielogiczne najwyraźniej. Nie wiem jak jest w T-mobile - obecnie w żenującym prepaidzie została już tylko moja ciotka, ale ona nie używa pakietów (i jest niereformowalna). Ogółem z 5 osób korzysta, z czego 4 są w abonamencie, więc nie mam jak tego sprawdzić.
Wiem natomiast, że to "logiczne" rozwiązanie zostało zachowane w Plusie, gdzie zerowy stan konta równa się blokadzie połączeń wychodzących (sic!). Ale idąc tym tropem równie dobrze można powiedzieć, że "logicznym" jest również pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta w różowej sieci. Nielogiczne jest przecież, że taka funkcjonalność jest bezpłatna w innych sieciach.
Jeśli weźmie się pod uwagę powyższe, to logicznym staje się również to, że nie można korzystać z pakietów przy zerowym stanie konta.

Tak więc, Orange czy Play powinny jak najszybciej zmienić mechanizmy działania swoich pakietów, bo postępują nielogicznie...
Swoją drogą tak samo Virgin Mobile. W końcu, mając 0 na koncie też można tam korzystać z pakietów. Nie rozumiem zatem xandera, jak może korzystać z tak nielogicznej sieci...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
  • Strona 17 z 45
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 45
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 45