DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #798631  autor: JacekK
 27 kwie 2015, 06:56
Pakiet "majówkowy" 2 GB za 2 zł na 14 dni w Orange już działa. U mnie (taryfa POP) nie działa aktywacja kodem. Działa jednak SMS-em (AKT2 pod numer 260). Pewnie z czasem zacznie też działać kod. Aktywowałem jednocześnie dwa pakiety

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #798634  autor: bazooka
 27 kwie 2015, 07:13
@up - czy mógłbyś wskazać oficjalną stronę usługi/promocji z regulaminem :?:
 #798635  autor: JacekK
 27 kwie 2015, 07:23
Z tego co widzę nie dodali jeszcze tego na www. Promocja obowiązuje od dzisiaj. Haczyków żadnych w niej nie ma, coś dokładnie takiego jak pakiet wakacyjny.

Jak zaktualizują mi dane w Orange On-Line wrzucę screena, pewnie pakiet będzie tam widoczny

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #798639  autor: JacekK
 27 kwie 2015, 07:34
sebusy pisze:To podaj chociaż źródło własne :)
Nie mogę ;) Pewnie dzisiaj to wrzucą :) Jeśli masz konkretne pytania o szczegóły oferty - pomogę :) Pewnie dopiero startują, gdyż nie działa kod USSD, a powinien, gdyż w SMS-ie zwrotnym o aktywacji pakietu przychodzi, że stan można sprawdzić kodem USSD, który nie działa. Sprawdzenie stanu SMS-em działa (stan2 na 260). SMS-y na ten nr w taryfie POP kosztują 20 gr/szt

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #798657  autor: daromar
 27 kwie 2015, 09:08
Potwierdzam udało mi się smsem włączyć (USSD nie działa) dostałem sms potwierdzający a z konta zeszło 2 zł + opłata za sms.
Super że od dziś bo do dzisiaj mam pakiet wakacyjny przedłużany miesięcznymi :D.
Przy okazji pytanie mam tablet z LTE i kartę kupioną w 2013, widzę punkt dostępowy LTE ale nie mogę się zalogować, wina karty?
 #798668  autor: Blank
 27 kwie 2015, 09:45
Mój Orange -> zobacz czy masz włączona usługę LTE prepaid czy jakoś tak. W razie czego skontaktuj się z bok. Może być wina karty, platformy bilingowej lub oprogramowania w tablecie

Wysłane z LG F60 za pomocą Tapatalka

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #798684  autor: daromar
 27 kwie 2015, 10:33
Teraz po zmianach na stronie nie widzę nigdzie opcji LTE ale wcześniej tak na 90% miałem ta opcję włączoną, teraz sprawdzałem w apce androidowej i przez stronę. Tablet to LG g pad 8.0.
 #798697  autor: Gregrin
 27 kwie 2015, 11:31
Można tych pakietów więcej kupić ?? Jak i o ile później można przedłużać ich ważność ??
 #798711  autor: Blank
 27 kwie 2015, 12:15
Można kupić ile chcesz, ale pakiety będą ważne tylko 14 dni od aktywacji ostatniego czyli max do 24.05.
Jeszcze nie wiadomo czy da się jakimś innym przedłużyć, ale jest to wątpliwe.

Wysłane z LG F60 za pomocą Tapatalka

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #799561  autor: bazooka
 02 maja 2015, 09:13
Słuchajcie - zajebiście zakopali Doładowanie ze Skarbonki (nie mogę edytować pierwszego postu w tym wątku zatem dodaję tutaj):

5. Doładowanie ze Skarbonki:
https://www.orange.pl/moj_orange/pakiet ... range_menu
...opcja oczywiście po zalogowaniu.
Gdyby link nie zadziałał to musimy wejść:
Mój Orange => Pakiety i Ustawienia - i na sam dół.
 #799770  autor: LOOPO
 03 maja 2015, 20:10
Może ktoś wie gdzie na tej nowej stronie orange mogę znaleźć opcję zmiany taryfy?
 #799785  autor: bazooka
 03 maja 2015, 21:01
Nie szukałem długo, ale zdaje się, że już nie ma...
Dlatego też na stronie w opisie taryfy nie ma opisanej takiej opcji:
http://www.orange.pl/kid,4002009309,id, ... ticle.html
ROZWIŃ => "jak zmienić taryfę".
Nie wiedzieć czemu Orange idzie w kierunku wyłączenia pewnych funkcji w zarządzaniu online.
Czy ktoś może domyśla się dlaczego :?: Tańsze to :?: Cięcie kosztów :?:
 #799786  autor: Blank
 03 maja 2015, 21:08
Ja bym obstawiał, że po części masz rację. Cięcie kosztów, ale nie po stronie frontendu, lecz backendu. Pewnie "modernizują" oprogramowanie po swojej stronie, kupili byle gówno i teraz musza wyjść "z twarzą", bo oprogramowanie albo awaryjne, albo cuś :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #799865  autor: LOOPO
 04 maja 2015, 14:30
sebusy pisze:Nie szukałem długo, ale zdaje się, że już nie ma...
Dzięki za potwierdzenie. Ja też nie mogłem znaleźć a zmiana kodem nie przynosiła skutku. Kod wysłałem wczoraj rano i do dzisiejszego rana nic się nie działo. Dziś znowu wysłałem kod i od razu przyszedł sms potwierdzający zmianę taryfy.
 #799886  autor: admundo
 04 maja 2015, 15:53
Czy w Orange Free na Kartę (OFnK) działa roaming krajowy danych (po innych operatorach)? Bo zauważyłem że nigdzie mi się nie wyświetla R.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2015, 16:19 przez admundo, łącznie zmieniany 1 raz.