DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 45
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 45
 #798581  autor: kowal2200
 26 kwie 2015, 21:33
To ich przenoszenie numerów się opóźnia, nie odpisali mi na wiadomość o świadczenie tej usługi więc zbiorę się wolnej chwili i napiszę zawiadomienie do UKE.
 #798610  autor: Rosolak
 26 kwie 2015, 23:06
A jakby Ci odpisali, to byś nie zgłosił tego faktu do UKE? :-D
Lebara też nie miała przez jakiś czas i chyba nic im nie zrobili.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #798614  autor: kowal2200
 26 kwie 2015, 23:29
To zależy co by odpisali, ale my forumowicze wiemy że takiej opcji na dzień dzisiejszy nie ma. Sieć jest pełna niedoróbek, które rażą na każdym kroku. Jeśli bym dostał obietnicę, że np. uruchomimy w ciągu 14 dni to ok, bym ich trzymał za słowo. Jednak najpierw trzeba wyczerpać postępowanie reklamacyjne, dopiero później wystąpić z prośbą o interwencję, więc pójdę tą drogą. Niech się uczą, że w Polsce obowiązuje wysoka jakość świadczonych usług telekomunikacyjnych a nie robią co chcą i obiecują co chcą. Również nie podoba mi się brak regulaminów do usług i pakietów. Nie wiadomo jak są rozliczane, jak taryfikowane, np. przeglądając dziś brytyjską stronę Delightmobile, klona Vectona dowiedziałem się że darmowy internet po doładowaniu to tylko 10MB dziennie a reszta jest chyba taryfikowana, niby dlaczego mam zgadywać jak jest w Polsce?
Nie wiem czy in coś zrobią w sensie czy przywalą karę, ale mogą wszcząć postępowanie administracyjne i bardziej mi o to chodzi.
 #798616  autor: bobiwr
 26 kwie 2015, 23:45
TomecekGD pisze:Mogę je komuś odstąpić po kosztach: 5,5 zł za list polecony priorytetowy i 10 gr za kopertę.
Kto przy zdrowych zmysłach będzie Tobie płacić, jak zamówi na stronie Vectone i dostanie za darmo?
Chyba ich system odzyskał dane z adresami zamówień ze stycznia bo w skrzynce znalazłem kolejny starter. No chyba, że muszą raportować ilość wysyłek i podbijają statystyki ponawiając wysyłkę... :shock:
 #798619  autor: Blank
 27 kwie 2015, 00:05
Vectone ma ważniejsze problemy niż brak obsługi MNP.
2. bobiwr, ktoś kto chciałby starter juz teraz bez bawienia się w loterie i czekania nie wiadomo ile.
Po za tym placilby ten ktoś tylko za przesyłkę wiec nie rozumiem tego posta...

Wysłane z LG F60 za pomocą Tapatalka

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #798643  autor: Ryszard Lubicz
 27 kwie 2015, 07:48
bobiwr pisze:
TomecekGD pisze:Mogę je komuś odstąpić po kosztach: 5,5 zł za list polecony priorytetowy i 10 gr za kopertę.
Kto przy zdrowych zmysłach będzie Tobie płacić, jak zamówi na stronie Vectone i dostanie za darmo?
Ludzka chciwość nie zna granic...

Grażynko wybacz...
 #798645  autor: bobiwr
 27 kwie 2015, 07:53
Zamówiłem 1 starter w styczniu, 1 w kwietniu i 1 zamówiła córka - też 04.2015. A w sumie w skrzynce wylądowało kolejno: 1 + 2 + 3 startery. Adres - wieś pod Wrocławiem.
Więc uważam, że nie ma problemu z wysyłką starterów. I tylko tyle - nikogo nie ganię.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2015, 08:00 przez bobiwr, łącznie zmieniany 1 raz.
 #798647  autor: bazooka
 27 kwie 2015, 07:56
Ryszard Lubicz pisze:
bobiwr pisze:
TomecekGD pisze:Mogę je komuś odstąpić po kosztach: 5,5 zł za list polecony priorytetowy i 10 gr za kopertę.
Kto przy zdrowych zmysłach będzie Tobie płacić, jak zamówi na stronie Vectone i dostanie za darmo?
Ludzka chciwość nie zna granic...
Ludzie opanujcie się...
@divhash już napisał, a ja powtórzę łopatologicznie:
- Vectone wysyła za darmo, ale oczekiwanie na list zwykły Inpostem to udręka
- człowiek dostał już i nie potrzebuje - proponuję wysłać pewniakiem, ubezpieczonym priorytetowym listem poleconym w kopercie
- dostanie z powrotem 5,60zł - dokładnie tyle ile zapłaci za wysyłkę (pewniaka);
- jeśli ktoś tu zarobi to PP, więc zarzuty o chciwości byłyby gdyby TomecekGD pracował na Poczcie i chciał dać jej zarobić za tę "alternatywną" wysyłkę :!:

@up - i co z tego, a ktoś zamówi raz i będzie mu zależało a nie dostanie w ciągu 2 tygodni - to zbiednieje od tych 5,60zł :?:
 #798655  autor: Blank
 27 kwie 2015, 08:36
To jak rozumiem skoro on tego startera nie potrzebuje to ma go wyrzucić?
Ewentualnie wysłać komuś za darmo, samemu ponosząc koszty wysyłki?
Po prostu nóż chwilami się w kieszeni otwiera jak się czyta takie głupoty.
Użytkownik chciał dobrze, to go jeszcze tu zjechali...

Co do wysyłki starterow, ja zamawiałem w styczniu i teraz i nie dostałem ani jednego, wiec to raczej loteria.
Nie zrzucałbym winy na inpost. Ja z ich usług zawsze zadowolony byłem. Nie to co w wypadku poczty, gdzie dobrze działa tylko Pocztex. No, ale to temat do rozmowy w HydeParku ;)


Wysłane z LG F60 za pomocą Tapatalka

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #798683  autor: Rosolak
 27 kwie 2015, 10:32
Sam mam ze dwa startery na zbyciu i miałem je zaproponować (oczywiście za koszt przesyłki), ale coś czułem, że nie warto proponować. Człowiek chce pomóc, nie zarabia na tym i jeszcze jest stratny swój czas na poczcie w kolejce. Ale i tak znajdą się tacy co by Cię zjedli ... Dlatego porozdaje za free wśród znajomych i rodziny, a jak mi coś zostanie to na OLX wrzucę z opcją odbioru u mnie w mieście osobiście.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #798689  autor: GPGPGP
 27 kwie 2015, 10:58
Na początku chciałem się przywitać, to mój pierwszy post na forum. :smt006

Karte vectone testuje od soboty, przyszła szybko bo w tydzień (nie dostałem żadnego maila więc myślałem, że nie dostanę a tu niespodzianka). Numer beznadziejny, ale plus że jest nanosim.

Doładowałem na próbę 5PLN kartą.
Co działa: rozmowy <->, internet z pakietu 100MB (nie ma lte, max 2/2 Mbit/s, ping > 100ms)
Nie działa: wysyłanie sms, numer centrum niby ok, ale żadnego smsa nie udało się otrzymać (testowałem do playa i plusa), odbieranie sms ok.
Wysłałem zapytanie do vectona z w/w problemem i już na dzień dobry dostałem 7 maili potwierdzających wysłanie zapytania :mrgreen:
Interfejs do obsługi konta też gorzej niż fatalny, jak oni funkcjonują na rynku? Podsumowując jak na razie to karta po testach wyląduje w szufladzie.

GP
 #798703  autor: kowal2200
 27 kwie 2015, 11:55
bobiwr pisze:Zamówiłem 1 starter w styczniu, 1 w kwietniu i 1 zamówiła córka - też 04.2015. A w sumie w skrzynce wylądowało kolejno: 1 + 2 + 3 startery. Adres - wieś pod Wrocławiem.
Więc uważam, że nie ma problemu z wysyłką starterów. I tylko tyle - nikogo nie ganię.
Ja zamawiałem 4 w różnych okresach czasu, dostałem 1 więc i tak jestem "szczęśliwcem".
 #798704  autor: kowal2200
 27 kwie 2015, 11:58
GPGPGP pisze:
Nie działa: wysyłanie sms, numer centrum niby ok, ale żadnego smsa nie udało się otrzymać (testowałem do playa i plusa), odbieranie sms ok.

GP
Spróbuj sam do siebie wysłać w formacie międzynarodowym +48
 #798706  autor: bobiwr
 27 kwie 2015, 12:04
divhashmorex pisze:Użytkownik chciał dobrze, to go jeszcze tu zjechali...
Oj tam! Ja nie zjechałem, jeno wyraziłem swój pogląd. Argumentując go.
divhashmorex pisze:Co do wysyłki starterow, ja zamawiałem w styczniu i teraz i nie dostałem ani jednego, wiec to raczej loteria...
Na bazie uznania Twojego zaangażowania na tym forum, deklaruję wysłanie sim Vectone na mój koszt, na wskazany przez Ciebie adres. Wyślę jutro poleconym/priorytetem. Jak reflektujesz czekam na PW.
 #798709  autor: GPGPGP
 27 kwie 2015, 12:09
kowal2200 pisze:
GPGPGP pisze:
Nie działa: wysyłanie sms, numer centrum niby ok, ale żadnego smsa nie udało się otrzymać (testowałem do playa i plusa), odbieranie sms ok.

GP
Spróbuj sam do siebie wysłać w formacie międzynarodowym +48
do siebie samego doszło ale na inne nr nadal nie działa niezależnie od formatu nr

GP
 #798717  autor: Blank
 27 kwie 2015, 12:36
bobiwr pisze:Na bazie uznania Twojego zaangażowania na tym forum, deklaruję wysłanie sim Vectone na mój koszt, na wskazany przez Ciebie adres. Wyślę jutro poleconym/priorytetem. Jak reflektujesz czekam na PW.
Dzięki ci serdecznie, ale oferta Vectone nie jest mi niezbędna do życia :)
Zamówiłem w celach testowych, aby zobaczyć na wlasnej skórze jak ten operator (nie) działa, a także by móc w razie czego wiedzieć jak ten operator działa. Skoro nie chcą mi wysłać startera, to ja nie bedę się przejmować.
Mój post miał na celu pokazanie tylko, że nie każdy kto zamowił, starter dostał, dlatego nie rozumiem na - uczciwą moim zdaniem - propozycję. Co innego jakby napisał, że np. sprzeda starter, ale tutaj odbierający ponosi tylko koszty dostawy ;)
Być może niektórzy robią to nieświadomie, ale w ten sposób, sprawiacie, że takich propozycji po prostu nie będzie, a zawsze ktoś może skorzystać. Po drugie, możecie zrazić użytkowników do forum, które już i tak ledwo zipie...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
  • Strona 11 z 45
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 45
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 45