DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 194 z 675
  • 1
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • 675
 #797519  autor: mourning
 21 kwie 2015, 11:05
Jak nie potrzebujesz duzo neta to obojetnie ktora oferte wybierzesz. Ja bym sie jeszcze zastanowil czy w przypadku gdy tego neta nie potrzebujesz, i nie wziac zamiast doplaty 10 zl za dodatkowy net jakis telefon w granicach 15 zl/msc na raty badz za gotowke i go sprzedac. Musialbys sobie przekalkulowac czy oplaca Ci sie to i co Orange Ci oferuje jesli chodzi o telefony. Tylko wtedy opcja z telefonem to bardziej na starych zasadach. No i najwazniejsze, moim zdaniem nawet jesli wezmiesz oferte only sim to wedlug mnie bezpieczniej( przy tych 31 zl) brac umowe na 2 lata. Moim zdaniem po zakonczeniu aukcji na LTE ceny moga wzrosnac i pakiety no limit beda drozsze.
Jeszcze wracajac do tej oferty to bez telefonu za 39,99 zl netto przez neta bez zadnej laski dostajesz no limit i 4,5 GB neta
 #797676  autor: Feral
 21 kwie 2015, 21:24
Czy zna ktoś może sposób na bezpośredni kontakt z DUK? Umowa kończy się za tydzień, a żadnego kontaktu w sprawie przedłużenia.
 #797687  autor: wlkp
 21 kwie 2015, 21:42
Dzwon do BOK i poproś aby przełączyli do DUK .
 #797723  autor: mourning
 21 kwie 2015, 23:18
Jesli konczy sie za tydzien to od razu pisz maila do rzecznika Orange i zaraz bedziesz mial telefon z DUK. Adres mailowy znajdziesz w necie. Napisz od razu w mailu czego oczekujesz od Orange
 #797927  autor: tomasz__17
 22 kwie 2015, 21:27
Witam,

W dniu dzisiejszym miałem pierwszy telefon z orange na chwilę obecną nie składałem wypowiedzenia bo chciałem sprawdzić co mi zaproponuje konsultant. Interesuję mnie umowa z telefonem (Samsung S5) i abonament 89,9. Konsultant zaproponował mi abonament 89,9 do tego telefon za 599 zł (rabat 200 zł). Moje pytanie:
1. Co mogę uzyskać nie składając wypowiedzenia a co składając wypowiedzenie ( jaka kwota abonamentu i cena za ten telefon)?
2. Czy składając wypowiedzenie stracę zniżki "orange open" (teoretycznie wynosi ona 45 zł) po poza tym numer dysponuje jeszcze 2 umowami po 49,9 i czy wypowiedzenie nie będzie niczym dziwnym z ich strony skutkowało?

Proszę o pomoc :)
 #797932  autor: Larryxz
 22 kwie 2015, 21:58
tomasz__17 pisze:Witam,

W dniu dzisiejszym miałem pierwszy telefon z orange na chwilę obecną nie składałem wypowiedzenia bo chciałem sprawdzić co mi zaproponuje konsultant. Interesuję mnie umowa z telefonem (Samsung S5) i abonament 89,9. Konsultant zaproponował mi abonament 89,9 do tego telefon za 599 zł (rabat 200 zł). Moje pytanie:
1. Co mogę uzyskać nie składając wypowiedzenia a co składając wypowiedzenie ( jaka kwota abonamentu i cena za ten telefon)?
2. Czy składając wypowiedzenie stracę zniżki "orange open" (teoretycznie wynosi ona 45 zł) po poza tym numer dysponuje jeszcze 2 umowami po 49,9 i czy wypowiedzenie nie będzie niczym dziwnym z ich strony skutkowało?

Proszę o pomoc :)
Składając wypowiedzenie powinieneś uzyskać 30% rabatu na abonament, oraz 300-400 zł zniżki na telefon (od ceny salonowej). W przeciwnym razie zapewne max. to co usłyszałeś od konsultanta + ewentualnie rabat 20% jeśli zadzwonisz pod *100 i poprosisz o przełączenie do działu rezygnacji.
Rabat Orange Open nie zmieni się o ile zdecydujesz się przedłużyć umowę. Radzę złożyć wypowiedzenie w salonie, faxem lub mailem i oczekiwać na telefon z DUK.

W Orange od 17-tu lat
 #797968  autor: ziutek637
 23 kwie 2015, 09:05
Witam!
Mam pytanie. Czy jeśli zerwę umowę z pokryciem kary umownej, to także DUK skontaktuje się ze mną, żeby przedstawić swoją propozycję? Jestem już w trakcie wypowiedzenia umowy, ale do jej końca zostało mi jeszcze 4 miesiące. Do tej pory propozycje od DUK były tylko -30% na abonament i nie chcieli mi dać zniżki na telefon, ponieważ płacę abonament starą Panterę 159,90 zł. Jedna z konsultantek powiedziała mi, że jeśli bym miał mniejszy abonament to mógłbym dostać zniżkę na telefon. Druga powiedziała, że mam za krótki staż ponieważ ten numer mam 5 lat. Ja jej wtedy powiedziałem, że mam inny numer od ponad 10 lat, ale to jej nie przekonywało. Dodaję, że obecna umowa trwa już ponad 24 miesiące, ponieważ wcześniej przedłużyłem przed jej końcem i straciłem teraz rabat -30% i chciałbym płacić mniejsze rachunki.
 #798019  autor: Adus85
 23 kwie 2015, 14:17
Złozylem pisemna rezygnacje ponad miesiąc przed upływem konca umowy,umowa konczy mi sie 2 Maja i nikt jeszcze do mnie nie zadzwonil
Czekac dalej ? bo nie wiem co robic
 #798039  autor: Larryxz
 23 kwie 2015, 17:23
Adus85 pisze:Złozylem pisemna rezygnacje ponad miesiąc przed upływem konca umowy,umowa konczy mi sie 2 Maja i nikt jeszcze do mnie nie zadzwonil
Czekac dalej ? bo nie wiem co robic
A pisałeś może w piśmie o rezygnacji, że chcesz aby numer po rozwiązaniu umowy przeszedł na kartę?

W Orange od 17-tu lat
 #798207  autor: oskarsandman
 24 kwie 2015, 17:34
@ziutek637
Ja byłem do dziś 16 lat w orange, wcześniej jeszcze pod nazwą idea:)
W przeciwieństwie do Ciebie u mnie propozycja zatrzymała się na minus 20% abonamentu i też usłyszałem, że zniżki na telefon nie otrzymam, bo chce wziąć niższy abonament (był smartplan 129,99 i 30% zniżki, później cesja na firmę) niż miałem wcześniej. Na nic zdały się moje deklaracje, że wypowiem wszystkie usługi w orange (2 stacjonarne+internet+komórkowe) i nie przeniosę do nich kolejnego numeru z innej sieci. Usłyszałem też, że negocjacje tyczą się tylko jednego numeru i to, że mam inne usługi w orange nie ma znaczenia. (sic!)

@Adus85
Mnie abo kończył się zgodnie z umową 28 marca, 24 marca złożyłem wypowiedzenie umowy na numer komórkowy i neostradę. Do dziś, tj. 24 kwietnia nie było z ich strony żadnego kontaktu. Dzwoniła za to do mnie dwa razy jakaś pani w sprawie neostrady. Dziś rano sam zadzwoniłem do DUK, propozycja ciągle taka sama jak na początku. Aby nie stracić numeru, dziś w salonie złożyłem anulację wymówienia numeru, aby przenieść się do innej sieci.

Prowadząc własną działalność pozostanie dla mnie nieodgadnionym jak za głupie jednorazowe 200zł zniżki na telefon (minus 20% na abo i 200zł na tel. by wystarczyło) orange rezygnuje z klienta, którego roczna suma rachunków opiewa na kwotę przekraczającą 10k zł. netto.
 #798249  autor: szopan
 24 kwie 2015, 22:31
Podejrzewam,ze przez system premiowania;) Dla konsultanta/sprzedawcy liczy sie dany kontrakt.Jesli zejdzie z ogolnej wartosci umowy liczonej na 24 miesiace to mniej zarobi lub wcale(zwlaszcza przedluzenie umowy platne duzo mniej niz nowa aktywacja).Nie interesuje ich,ze masz np.30 uslug w Orange,bo pozostale 29 obsluzy kto inny.

Kiedys byli doradcy biznesowi na wlasnej dzialalnosci gosp.z nimi szlo zalatwic wszystko. Pamietam premiere SE P910i ktory kosztowal ponad 1.5 tys w najwyzszym abo.Kupilem go za 1zl z abo 39 netto(koniec dlugoletniej umowy w jednej firmie,przedluzenie na super warunkach i cesja na moja firme).
Stare dobre czasy;)
 #798271  autor: Adus85
 25 kwie 2015, 10:02
Larryxz pisze:
Adus85 pisze:Złozylem pisemna rezygnacje ponad miesiąc przed upływem konca umowy,umowa konczy mi sie 2 Maja i nikt jeszcze do mnie nie zadzwonil
Czekac dalej ? bo nie wiem co robic
A pisałeś może w piśmie o rezygnacji, że chcesz aby numer po rozwiązaniu umowy przeszedł na kartę?
Tak pisalem zeby numer przeszedl na karte
 #798286  autor: Atlan
 25 kwie 2015, 11:37
A powiedzcie mi ile miesięcy musi zostać do końca umowy by można było ją przedłużać? Bo mam jednego znajomego co ma teraz umowę TylkoSIM i chciałby przejść na abonament z telefonem.

Zagadki logiczne
 #798297  autor: Fari
 25 kwie 2015, 13:03
Atlan pisze:A powiedzcie mi ile miesięcy musi zostać do końca umowy by można było ją przedłużać? Bo mam jednego znajomego co ma teraz umowę TylkoSIM i chciałby przejść na abonament z telefonem.
Nie jestem pewny ale ja mając ofertę na abonament dzwonił do mnie konsultant z ofertą przedłużeniową 6 miesięcy przed końcem umowy.
 #798325  autor: mourning
 25 kwie 2015, 16:10
Adus85 pisze: Tak pisalem zeby numer przeszedl na karte
To juz masz odpowiedz czemu nikt nie dzwonil. Wycofaj tamto wypowiedzenie i zloz nowe z kompletna rezygnacja numeru
 #798432  autor: Adus85
 26 kwie 2015, 09:36
mourning pisze:
Adus85 pisze: Tak pisalem zeby numer przeszedl na karte
To juz masz odpowiedz czemu nikt nie dzwonil. Wycofaj tamto wypowiedzenie i zloz nowe z kompletna rezygnacja numeru
ale mi zalezy na numerze bo co jak nie zadzwonia
 #798438  autor: Larryxz
 26 kwie 2015, 10:42
@Adus85 to wtedy możesz sam zadzwonić do DUK i zdecydować się na przedłużenie umowy lub złożyć dodatkowo w salonie dyspozycje o przejściu numeru na kartę.

W Orange od 17-tu lat
 #798457  autor: mourning
 26 kwie 2015, 12:03
Adus85 pisze:ale mi zalezy na numerze bo co jak nie zadzwonia
Jesli sie myle niech mnie ktos poprawi, ale wypowiedzenie i tak piszesz z 30 dniowym okresem wypowiedzenia, czyli nawet jak jutro je zlozysz to numer wylacza po 30 dniu od zlozenie wypowiedzenia. Co innego gdybys mial dluzszy okres do skonczenia umowy niz te 30 dni. Wtedy musialbys pisac wypowiedzenie na czas zakonczenia umowy.
 #798509  autor: Leo
 26 kwie 2015, 17:43
Adus85 pisze:
ale mi zalezy na numerze bo co jak nie zadzwonia
Jeśli nie przyjmiesz propozycji lub nikt się do ciebie nie zgłosi to dzień przed zakończeniem umowy udaj się np. do salonu PLAY i powiedz że chcesz przenieś numer z Orange do Play na kartę z dniem rozwiązania umowy w Orange. Potem wrócisz z Play do Orange i będziesz miał 25 % zniżki na start (6 miesięcy gratis). Poczekasz w Play na okazję z telefonami np. "Szalone dni".
 #798827  autor: Adus85
 27 kwie 2015, 23:22
Leo pisze:
Adus85 pisze:
ale mi zalezy na numerze bo co jak nie zadzwonia
Jeśli nie przyjmiesz propozycji lub nikt się do ciebie nie zgłosi to dzień przed zakończeniem umowy udaj się np. do salonu PLAY i powiedz że chcesz przenieś numer z Orange do Play na kartę z dniem rozwiązania umowy w Orange. Potem wrócisz z Play do Orange i będziesz miał 25 % zniżki na start (6 miesięcy gratis). Poczekasz w Play na okazję z telefonami np. "Szalone dni".
Ok dzieki za podpowiedz prawdopodobnie tak zrobie
  • Strona 194 z 675
  • 1
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • 675
  • 1
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • 675