DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #798105  autor: Looker
 24 kwie 2015, 00:09
Witam,
Od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką ww. Telefonu. Jestem bardzo zadowolona,ale jest jeden problem.Wydaje mi się,że telefon bardzo cicho dzwoni.Głośność dzwonków jest większa niż ta przy dzwonieniu (tak mi sięsp wydaje).Wszystkie dzwonki mam ustawione na max głośność.dzwoniemax..dzwonki mam przeniesione z poprzedniego telefonu, czy to może mieć jakieś znaczenie? Drażni mnie to,bo w domu telefon usłyszę,ale w plenerze czy sklepie już nie...Nie chce mi się wierzyć,żeby telefon był tak cichy,w żadnych testach ani opiniach nie było o tym wspomniane...
Ktoś ma jakieś pomysły...?będę wdzięczna!
 #798294  autor: Morvius
 25 kwie 2015, 12:26
jeśli dobrze rozumiem, załóżmy słuchasz muzyki z głośnika w telefonie i jest ok z danym utworem lecz gdy ktoś dzwoni (dalej mamy ten sam utwór tylko, że na kontakt) słychać go ciszej? w ustawieniach telefonu (lub po prostu pod klawiszem przycisz/podgłoś) powinnaś sprawdzić na jaki lvl. masz ustawione poszczególne wyznaczniki: dzwonek, media, powiadomienia, system. być może media masz na max stad lepsza głośność podczas słuchania muzyki ale np dzwonek jest ciszej. czy to się dzieje też po zmianie na inny utwór zarówno w odtwarzaczu jak i w ustawieniu na dzwonek? to też sprawdź. ustaw sobie inny dzwonek i zadzwoń na swój numer z drugiego telefonu, później porównaj z dźwiękiem z odtwarzacza muzyki z telefonu. napisz wnioski, pozdrawiam

Klasyczny obserwator wątku.
 #799062  autor: Looker
 29 kwie 2015, 11:31
To jest tak, że jak sprawdzam sobie, jaki dzwonek ustawić (nie słucham muzyki na telefonie), to wydaje mi się, że dzwoni głośniej niż po tym, jak ustawię go jako dzwonek kontaktu. Wszystko mam ustawione na max.

Mam jeszcze jeden "problem", choć nie jest to jakieś mega kłopotliwe. Telefon czas zamula, minie kilka sekund, zanim np. włączy się fb, listę kontaktów czy aparat. I jeszcze czasem przy naciśnięciu na kotakty, pojawia mi się komunikat "przepraszamy, aplikacja kontakty została zamknięta" czy coś takiego. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje....?
 #799063  autor: Looker
 29 kwie 2015, 11:34
Aaa. Dodam, że np. Mąż uważa, że dzwonek dzwoni normalnie i głośno. No już sama nie wiem.
Logiczne jest to, że telefon dzwoni ciszej, jak lezy "na plecach", bo z tyłu jest głośnik (to chyba nie jest szczęśliwe rozwiązanie, a nie zwróciłam na to uwagi wcześniej, nie wiem, czy wszystkie telefony tak mają...? ). Ale nie słyszę go też z kieszeni, kiedy np. idę przy ulicy.
 #799080  autor: Morvius
 29 kwie 2015, 13:11
nie wiem co ci odpowiedzieć, jak dla mnie to wygląda na np podgłoszone multimedia ale przyciszone połączenia, jeśli coś się dzieje to oddaj na gwar. ale zanim to dokonasz zrób jak wspomniałem posłuchaj tego utworu w odtwarzaczu muzyki a następnie ustaw i niech ktoś zadzwoni.

Klasyczny obserwator wątku.