DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 45
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 45
 #798096  autor: kowal2200
 23 kwie 2015, 23:25
xander21 pisze:Ja mogłem od razu zadzwonić na vectone z innego nr. Jutro doładuje to zobacze, czy da się z vectone do mojego innego nr. :) I ustawie vectone services, bo o tym nie wiedziałem.
Miałem na myśli wykonanie połączenia w roamingu krajowym w innej sieci niż T-mobile (Vectone).
 #798124  autor: bobiwr
 24 kwie 2015, 08:02
Jak uważniej przyjrzysz się skanom "kopert", to zobaczysz napis "Umowa z PGP SA ..." => Polska Grupa Pocztowa S.A. prywatne przedsiębiorstwo świadczące usługi pocztowe. "Słyną" z dostarczania przesyłek sądowych.
 #798152  autor: bobiwr
 24 kwie 2015, 13:10
straszliw pisze:przed chwila sprawdzałem stan konta mojego nr kodem *101# pokazało sie ,że mam 1.530 zł. to dobra wiadomość zważywszy ,że doładowałem za ...10 zł zaledwie : )
Raczej bym się nie cieszył! W krajach anglosaskich separatorem dziesiętnym jest "kropka"! jak doładowałem za 5 PLN, to system Vectone pokazał stan konta 5.000 zł.

Skusiłem się na sprawdzenie doładowania elektronicznego. Mam kartę podarunkową (Ticket dla ciebie -MaesterCard) doładowywaną "od święta" i system ją przyjął. (Wybrałem tą bo nie ma strachu, że ktoś podglądnie CVV.) - Żegnaj Rossmannie... ;)
Edit:
To może jeszcze dwie dygresje:
- Oczywiście mail potwierdzający transakcję po angielsku.
- Mają niezły system śledzący transakcje netowe, Jak próbowałem zrobić płatność kartą, gdy jeszcze to nie działało, to musieli namierzyć te próby, gdyż zadzwonili na mój tel. stacjonarny do firmy (numer przypisany do karty płatniczej) i poinformowali że system nie działa jeszcze i zadzwonią jak już będzie działać. Zadzwonili na komórkę Vectone że już można....
 #798196  autor: Rosolak
 24 kwie 2015, 16:29
Dzwoniłem przed chwilą do Włoch. Jakość moim zdaniem lepsza niż Klucz. Osoba odbierająca od razu mnie poznała i nie ma tego pogłosu co w KM. Jest dość wyraźnie, ale cicho.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #798200  autor: Blank
 24 kwie 2015, 17:01
Jakby nie patrzeć to T-mobile a nie SB.Support.Group
Do mnie żadna przesyłka jeszcze nie dotarła. Ani styczniowa ani kwietniowa.
Swoja drogą, Rosolak - klucz serio widzę u ciebie odchodzi do lamusa :D

Temat inpostu to inna bajka. Ja tam zawsze byłem zadowolony z ich usług.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #798246  autor: Gregrin
 24 kwie 2015, 22:19
straszliw pisze:mam właczony pakiet internet pocket saver 1 gb za 5 zł. próbuje właczyć 3 gb za 10 zł ..... czy to znaczy ,że nie włącze tych 3 gb zanim nie minie 14 dni ważnosci pakietu 1 gb
Prosta odpowiedz nie. Wszystko na ten temat jest na stronie 10.
 #798247  autor: Rosolak
 24 kwie 2015, 22:28
Chciałoby się mieć BOK 24h, ale przejrzeć stronkę w poszukiwaniu regulaminów, to już nie łaska. :-)

Divhash, to nie tak. :-) Dwie karty (Klucz i Vectone) są w użyciu w moim gospodarstwie domowym. Oczywiście są to stacjonarki do połączeń zagranicznych. Z Klucza dzwoni cała rodzina, a ja mam osobistego Vec do testów. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #798251  autor: jutek
 24 kwie 2015, 22:42
Gregrin pisze:
straszliw pisze:mam właczony pakiet internet pocket saver 1 gb za 5 zł. próbuje właczyć 3 gb za 10 zł ..... czy to znaczy ,że nie włącze tych 3 gb zanim nie minie 14 dni ważnosci pakietu 1 gb
Prosta odpowiedz nie. Wszystko na ten temat jest na stronie 10.
Czyli jeszcze prostsza odpowiedź: nie można włączyć nowego pakietu dopóki nie skończy się okres ważności dotychczasowego nawet jeśli się go wcześniej wykorzysta. Zgadza się?

P.S.
I jeszcze jedno, według FAQ Vectone pakiety są samoodnawialne, więc "przejście" na inny pakiet może być utrudnione:
Pytanie: "Czy muszę wykupować pakiet co miesiąc?"
Odpowiedź:
"Wiemy, że nasi klienci uwielbiają pakiety na kartę. W związku z tym posiadamy funkcję automatycznego wznawiania pakietów. Po wykupieniu pakietu, jego koszt zostaje automatycznie odliczony od stanu Twojego konta. Opłata pobierana jest z konta co miesiąc od momentu aktywacji lub ostatniego wznowienia."

Moje pytanie: czy samoodnawianie pakietu zostanie wyłączone jeśli w dniu samoodnowienia nie będzie wystarczających środków na karcie, czy też po doładowaniu w późniejszym terminie samoodnawianie zostanie wznowione?
 #798254  autor: Rosolak
 24 kwie 2015, 23:02
Jutku, tak naprawdę to jeszcze niewiele wiadomo w sensie prakycznym. Ze względu na staż Vec w PL, nikt nie jest w stanie odpowiedzieć jak jest. Pozostaje tylko sucha teoria.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #798256  autor: jutek
 24 kwie 2015, 23:20
Rosolak pisze:Jutku, tak naprawdę to jeszcze niewiele wiadomo w sensie prakycznym. Ze względu na staż Vec w PL, nikt nie jest w stanie odpowiedzieć jak jest. Pozostaje tylko sucha teoria.

Właśnie doczytałem w FAQ odpowiedź na moje pytanie, według teorii samoodnawianie pakietu ma zostać wznowione w momencie, gdy doładuje się konto odpowiednią kwotą.
 #798495  autor: TomecekGD
 26 kwie 2015, 16:36
Vectone ma aktualnie najtańszą ofertę dla moich rodziców. Oni tylko rozmawiają, więc wystarczy kupić "Krajowe Rozmowy Pocket Saver" i spokój :mrgreen:
Niestety aktualnie nie będę korzystał z Vectone, bo nie można do nich przenieść numeru. Czytałem ich FB i pisali tam w styczniu, że już "niedługo" będzie można do nich przenieść numer. Dzisiaj mamy praktycznie maj i nic się nie zmieniło :(
Przysłali mi dwa startery, chociaż zamawiałem jeden. Mogę je komuś odstąpić po kosztach: 5,5 zł za list polecony priorytetowy i 10 gr za kopertę. Jest ktoś chętny? Wysyłka i dostawa w 24 h.
  • Strona 10 z 45
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 45
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 45