DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #797529  autor: hafexo
 21 kwie 2015, 11:46
Witam!

Jako iż mam możliwość przedłużenia sobie umowy w plusie zastanawiam się nad tymi dwoma smartphone'anmi

Oba moge dostać w cenie 100zł - z tym że z3 w abonamencie 89zł a Ascenda 75zł

Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat - czy opłaca mi się dorzucić te 15zł i wziąć compacta (przy okazji dostaje 4,2gb neta zamiast 2,8)
czy jednak zostać przy ascendzie. Z punktu widzenia matematyki średnio bo za 360zł więcej dostaje nie wiem o ile lepszy telefon (no i ten pakiet danych ale nie wiem czy ja te 3gb wykorzystam...)

Podoba mi się w ascendzie wygląd i to że ma ekran fullhd 5"

Nie jestem jakimś smartfagiem który potrzebuje miliard rzeczy w telefonie - od tego mam laptopa/stacjonarke a granie w gry na telefonie mi przeszło wraz ze zdaną maturą ;)
Czasem oglądne jakiś film na yt, zrobie zdjęcie, wejde na fejsa, pogram w czasie jazdy autobusem w jakąś pierdółke, posłucham muzyki (dotychczas muzyka jaką miałem w xperii J mi starczała)

Od razu mówie że targowanie się z DUK czy wypowiedzenie umowy nie wchodzi w gre bo umowa mi się kończy za pół roku a mam dość mojego obecnego telefonu


Szkoda że nie mają z2 to bym się chyba nie zastanawiał a z tego co czytalem w z3c sporo kopromisów zastosowali :/

Z góry dzięki za pomoc!

a no i jeszcze facet mi mówił o LG g3 i samsungu galaxy a5
 #797725  autor: muchakk
 21 kwie 2015, 23:24
Kolega wyzej napisał, że gdybyś przeczytał wątek o przedłużeniu umowy w Plusie to wiedziałbyś, że już 7 miesiecy przed jej końcem mozesz zlozyc wypowiedzenie i tym samym możesz negocjować z DUK... ale skoro chcesz przepłacać to droga wolna...
 #798206  autor: Lightman
 24 kwie 2015, 17:30
jeśli abonament przy P7 Ci wystarczy, telefon Ci się podoba i nie masz w zwyczaju go kąpać to wybór jest prosty... zwłaszcza, że sam stwierdziłeś, że nie potrzebujesz miliona bajerów.

Druga strona biurka - wcześniej Plus, aktualnie T-Mobile