DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
 #797112  autor: kowal2200
 19 kwie 2015, 11:19
O tym, że doładowania można kupić w Rossmanie wiem z tego forum a jak bym naprawdę potrzebował to bym miał problem ale myślę, że wraz z rozwojem dystrybucji takie aukcje poznikają.

W Vectonie działają przekierowania, w tym na numery zagraniczne!!! Na zagraniczne Vectony przekierowania są bezpłatne, krajowe płatne wg cennika krajowego.
Przyszło mi na myśl wykorzystywanie karty jako wehikułu do tanich połączeń przychodzących w roamingu, np. w połączeniu z kartą onesimcard mamy połączenia odbierane w 200 krajach za 8 groszy za minutę. Ewentualnie w krajach gdzie działa Vectone, rodzina w Polsce dzwoni na nasz krajowy numer Vecton a my bezpłatnie odbieramy za granicą dzięki przekierowaniu połączenia.
 #797131  autor: Pablo-1986
 19 kwie 2015, 13:04
Dostałem w piątek karciochę, doładowałem za 30 w Rossmanie i co najlepsze początkowo nie dzialały połączenia na numery przeniesione z innych sieci. Koperta to właściwie 1 kartka prymitywnie zgięta na pół i sporo kropek kleju. Do jakości rozmów nie mam zastrzeżeń. Kartę zostawię ze względu na niskie ceny rozmów zagranicznych w pakiecie na komórki (Anglia).

Dobry humor podstawą dnia.
 #797133  autor: LOOPO
 19 kwie 2015, 13:07
kowal2200 pisze:O tym, że doładowania można kupić w Rossmanie wiem z tego forum a jak bym naprawdę potrzebował to bym miał problem
Gdybyś nie czytał tego forum to byś nie wiedział o istnieniu tego operatora i nie miałbyś problemu (z doładowaniem).

Czy ktoś z tu piszących otrzymał starter mimo tylko jednokrotnego zamówienia (w styczniu)?
 #797135  autor: kowal2200
 19 kwie 2015, 13:14
"początkowo nie dzialały połączenia na numery przeniesione z innych sieci"
Rzeczywiście numer przeniesiony z Plusa do Orange nie działa. Jak to rozwiązałeś?
Edit:
przeniesiony z T-moblie do Plusa również nie działa.
 #797159  autor: kowal2200
 19 kwie 2015, 15:34
Poniżej podsumowanie startu sieci Vectone w Polsce, proszę o wasze uwagi.

Co działa:
• Karta SIM loguje się prawidłowo do sieci T-moblie
• Można kupić doładowanie w Rossmanie i zasilić konto
• Działają połączenia wychodzące i przychodzące do krajowych i zagranicznych sieci stacjonarnych i komórkowych oraz SMS (brak MMS), bardzo dobra jakość połączeń
• Taryfikacja minutowa
• Bezpłatne połączenia wewnątrz sieci krajowej oraz międzynarodowej (30 dni od doładowania)
• Działa połączenie z Internetem po skonfigurowaniu APN: nazwa Vectone, APN webpl.mundio.com (połączenie limitowane do 2 Mb/s ściąganie/wysyłanie, wysokie pingi, pakiety routowane przez zagraniczne serwery)
• Udostępnianie Internetu
• Przekierowanie połączeń na krajowe i zagraniczne numery po stawkach z cennika
• Logowanie SIM do wszystkich operatorów w kraju

Co nie działa:
• Nie można założyć konta na portalu i tym samym zarządzać kontem
• Nie da się założyć profilu w Aplikacji Vectone (brak Polski)
• Poczta głosowa
• Nie da się sprawdzić ile zostało darmowego Internetu po doładowaniu

Co Vectone musi poprawić:
• Dystrybucję kart SIM (większość osób nie otrzymała)
• Dystrybucję doładowań
• Obsługę numerów przeniesionych (nie można się dodzwonić z Vectona na numery przeniesione)
• Połączenia z Vectone na krajowe numery stacjonarne
• Dodać usługę przeniesienia numeru do Vectone
• Dostosować regulaminy do polskich przepisów
• Kontakt z BOK
• Dodać obsługę MMS
• Internet
 #797161  autor: Przemix
 19 kwie 2015, 15:42
no, i tak powinien wyglądać pierwszy post + relacja zdjęciowa z zakupu doładowania jak w poprzednim temacie :D mi nie działają połączenia na przeniesiony do play, jak i na od nowosci w virgin, zgłaszałem w piątek do bok i bez zmian. Co ciekawe na jeden przeniesiony numer jest głos w słuchawce że nie ma takiego numeru, na inny tylko pikanie i komunikat na ekranie.
 #797168  autor: kowal2200
 19 kwie 2015, 16:25
dziękuję, jeśli kolega divhashmorex chce to niech wklei do swojego pierwszego posta w tym wątku, będzie porządek.
Mam do was pytanie, jak zrobić widoczne logo i stopkę w nicku, niby wszystko wprowadzone mam, konto premium a nie wyświetla u mnie.
 #797170  autor: manyaky
 19 kwie 2015, 17:22
kowal2200 pisze: • Działają połączenia wychodzące i przychodzące do krajowych i zagranicznych sieci stacjonarnych i komórkowych oraz SMS (brak MMS), bardzo dobra jakość połączeń
U mnie od paru dni (zaraz po tym jak zaczęły działać stacjonarne), przestały działać połączenia na niektóre numery w Play oraz na *100 i ten drugi numer BOK. Nawet nie mam jak tego zgłosić.
kowal2200 pisze: • Nie można założyć konta na portalu i tym samym zarządzać kontem
Da się założyć, nie da zalogować. :mrgreen: Konsultant mówił, aby za parę(naście) dni metodą odzyskiwania hasła uzyskać nowe hasło, którym będziemy mogli się logować. Aktualnie przychodzi mail z pustym hasłem.
 #797173  autor: Rosolak
 19 kwie 2015, 17:31
U mnie działa numer przeniesiony do Play, nie działa przeniesiony do Orange. :-) Po BOK ślad zaginął, może celowo się zwinęli z BOK-iem, bo nie nadążali ze zgłoszeniami. Kiedyś byli zombiakiem, aktualnie mianuje ich niedoróbką. ;-) Spodziewam się, że będą jaja z nimi, ale jak uda im się uporządkować sprawy połączeń wychodzących i pakiety będą hulać, to będę happy.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797178  autor: Wulo
 19 kwie 2015, 17:46
Tak czytam to wszystko i dziwię się Wam Panowie, że chce Wam się bawić w tą pseudo sieć. Cały ten Vectone Mobile jest jak "sen na jawie". Otrzymać starter to jakby brać udział w szkole przetrwania, bo tylko najlepsi i najgorliwsi go otrzymają; albo z innej strony bo jak na loterii, jednemu się trafi a drugi całuje pustą skrzynkę pocztową. Potem z tymi doładowaniami - jakby szukać skarbu, który gdzieś jest, ale nikt nic nie wie i do tego ja mam wrażenie jakby oni sami jako sieć robili łaskę, że pozwolą doładować konto :? jestem przekonany, że pewnie sami się dziwią, że dało radę kupić doładowanie i jeszcze zadziałało :shock: a ja mam takie jedno zasadnicze pytanie - gdzie jest w tej sprawie UKE? To jest kpina co oni wyrabiają, w XXI wieku, w cywilizowanym i demokratycznym kraju? Powiem tak - dali komuś za małą łapówkę i stąd ten problem z normalnym startem i z NORMALNIE działającymi usługami.

PS. Sorki, że się tak uniosłem, ale po tym co czytam to :roll: :lol:

I z całym szacunkiem, ale niepotrzebnie kupujecie te doładowania i pchacie im kasę, a oni robią sobie jaja z całej sytuacji.
 #797184  autor: Rosolak
 19 kwie 2015, 18:21
Wulo, równie dobrze można powiedzieć palaczowi, że dziwisz mu się, że pali szlugi rujnując sobie zdrowie i niepotrzebnie napełnia kieszenie koncernów tytoniowych. Albo kibicowi naszej reprezentacji w kopanej, że dziwisz się, że idzie na mecz i napełnia kieszenie PZPN-owi, jak na 99,9% wiadomo, że nasi wtopią.
Każdy ma jakąś zajawkę i my testerzy lubimy przetestować, żeby mieć o czym dyskutować. Takie hobby, które wymaga doładowania za min. 5 PLN.;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797203  autor: kowal2200
 19 kwie 2015, 19:57
kowal2200 pisze: • Nie można założyć konta na portalu i tym samym zarządzać kontem
Da się założyć, nie da zalogować. :mrgreen: Konsultant mówił, aby za parę(naście) dni metodą odzyskiwania hasła uzyskać nowe hasło, którym będziemy mogli się logować. Aktualnie przychodzi mail z pustym hasłem.[/quote]

U mnie wcale nie przychodzi :D Próbowałem jeszcze "dogonić" BOK dzwoniąc na numer wewnętrzny *555 bo jest tam opcja połączenia z konsulatem ale wygląda na to że ogłosili całkowitą ewakuację, mam nadzieję że tylko na weekend. Rzeczywiście za 5 zł mamy mnóstwo zabawy, ale czego się nie robi dla hobby :-)
 #797262  autor: martin76
 20 kwie 2015, 06:53
Kod: Zaznacz cały
Porównanie cen
        Porównaj teraz
        Historia porównań

Witamy w Porównaniu cen w Vectone

Jeśli nasze ceny nie są 20 % niższe niż „naszych kompetytorów” opierając się o nasze standardowe stawki, zwrócimy Ci różnicę. Gwarantowane!

Terms and Conditions

1. On your regular Mins/Texts/MB usage in any calendar month when you make at least 1 call on your Vectone Pay As You go Sim. Roaming charges and Premium Calls/Text are exempt of the monthly spend.

2. Register your SIM Online in "My Account" and compare your previous months spend by login into my account and going to "Proce Compare" Tab.

3. If we are not 20% cheaper than "Competitor names" based on their standard rates we will give you the difference instantly credited to your account. Guaranteed!!

4. Vectone usage will be calculated based on the actual amount paid to Vectone by you. If you have bundles then pro-rate daily cost of bundle will be taken into account.

Price Comprison History
Date Status Compare Result Month Least Provider Amount Credited
To jest dobre w panelu.
Beda kase zwracac, jak sie okaze, ze nie sa najtansi ;)
 #797264  autor: manyaky
 20 kwie 2015, 07:00
3. If we are not 20% cheaper than "Competitor names" based on their standard rates we will give you the difference instantly credited to your account. Guaranteed!!
Gwarantowane? W przypadku Vectone? :mrgreen:

Pewnie wyłączą BOK, żeby nie można było zgłosić.

A co do konta Vectone - wyświetla znów saldo w €. Mogliby wymienić walutę, nie obraziłbym się. :P
  • Strona 2 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45