DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #620279  autor: adam.wisnia
 15 mar 2013, 15:13
Witam,

Potrzebuję przenieść się z orange do sieci w której na kartę będą jak najlepsze warunki do sms-owania do wszystkich sieci (jak najtańsze smsy albo pakiety sms) i jeżeli jest to możliwe to tak jak kiedyś było w orange - z przelewem sms (doładowaniem).

Będę wdzięczny za każdą poradę.


Pozdrawiam

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1958761

 #620290  autor: słoneczny
 15 mar 2013, 16:16
Najlepsze warunki do sms są obecnie w Virgin Mobile, bo za darmo. O ile tych sms-ów nie potrzeba wysyłać tysiące miesięcznie, to promocja 2013 sms do końca roku jest warta rozważenia.
Średnio wychodzi jakieś 200 sms za darmo co miesiąc, do końca roku. Nawet jeśli wysyła się trochę więcej to i tak się opłaci. Aktywacja promocji jest chyba możliwa do końca kwietnia, więc trzeba się spieszyć. Normalna stawka detaliczna za sms to 12 groszy, a po uwzględnieniu 50% bonusu, stawka spada do około 8 groszy, więc nie ma tragedii.
Jeśli wysyłasz 200-300 sms na miesiąc, to warto brać Virgin. Jak potrzeba więcej, trzeba zastanowić się nad Heyah lub Play. Ewentualnie poczekać na nową ofertę "smart" Orange, która ma ponoć wystartować w marcu. Może coś w ten deseń też tam dorzucą.

 #620296  autor: MarekAG
 15 mar 2013, 16:36
Jeżeli wysyłasz dużo smsów to jedynie Play. W standardzie masz darmowe smsy do Play, a za 10 zł miesięcznie masz nielimitowane smsy do wszystkich sieci.

 #620344  autor: BladePL
 15 mar 2013, 19:38
Ja używam i jestem zadowolony z Plus na Kartę.
Jeśli głównie smsujesz i to sporo, a na dodatek masz znajomych w Plusie to łącząc 2 promocje/pakiety masz :

- 3gr za pierwszego smsa w dniu do Plusa i później do 23:59 reszta za free
- 3 gr za sms do innych sieci (5zł aktywacja pakietu - opłata miesięczna)

Pytanie do jakich sieci smsujesz głównie, w moim przypadku 80-90% sms leci do Plusa.
Jeśli do innych sieci ślesz mniej niz 160 smsów miesięcznie, to ten pakiet wychodzi taniej niż w Play :) za 10zl.

 #620778  autor: Edmund
 17 mar 2013, 17:15
adam.wisnia, co do przelewów sms - takowe w obecnej chwili są jedynie dostępne w Plusie i jest limit 10zł miesięcznie.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #621208  autor: Vieslav
 19 mar 2013, 08:28
Heyah. 1000 smsów do wszystkich sieci kosztuje 1zł po doładowaniu za min 30zł. Standardowo 9zł.

Re:

 #797197  autor: Whoove95
 19 kwie 2015, 19:13
Vieslav pisze:Heyah. 1000 smsów do wszystkich sieci kosztuje 1zł po doładowaniu za min 30zł. Standardowo 9zł.
Ja byłem w Orange, ale gdy przeczytałem ten artykuł:
http://feentblog.pl/w-ktorej-sieci-sa-n ... szystkich/
to stwierdziłem, że warto przejść do Heyah, chociaż Plus też jest niczego sobie.

Sprawdzałem na ich oficjalnych stronkach i faktycznie wygląda to sensownie, chyba że znacie jakaś lepszą ofertę. Jeśli tak to poproszę :)
 #797201  autor: Blank
 19 kwie 2015, 19:24
Play - Formuła Play na kartę w opcji Formuła SMS - 7 zł miesiecznie za nielimitowane SMSy do wszystkich, 100 MB i nielimitowane rozmowy w Play. W mojej opinii, na twoje wymagania nie ma lepszej oferty.

Przede wszystkim, opłata 7 zł jest stała, nie jest w żaden sposób zależna od doładowania.
Możesz doładowywać za 7 zł miesięcznie - np. za pomocą strony play.pl - nie musisz robić skarbonki.
Każde doładowanie przedłuża ważność konta o 50 dni, więc twoje środki są bezpieczne.
W razie gdybys chciał się doładowywać np. za 10 zł miesięcznie i nie wykorzystałbyś tej kwoty, a chciałbyś spokoju, bez problemu zmieniasz taryfę na Play na kartę Rok Ważności Konta i kodem USSD/SMSem lub przez Play24 wydluzasz sobie ważność konta o rok. W tamtej taryfie, no limit SMSów kosztuje 10 zł.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #797210  autor: Whoove95
 19 kwie 2015, 20:31
divhashmorex pisze:Play - Formuła Play na kartę w opcji Formuła SMS - 7 zł miesiecznie za nielimitowane SMSy do wszystkich, 100 MB i nielimitowane rozmowy w Play. W mojej opinii, na twoje wymagania nie ma lepszej oferty.

Przede wszystkim, opłata 7 zł jest stała, nie jest w żaden sposób zależna od doładowania.
Możesz doładowywać za 7 zł miesięcznie - np. za pomocą strony play.pl - nie musisz robić skarbonki.
Każde doładowanie przedłuża ważność konta o 50 dni, więc twoje środki są bezpieczne.
W razie gdybys chciał się doładowywać np. za 10 zł miesięcznie i nie wykorzystałbyś tej kwoty, a chciałbyś spokoju, bez problemu zmieniasz taryfę na Play na kartę Rok Ważności Konta i kodem USSD/SMSem lub przez Play24 wydluzasz sobie ważność konta o rok. W tamtej taryfie, no limit SMSów kosztuje 10 zł.
Dzięki za info, nie słyszałem o tej ofecie. Brzmi bardzo korzystnie :)
Zdecydowanie od Tej mojej w Orange :D