DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 8 z 16
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 16
 #797128  autor: user_delete27
 19 kwie 2015, 12:43
Pożyjemy - zobaczymy. Ja jestem cierpliwy :-).
Jeżeli się mylę to obiecuje ze przeproszę i wykupie premium na pół roku.
 #797129  autor: babeo
 19 kwie 2015, 12:44
WitekT pisze:
babeo pisze:WitekT napisał(a):
Natomiast mamy brak przychodów, bo w wypadku TapaTalka nie wyświetlają się reklamy. Czyli mamy podstawową funkcję Konta Premium - wycinanie reklam.


Racja.

sebusy napisał(a):
apa i tak bym dał za free na Waszym miejscu by ratować swoje niedomoderowane, padające na pysk, forum


Racja.

---

I jak tu teraz pogodzić te dwie racje?
Wyjście jest jedno - zrobienie porządku na forum, poprawienie moderacji.
Wiesz Witku, że z tym będzie problem? 90% obecnych moderatorów jest do wymiany. Orson zamilkł. Kto na ich miejsce? Może Xy, ale nie wiem czy by chciał.
 #797130  autor: babeo
 19 kwie 2015, 12:47
WitekT pisze:Obok forum, mam nadzieję że wkrótce uda nam się ruszyć z kolejnym projektem integrującym społeczność serwisu. Tam też będzie trochę usług premium. :-)
Powiem teraz jak smerf maruda: "nie cierpię społeczności" sam do dzisiaj nie mam ryjoksiążki, patszka Tweety, google+ czy innego wynalazku i żyję. Ale ja już "stary" jestem :-P
 #797147  autor: WitekT
 19 kwie 2015, 14:33
babeo pisze:Wiesz Witku, że z tym będzie problem? 90% obecnych moderatorów jest do wymiany. Orson zamilkł. Kto na ich miejsce? Może Xy, ale nie wiem czy by chciał.
A kto powiedział, że będzie łatwo? Ale to trzeba zrobić i tyle - więc nie ma sensu zastanawiać się czy to łatwe czy proste.
 #797156  autor: babeo
 19 kwie 2015, 15:20
No to działajta ;-)
 #797188  autor: Xy
 19 kwie 2015, 18:35
babeo pisze:Wiesz Witku, że z tym będzie problem? 90% obecnych moderatorów jest do wymiany. Orson zamilkł. Kto na ich miejsce? Może Xy, ale nie wiem czy by chciał.
I ubyło fajnych użyszkodników. Orsona mi brakuje... W JTW był niezastąpiony. Co do moheracji to może bym i chciał ale musiałbym to po pierwsze pogodzić z czasem, po drugie Witek i Sirmark must accepted ;-)

babeo pisze:Powiem teraz jak smerf maruda: "nie cierpię społeczności" sam do dzisiaj nie mam ryjoksiążki, patszka Tweety, google+ czy innego wynalazku i żyję. Ale ja już "stary" jestem
A ja mam Fejsika już jakieś 6 czy 7 lat. Za to Ćwierkacza i dodanego Google i innych Instamiligramów nie posiadam. CO do wieku Babeuszu to jesteśmy chyba jednego rocznika ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #797190  autor: WitekT
 19 kwie 2015, 18:45
Xy pisze:I ubyło fajnych użyszkodników. Orsona mi brakuje... W JTW był niezastąpiony. Co do moheracji to może bym i chciał ale musiałbym to po pierwsze pogodzić z czasem, po drugie Witek i Sirmark must accepted
Spokojnie, ułożymy tak pracę, że Orson wróci. :-)
Naprawdę, od kilku tygodni trwa reorganizacja naszej pracy, myślę że pierwsze efekty już widać, ale na pełne pie%#cie trzeba jeszcze chwile poczekać. ;-)
 #797199  autor: babeo
 19 kwie 2015, 19:15
Xy pisze:ale musiałbym to po pierwsze pogodzić z czasem
No skąd ja to znam? Ja skończyłem "pracować" dziś o 3 rano, obudziłem się około 13, a o 17 znowu padłem na 2 godziny. A to przecież "wolna" niedziela. Muszę rodzince (a zwłaszcza córkom) podziękować, że mi na tyle pozwolili :-)
Xy pisze:CO do wieku Babeuszu to jesteśmy chyba jednego rocznika
Ja jestem '83, czyli bardzo podobnie. Oznacza to jednak tyle, że na forum są już minimum dwie kolejne "generacje", a więc jak mówię, "start" jestem :mrgreen:
 #797207  autor: goral2099
 19 kwie 2015, 20:25
Widać, że po pewnym czasie stagnacji, coś się na forum "rusza". Mam nadzieję, że to początek czegoś dobrego. Może nie mam aż tak długiego stażu jak babeo czy Xy, ale też zdążyłem przyzwyczaić się do Telepolis i nadal chciałbym zaczynać dzień od jego lektury... :)
Myślę, że użytkownicy, a właściwie ich nowa generacja dojrzeje wraz z portalem i forum. W końcu w przyrodzie nic nie ginie. :)
 #797215  autor: babeo
 19 kwie 2015, 21:15
Jakaś w tym metoda. Portal trzeba jakoś na nowo rozreklamować, przyciągnąć nowych użytkowników, odbudować stary potencjał.
Powiedzieć/napisać łatwo...gorzej wykonać.
 #797227  autor: Xy
 19 kwie 2015, 22:01
babeo pisze:No skąd ja to znam? Ja skończyłem "pracować" dziś o 3 rano, obudziłem się około 13, a o 17 znowu padłem na 2 godziny. A to przecież "wolna" niedziela. Muszę rodzince (a zwłaszcza córkom) podziękować, że mi na tyle pozwolili
Ja aż takiego hardkoru nie mam ale jednak trzeba by było to jakoś pogodzić. Nie ma rzeczy niemożliwych...

babeo pisze:Ja jestem '83, czyli bardzo podobnie.
Czyli bardzo ten sam rocznik ;-)

babeo pisze:Oznacza to jednak tyle, że na forum są już minimum dwie kolejne "generacje", a więc jak mówię, "stary" jestem
Te generacje to tak umownie ;-)
Co do starości to każdy ma tyle lat na ile się czuje. Ja się nie czuje na zbliżające się 32 :-D Raczej na 10 mniej :-D

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #797267  autor: babeo
 20 kwie 2015, 08:05
Xy pisze:Co do starości to każdy ma tyle lat na ile się czuje. Ja się nie czuje na zbliżające się 32 Raczej na 10 mniej
Zgadza się, ale ja mam (chyba) inna sytuacje rodzinną.
Rodzina zmienia życie.
Tylko dla jasności ja nie narzekam, tylko stwierdzam fakt :mrgreen:
 #797276  autor: kamil1221
 20 kwie 2015, 08:53
Sprawdziłem o co tyle zamieszania. Zainstalowałem aplikację na telefonie. Zobaczyłem jak wygląda czytanie tematów na różnych forach. Po 5 minutach odinstalowałem. Wolę klasycznie logować się przez IE na forum gdy jestem na telefonie.
 #797279  autor: bazooka
 20 kwie 2015, 09:16
kamil1221 pisze:Sprawdziłem o co tyle zamieszania. Zainstalowałem aplikację na telefonie. Zobaczyłem jak wygląda czytanie tematów na różnych forach. Po 5 minutach odinstalowałem. Wolę klasycznie logować się przez IE na forum gdy jestem na telefonie.
Fajnie, że to napisałeś - to wtóruje teorii dziaduli, że Tapatalk dla samych użytkowników forum nie zwiększy napływu kont premium.
Czasami nie trzeba się obrzucać mięsem wystarczy pouświadamiać się na wzajem - tymczasem w sąsiednim temacie, ktoś wychwycił to samo co ja, w kontekście tonu wypowiedzi jednego z Administratorów, tu też mi lepiej, że nie jestem sam...że mi nie odbija :D
 #797283  autor: kamil1221
 20 kwie 2015, 09:54
Nie wiem jak wygląda przeglądanie forum na Androidzie lub iOS, bo po prostu nie posiadam tych systemów operacyjnych.
Dla mnie taki wygląda jest wystarczający i bardzo czytelny. W tapatalku nie ogarniam tego bajzlu.
Obrazek
 #797288  autor: bazooka
 20 kwie 2015, 10:04
Zgadzam się, ale niestety są jeszcze ludziska w dzisiejszych czasach, którzy przy [uwaga! skrajność! nie podam operatora :)] cenie 5zł dostają 1GB a i tak coś oszczędzają na Operach Mini czy lejkach i wówczas wgranie w pełni funkcjonalnej strony jest uciążliwe.
Natomiast Tapatalk to nie tylko wizerunek, ale również funkcjonalność w postaci bieżących powiadomień, zebrania różnych forów w jedno itp itd.
Jednak powtórzę się, za udostępnienie tego dla użytkowników mniej lub bardziej szanowanych, nie powinno być wymagane żadne wsparcie dla portalu.
Mógłbym faktycznie przemyśleć taki dar w przypadku własności prywatnej (i jednorazowy), a nie w przypadku własności korporacyjnej - przepraszam za powtórkę, ale ostatecznie wyrażam swój pogląd w temacie (co czynią z uporem maniaka również inni w tym wątku ;) ).
Mimo wszystko dzięki, że nie blokujecie forum przeglądarkowego :D
pozdro
 #797293  autor: babeo
 20 kwie 2015, 10:37
kamil1221 pisze:Sprawdziłem o co tyle zamieszania. Zainstalowałem aplikację na telefonie. Zobaczyłem jak wygląda czytanie tematów na różnych forach. Po 5 minutach odinstalowałem. Wolę klasycznie logować się przez IE na forum gdy jestem na telefonie.
Miałem tak samo.
Załapałem bakcyla za 3 razem.
Może tapatalk na WP wygląda inaczej niż na Andku.

Teraz? Forum nie ma Tapatalka, nie czytam go na telefonie (a jak pisałem wcześniej poza czasem, gdy jestem w Biurze, to 95% netu czytam na telefonie, więc parę portali odpadło)
 #797301  autor: kamil1221
 20 kwie 2015, 11:16
Obrazek Obrazek
Tak wygląda na WP8.1
  • Strona 8 z 16
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 16
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 16