DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 6 z 16
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 16
 #796993  autor: babeo
 18 kwie 2015, 17:33
Ja powiem może po ludzku, ale dosadnie. Cały problem polega na tym, że skoro indziej to samo/podobne treści są za darmo to dlaczego tu mamy płacić, tym bardziej że w chwili obecnej są one gorzej podane.

Nie jest to moje zdanie, ale ja tak rozumiem żale i ten "problem".
 #796994  autor: WitekT
 18 kwie 2015, 17:37
Nie musisz płacić za treści. Artykuły są dostępne dla wszystkich po 48 godzinach - a wcześniej dla tych, którzy nas wspierają. Czy to nie jest uczciwe postawienie sprawy, na dodatek wcale nie dyskryminujące tych, których nie stać nawet na te 5 zł albo nie chcą płacić?

Z miłą chęcią porozmawiam o modelu biznesowym, ale nie na zasadzie krytyki i wykluczania, a proponowania konkretnych rozwiązań, które mogą pomóc.

Gdzie indziej smaczniej? Wiesz, być może, bo to jest kwestia indywidualnej oceny, trudno mi się do tego w tej chwili odnieść. Czy możesz zatem wskazać od którego momentu podajemy rzeczy "mniej smacznie", gdzie się coś zmieniło? Na czym polega ta "mniejsza smakowitość"?
 #797008  autor: babeo
 18 kwie 2015, 18:33
Witku, ja nie mam nic przeciwko płaceniu. Nawet uważam, że szlaban dla niepłacących powinien być dłuższy niż 48h (tak by było to fair w stosunku do tych co płacą). Jednak zamyklanie Tapatalka za paywallem, to tak jak Was kocham, tak nie mogę tego zrozumieć.

Widzę po sobie, odkąd mam S5 (dzięki Wam), 95% mojego przeglądania netu przerzuciłem na smartfona właśnie i zacząlem unikać portali z forami bez Tapatalka.
 #797010  autor: marcinek243
 18 kwie 2015, 18:36
Ten płatny tapatalk śmierdzi mi niczym t-mobile z 4gr za sprawdzanie konta. Również jesteście pierwsi i mam nadzieje że tak samo jak w telekomunikacji ostatni. Szybko nie sprawdze lecz z przeglądarki nadal za darmo.
 #797012  autor: WitekT
 18 kwie 2015, 18:39
babeo pisze:Witku, ja nie mam nic przeciwko płaceniu. Nawet uważam, że szlaban dla niepłacących powinien być dłuższy niż 48h (tak by było to fair w stosunku do tych co płacą). Jednak zamyklanie Tapatalka za paywallem, to tak jak Was kocham, tak nie mogę tego zrozumieć.
"Nie kupię Konta Premium, bo nic mi nie daje, a na artykuł spokojnie poczekam sobie 48 godzin. Nic wartościowego."

"Czemu wprowadzacie taką fajną funkcję do Konta Premium?".

Czy rozumiesz już do czego dążę? Czy nie widzisz tu sprzeczności? NIGDY nie zabraliśmy żadnej funkcji i nie wstawiliśmy do Konta Premium. Natomiast nowe funkcje będą dawane tym, którzy wspierają nasze istnienie. W jaki inny sposób mamy stymulować zakup Konta Premium?
 #797013  autor: WitekT
 18 kwie 2015, 18:40
marcinek243 pisze:Również jesteście pierwsi i mam nadzieje że tak samo jak w telekomunikacji ostatni.
Dlaczego nam źle życzysz? Czy zrobiliśmy Tobie osobiście coś złego? Skrzywdziliśmy Cię?
 #797016  autor: marcinek243
 18 kwie 2015, 19:06
Oj witku tutaj miałem na myśli, że jako pierwsi i ostatni to wprowadziciliście i inne fora za tym nie pójdą.
 #797020  autor: user_delete27
 18 kwie 2015, 19:10
WitekT pisze:Dlaczego nam źle życzysz? Czy zrobiliśmy Tobie osobiście coś złego? Skrzywdziliśmy Cię?
Socjotechnika rodem z 1 roku studiów :)
marcinek243 pisze:Również jesteście pierwsi i mam nadzieje że tak samo jak w telekomunikacji ostatni.
Gdzie tutaj widzisz złe życzenia? Marcinek ma nadzieje że nikt inny nie wprowadzi równie ambitnego planu skomercjalizowania darmowej funkcjonalności jaką jest tapatalk.
 #797025  autor: marcinek243
 18 kwie 2015, 19:28
A wracając do sedna. Czy tylko ja mam błąd połączenia próbując wejść na forum przez tapatalka? Już cały to premium?
 #797031  autor: xander21
 18 kwie 2015, 20:09
Dlaczego tylko dział inne jest dostępny?
 #797039  autor: user_delete27
 18 kwie 2015, 20:48
marcinek243 pisze:A wracając do sedna. Czy tylko ja mam błąd połączenia próbując wejść na forum przez tapatalka? Już cały to premium?
U mnie działa normalnie. Żadnych błędów nie widzę.
 #797047  autor: Ricki1980
 18 kwie 2015, 21:44
Ja za nic nie mogę się zalogować mimo konta premium. Wpisuję poprawne dane do logowania!
 #797049  autor: user_delete27
 18 kwie 2015, 21:47
Obrazek
Ja mam cały czas zalogowanego tapa na tablecie i problemów nie widzę. Oczywiście brak premium.
 #797051  autor: babeo
 18 kwie 2015, 22:02
WitekT pisze:Natomiast nowe funkcje będą dawane tym, którzy wspierają nasze istnienie. W jaki inny sposób mamy stymulować zakup Konta Premium?
Witku, ja to rozumiem i dla mnie takie postawienie sprawy zamyka temat. Zamyka nie dlatego, że ktoś kończy dyskusję, ale dlatego że przedstawiłeś jasno Wasz punkt widzenia. Każdy może go przyjąć lub nie.
Ja, rozumiem że to co dodajcie nowego jest dla osób wspierających Was, ale jednak ten Tapatalk, który w dzisiejszym czasie jest "standardem".

PS czy to, że udostępniacie Tapatalka (rozumiem że jest to jakaś wtyczka) wiąże się dla Was z jakimiś dodatkowymi kosztami? Licencja lub coś takiego? Nie mówię o Waszej pracy.
 #797052  autor: bazooka
 18 kwie 2015, 22:15
@babeo - nie, dali to do zrozumienia "zamykając" dyskusję na ten temat - albo inaczej nie odnosząc się do mojego wywodu, a jednocześnie żądając/prosząc mnie jeszcze o jakieś punktowanie...
Ja już nie mam ochoty tu pisać - pisanie o tym skończy się na tym, że musimy to przełknąć jeśli chcemy korzystać i już - tak jak z przejściem na nowe forum.
Jedynie co można zrobić to pokazać, że nie potrzebujemy TELEPOLIS i tego forum by komunikować się w tych sprawach przez Tapa - wszystkich Androidowców zaprosiłbym wówczas w jedno miejsce, a prepaidowców w drugie o ile tam kolega ... uruchomi go na swoim forum :)
Może brzmi to jak teoria spiskowa, ale jak nazwać inaczej to "stymulowanie zakupu konta premium" poprzez Tapatalka :?: ...jest to zagranie poniżej pasa - bo zachętą na "wsparcie" może być tylko coś czego NIE MA gdzie indziej, a nie pogrywaniem sentymentem jego stałych bywalców, pokroju kolegi babeo (dołączył 2006 - WOW!!)
 #797071  autor: WitekT
 19 kwie 2015, 00:25
marcinek243 pisze:Oj witku tutaj miałem na myśli, że jako pierwsi i ostatni to wprowadziciliście i inne fora za tym nie pójdą.
Inne fory nie poszły, bo działają zapewne na innych zasadach i w innych modelach biznesowych.
 #797072  autor: WitekT
 19 kwie 2015, 00:27
babeo pisze:PS czy to, że udostępniacie Tapatalka (rozumiem że jest to jakaś wtyczka) wiąże się dla Was z jakimiś dodatkowymi kosztami? Licencja lub coś takiego? Nie mówię o Waszej pracy.
Koszty - minimalne. Natomiast mamy brak przychodów, bo w wypadku TapaTalka nie wyświetlają się reklamy. Czyli mamy podstawową funkcję Konta Premium - wycinanie reklam.
 #797073  autor: WitekT
 19 kwie 2015, 00:30
sebusy pisze:@babeo - nie, dali to do zrozumienia "zamykając" dyskusję na ten temat - albo inaczej nie odnosząc się do mojego wywodu, a jednocześnie żądając/prosząc mnie jeszcze o jakieś punktowanie...
Potraktuj mnie jak idiotę. Naprawdę, nie obrażę się. Nie rozumiem do czego dążysz, proszę Cię o jasne wypunktowanie rzeczy, do których mam się odnieść. Teraz po prostu ich nie widzę / nie rozumiem. Deklaruję pełną chęć rozwiania Twoich wątpliwości, jeżeli tylko dasz mi szansę.
 #797074  autor: WitekT
 19 kwie 2015, 00:33
dziadek186 pisze:WitekT napisał(a):
Dlaczego nam źle życzysz? Czy zrobiliśmy Tobie osobiście coś złego? Skrzywdziliśmy Cię?

Socjotechnika rodem z 1 roku studiów

marcinek243 napisał(a):
Również jesteście pierwsi i mam nadzieje że tak samo jak w telekomunikacji ostatni.

Gdzie tutaj widzisz złe życzenia? Marcinek ma nadzieje że nikt inny nie wprowadzi równie ambitnego planu skomercjalizowania darmowej funkcjonalności jaką jest tapatalk.
Widzę złe życzenia takie, że życzysz nam bycia ostatnimi w telekomunikacji. Moja zdanie może być socjotechniką na poziomie 1. roku studiów. Ja mogę nazwać Twój tekst rodem z gimnazjum. Do czego doprowadzi taka dyskusja? Raczej donikąd. A ja chcę rozmawiać, ale w oderwaniu od wycieczek osobistych, w oparciu o fakty.

Do tej pory TapaTalk nie było. Teraz wprowadzamy. Wprowadzenie TapaTalk wiąże się z ograniczeniem przychodów, bo userzy tej aplikacji nie widzą reklam. Staramy się uzyskać pieniądze na stabilny rozwój biznesu. Jeżeli choć zarysujesz sensowny biznesplan, to w to wejdziemy i damy TapaTalk za free. Bo ja oczekuję krytyki, ale konstruktywnej - coś wykluczasz, ale pokazujesz alternatywę. Podejmiesz się?
 #797076  autor: bazooka
 19 kwie 2015, 00:50
Nie potrafię traktować nikogo jak idioty, nawet gimnazjalisty... jeśli nawet jednak tak dla Ciebie brzmimy...
Ale mamy się odnieść na poziomie, jaki od nas wymagasz, to trzebaby było napisać: Za dobry biznesplan się płaci... :-)
...ale od razu uspokajam, ja takiego nie mam, ale Tapa i tak bym dał za free na Waszym miejscu by ratować swoje niedomoderowane, padające na pysk, forum :-)
  • Strona 6 z 16
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 16
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 16