DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #796958  autor: Emired
 18 kwie 2015, 13:06
Witam.
Od kilku dni mój Samsung ma problem z ładowaniem. Objawia się to mniej więcej tak:

1. Ładuje się baardzo wolno (do tej pory w około 2 godziny miałam pełną baterię, teraz w 2h to co najwyżej 10 % naładuje)
2. Po odłączeniu od ładowarki telefon pokazuje że nadal ładuje (piorun na baterii)
Czasami sam z siebie zawibruje jako podłączony (mimo że np od godziny nie był podłączony)
3. Ładuje tylko na wyłączonym telefonie, gdy go włącze i podłącze do ładowania to się rozładowuje na ładowarce (mam powiedzmy 5% a zamiast ładować, to spada)

Myślałam że to problem baterii więc zakupiłam nową, ale niestety to nic nie dało. Na nowej baterii ten sam problem, a nawet gorszy.

Dodam że od początku telefon byl ładowany oryginalną ładowarką, problem zaczął się z dnia na dzień. Po prostu podłączyłam telefon i zauważyłam że się rozładowuje na ładowarce.
Telefon mam nie cały rok.