DAJ CYNK
  • :?: Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?: Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #796913  autor: Mel
 18 kwie 2015, 09:04
Szukam dotykowca dla znajomego ośmiolatka.

Najbardziej zależy rodzicom na cenie – 250zł i ani złotówki więcej. Drugi wymóg to android. Wbudowana pamięć 4gb w zupełności wystarczy, wyświetlacz 4 cale, dotyk nie ma mieć żadnych zacięć, ogólnie żeby telefon chodził płynnie i…. żeby gra Clash of Clans chodziła idealnie :D (tak, wiem, każdy ma swoje priorytety :D) Woleliby nowy telefon, ale mogą zastanowić się nad używanym.

Zdaję sobie sprawę, że wymagania w porównaniu do ceny spore.

Przeglądając modele w sieci wytypowaliśmy dwa modele:

Goclever Quantum 400 Lite
Prestigio 3404

Przypadkiem oba są dual sim, nie robi to różnicy.

Wyczytałam, że Goclever nie radzi sobie z nowszymi grami, wiec obawiam się o płynność CoC. I to w zasadzie powstrzymuje przed jego zakupem. Natomiast wydaje się, że Prestigio ma wszystko czego potrzebuje ośmiolatek.

Czy istnieją jeszcze jakieś modele które spełniają powyższe wymagania i którym warto się przyjrzeć? A jeśli nie, to który z powyższych byłby lepszym wyborem ?
 #797085  autor: maciek20
 19 kwie 2015, 04:48
Skoro to ma być telefon dla dziecka 8 letniego to po co tu obawy o płynność? Jak się parę razy na dzień zatnie to i tak dzieciak tego nie zauważy. Czy to będzie jego pierwszy telefon - smartfon?
Jeśli tak to tym bardziej. Budżet ok, znajdą się już telefony spełniające te kryteria. Z tych mniej znanych proponuję np Be Social 3s http://www.euro.com.pl/telefony-komorko ... l-3s.bhtml
On wygląda jak iPhone, dziecko się ucieszy myśląc że ma iPhone'a, o ile widziało :)

Dawniej:A.OT 501,N.3510i,SE K310i,S.SL45i,M.MPX200,N.N70,SE K800i,S.B3410,N.N95,S.Omnia I900,S.B2100,N.C3,SE Xperia X1,S.Xperia J OBECNIE:S.M7500,S.M65,A.OT908,
 #797087  autor: Mel
 19 kwie 2015, 06:25
Tak, to będzie jego pierwszy smartfon, choć nie pierwszy dotykowy. I, jak już wspomniałam, najważniejsze żeby mógł grać w tę konkretna grę :D

Dziękuje za odpowiedzi. Czyli jest z czego wybierać.
 #797093  autor: Zeref
 19 kwie 2015, 09:00
cyanoone pisze:Płynny telefon za 250 zł - może być ciężko.
Popieram. Celujcie w jakiegoś typowego chińczyka (znaki szczególne to zawsze 2 sloty sim oraz czysty android). Ja swojego kupiłem rok temu za 270 zł w media markt, i jestem zadowolony :)
Niech was ręka boska chroni od markowych telefonów w tej cenie.
Chińczyki w tej cenie niszczą markowe.

Wybierz model komórki i porównaj wykonane za jej pomocą zdjęcie do innych modeli które zrobiły to samo zdjęcie !

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT ... era3=30001