DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 50 z 111
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 111
 #792966  autor: Niezgodna7
 28 mar 2015, 11:04
Nie chcemy smsów za darmo, a tak jak minut - w kilku pakietach do wyboru. Może być tak jak minuty:
50, 100, 250, 500.
:- )
 #794063  autor: Rosolak
 03 kwie 2015, 13:49
Jakiś czas temu wypisywaliśmy po 10 zalet i wad Klucza. Zalet mógłbym wypisać ponad to, natomiast z wad ciężko było dobić do tej dyszki. Zapomniałem natomiast o jednej bardzo istotnej - brak cyklicznych, samoodnawialnych pakietów.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #794088  autor: zolvio
 03 kwie 2015, 17:56
Z mojego punktu widzenia pakiety samoodnawialne nie są potrzebne. Korzystniej jest dla mnie włączyć 500min i przedłużać 20min co 30 dni, aż zejdą minuty i od nowa. Ustawiam przypomnienie w telefonie co 30 dni :)
Natomiast dla wygody użytkowników można by to wprowadzić jako opcję.

Z kolei nie mogę się doczekać na lejek w Kluczu.. Tutaj mam propozycję, która (chyba) zadowoli użytkowników, którzy potrzebują np. pobrać nowy rozkład jazdy MPK przez aplikację, lub okazjonalnie czegoś poszukać w necie.
Do każdego doładowania - ilość MB równa liczbowo kwocie doładowania w zł; ważność analogicznie jak dla pakietów "topup". Nie sądzę, aby z punktu widzenia Operatora takie "mikropakiety" były zagrożeniem nawet dla najmniejszego 200MB/3zł.

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów
 #794092  autor: Rosolak
 03 kwie 2015, 18:19
Zawsze można włączyć pakiet 500, a później aktywować cykliczny 20min. ;-)
Co do Twojej propozycji, to faktycznie byłoby to dość nowatorskie rozwiązanie i dość przydatne.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #794097  autor: bazooka
 03 kwie 2015, 19:27
Pakiety cykliczne mają do siebie jedną wspólną cechę - nie nakładają się tylko cyklicznie się odnawiają.
Zatem żadne cykliczne pakiety nie będą utrzymywały minut 500minutowego pakietu. Musi to być włączane ręcznie przed konkretną minutą zakończenia aktualnego pakietu.
Cykliczny pakiet zgodnie z określonym czasem kończy się oraz to co w nim było i odnawia w takiej samej wartości i na ten sam czas.
 #794102  autor: Rosolak
 03 kwie 2015, 19:57
W sumie to masz rację. KM hula na systemie zielonych, a ten mnie ciągle zaskakuje. ;) Ogólnie jak dla mnie to i tak bez większego znaczenia. Ja osobiście daję radę. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #794106  autor: cyanoone
 03 kwie 2015, 20:17
@Klucz mobile
Czy moglibyście się dogadać z Plusem i stworzyć aplikacje na bazie Plus online, które prezentuje się świetnie i jest intuicyjne oraz proste w obsłudze?

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #794128  autor: 111
 03 kwie 2015, 21:44
@cyanoone a próbowałeś się zalogować na tą apkę numerem z Klucza?A nuż zadziała.
W końcu to ten sam system billingowy.
 #794140  autor: cyanoone
 03 kwie 2015, 22:13
Niestety nie działa. Korzystając z karty Plusa zauważyłem w tej aplikacji coś dziwnego (jak na prepaid Plusa) czyli biling.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #797822  autor: bazooka
 22 kwie 2015, 15:29
Z innego wątku w temacie o Kluczu i załączaniu pakietów...
Gregrin pisze:Niestety osoba dla której o tym myślałem nie ma takiej możliwości w telefonie a dla niej takie wbijanie kodów nawet gdy bym ja o tym pamiętał i jej przypominał jest stresujące i później prowadzi do niepotrzebnych nerwów wiec bez możliwości włączania zdalnego odpada...
...i dlatego też apelujemy do Klucz Mobile o wprowadzenie możliwości kontroli pakietów z poziomu serwisu www - może to spowodować przypływ klientów, bowiem niekiedy jest nieunikniona zdalna kontrola nad kontem dla naszych bliskich, którzy w tym temacie sobie nie radzą...
Co na to przedstawiciel Klucza :?:
 #797872  autor: Blank
 22 kwie 2015, 18:15
@sebusy, ewentualnie przynajmniej przez BOK telefoniczny. Obecnie obsługa wyłącznie przez ussd jest jedną z największych wad tego operatora.
Rozumiem, że uruchamianie usług przez www może generować zbędne (ich zdaniem) koszty, ale w takiej sytuacji, powinni udostępnić przynajmniej możliwość aktywacji poprzez kontakt z Biurem Obsługi.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #797876  autor: bazooka
 22 kwie 2015, 18:27
Pod warunkiem darmowego kontaktu z BOK, ewentualnie aktywacja przez centralę tonowo - choć to chyba bardziej skomplikowane niż przepisanie z kartki kodu i zatwierdzenie zieloną słuchawką - a piszemy o takich osobach, które mogłyby mieć problem nawet z tym...
Innymi słowy pewne kwestie powinny być możliwe do aktywacji zdalnej.
Tymczasem Orange wprowadzając ostatnie dwie usługi na kartę idzie w kierunku USSD - co się dzieje :roll:
 #797878  autor: cyanoone
 22 kwie 2015, 18:38
sebusy pisze:Tymczasem Orange wprowadzając ostatnie dwie usługi na kartę idzie w kierunku USSD - co się dzieje :roll:
Dla opa lepiej mieć 10 klientów, którzy płaca po 5 zl czy 7 klientów z czego 5 z nich płaci po 10 zł,a Ci dwaj po 5zł?
Im mniej osób korzysta z promocji tym dla sieci lepiej.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #797921  autor: bazooka
 22 kwie 2015, 21:14
@dihash - najpierw w temacie Vectone o Kluczu, teraz w temacie o Kluczu o Orange...
Nie, nie, nie - nie róbmy bajzlu - stworzyłem, bo przy okazji by Ci wskazać te usługi, które miałem na myśli, nie mogłem ich znaleźć na stronie O.
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=81090
 #797924  autor: Blank
 22 kwie 2015, 21:17
Sądziłem, że chodzi o jakieś inne usługi. Te można uruchomić przez kontakt z BOK, więc w porównaniu do Klucza jest znacznie lepiej ;)
Ale ok, nie róbmy bajzlu.

PS. Aby wyjść z tej sytuacji, teraz powinniśmy w temacie o Orange pisać o Vectone? :D

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #797985  autor: Rosolak
 23 kwie 2015, 11:06
Chyba wszystkie te niskobudżetowe MVNO oferują aktywację wszelakich usług przez kody USSD. Być może związane jest to z kosztami związanymi z wdrożeniem systemu. Niestety ostatnio coś Klucz przycichł i odszedł od, do niedawna stosowanych praktyk, jakimi była interakcja z klientem. Mniej ich tu, mniej na fejsie, temat lejka też poszedł w niepamięć. :(

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
  • Strona 50 z 111
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 111
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 111