DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #793139  autor: Download-er
 29 mar 2015, 17:45
Witam wszystkich,

Jaki smartfon polecacie do 400zł - 500zł?
Polecając jakiegokolwiek smartfona proszę się kierować cechami, które są dla mnie istotne.

Cechy smartfona:
- Wytrzymały (Choć wiem że z tym jest ciężko)
- Dobra bateria
- Dobry aparat
 #793298  autor: lee
 30 mar 2015, 15:13
Thl t6 pro okolo 400pln aktualnie bo jest juz nowsza generacja ze 64bitowymi soc

Edit:

Minus to bateria chociaz pojawily sie juz wieksze o pojemnosci 2250mAh (moze jeszcze dopracuja za jakis czas)
 #793307  autor: Invi.
 30 mar 2015, 15:39
Ogólnie nie polecam żadnego w tym pułapie cenowym

Ale jeśli to już max to coś z LG
 #793315  autor: Download-er
 30 mar 2015, 16:19
Invi. pisze:Ogólnie nie polecam żadnego w tym pułapie cenowym

Ale jeśli to już max to coś z LG
A jeżeli LG to jaki model? L9?
 #793357  autor: dan7
 30 mar 2015, 19:21
Za 599zł - 100zł kupon rabatowy w Redkonie i masz smartfon który zjada wszystkie poprzednie ma śniadanie - Huawei Honor 3c.
A z wytrzymałością to jest jak z wszystkimi: case na tył i folia na szkło. Za 499zł nie znajdziesz lepszego a chodzi jak przecinak !

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #793452  autor: lee
 31 mar 2015, 11:22
Tyle ze tam jest stary android w wersji 4.2

Szukaj czegos co ma przynajmniej kitkata 4.4.2
 #793551  autor: dan7
 31 mar 2015, 19:35
@lee - co z tego że ma 4.2.2 jak chodzi płynnie i nic mu nie brakuje, ja swojego nie mam zamiaru aktualizować do KiteKata.
Moim zdaniem jest to najlepsza opcja w tej cenie. :smt006

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #793599  autor: charlotte1991
 31 mar 2015, 21:36
Przejrzyj sobie ofertę marki Telefunken. Widziałam, ze mają smartphone od 220 złotych wzwyż. Na pewno znajdziesz coś dla siebie :) Ja myślę o zakupie modelu TD1 bo ma świetny aparat i bardzo dobrze wygląda. Poza tym przyda mi się drugi telefon do firmy bo przekładanie kart mnie już męczy.
 #793649  autor: Marciak
 01 kwie 2015, 09:17
A może Asus Zenfone 4?
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11635434

Obecnie jest to kupienia w bardzo dobrej cenie niecałych 400 zł. Ekran 4,5 cala. Najnowszy android. Niezły jak na tę cenę aparat fotograficzny 8 mpix. W tej cenie jest to całkiem nieżły wybór/

Szkoda,że nie chcesz windows phone Lumia 535 to naprawdę fajny wybór.
 #793771  autor: penguino
 01 kwie 2015, 20:29
A może po prostu Xperia E4? Chodzi płynnie, dostanie Lollipopa, aparat jak na 5 Mpix jest ok, bardzo dobra bateria - zdecydowanie najlepsza spośród wymienionych modeli.