DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #792550  autor: StasBar
 25 mar 2015, 20:26
Witam.
Od 3 lat jestem w Orange POP na kartę i w końcu stwierdziłem że doładowywanie co ~3tyg 25zł to słaby pomysł skoro moge przejść na abonament albo mix i mieć więcej za mniej (Tak mi sie przynajmniej wydaje). Chciałbym pozostać w Orange bo tutaj mam najwięcej znajomych/rodzine.
Moje wymagania to max 40zł miesięcznie, 2GB internetu miesięcznie, jakoś bardzo dużo nie dzwonie ale chciałbym mieć nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich. Co do telefonu to mam teraz Samsunga Galaxy S3 (bez LTE) więc wątpię że z takim tanim abonamentem dostane coś lepszego, więc chyba lepsza będzie oferta bez telefonu. Co możecie mi polecić ?
Pozdrawiam.
 #792822  autor: kamil1221
 27 mar 2015, 10:00
Oczywiście że w takim przypadku lepiej zostać w Orange.
W ofercie "Tylko SIM" za 29,99zł masz:
1) bez limitu rozmowy do wszystkich sieci (komórkowych)
2) bez limitu smsy do wszystkich sieci
3) 1GB internetu za 0zł (po wykorzystaniu automatycznie aktywuje się Tobie 1,5GB za 10zł).

Za rozmowy na stacjonarne 1 minuta kosztuje 0,29gr, za MMSa - 0,40gr.
 #793410  autor: StasBar
 30 mar 2015, 23:41
Dziękuje, za doradzenie. Rozumiem że ta oferta "Tylko SIM" to chodzi o to http://www.orange.pl/kid,4002009272,id, ... ticle.html ?
Dawno nie miałem abonamentu więc wole zapytać. Jak przekrocze te 1GB to dostaje kolejne 1,5GB do wykorzystania na ile chce, przechodzi na kolejne miesiące. I po prostu bede musiał zapłacić nie 29.99zł tylko 39.99zł za ten miesiąc ?
 #793416  autor: perdos1
 31 mar 2015, 00:30
StasBar pisze:przejść na abonament albo mix i mieć więcej za mniej (Tak mi sie przynajmniej wydaje)
Tak ci się tylko wydaje. Obecnie oferty na kartę (w większości) są dużo bardziej korzystne cenowo niż oferty na abonament.
Oferta polecona wyżej jest bardzo słaba, za 40 zł 2,5GB, "no limit" bez stacjonarnych i MMSów. W Virgin Mobile za 29 zł masz stacjonarne i 2GB (bez MMSów), w Play (RBM) za 30 zł masz wszystko no limit+3000MB.

A jeżeli musi być abonamet i musi być Orange to wybierz NJU mobile, tym bardziej że napisałeś
jakoś bardzo dużo nie dzwonie ale chciałbym mieć nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich
W NJU jak nie dzwonisz to nie płacisz albo płacisz mniej, 39 zł to kwota maksymalna, jaką możesz zapłacić, nie dość że taniej niż w Orange tylko sim (o 1 zł, ale zawsze) to lepiej (no limit stacjonarne i MMSy).
 #793441  autor: lewek12
 31 mar 2015, 10:00
co byś nie zdecydował radze tylko nie przechodzić pod żadnym pozorem do plusa. W tej chwili według mnie bardzo odstaje swoją ofertą od reszty. Szczególnie przy abonamentach
 #796236  autor: StasBar
 14 kwie 2015, 17:50
Faktycznie ta oferta w Virgin Mobile jest bardzo atrakcyjna i chyba się na nią zdecyduje. Czy dostane jakieś promocje jak skorzystam z przenoszenia numeru z karty czy to nie ma znaczenia i moge po prostu zamówić nową karte ?