DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
 #770988  autor: slawekt
 17 gru 2014, 12:59
Emsi pisze:Gdyby nie ostanie zmiany, to zapewniam Cię, że żałowalibyśmy jej zniknięcia, a tak to nie ma czego.
Ja akurat żałuję poprzedniej Lebary... Niestety nie wyszło im, co niestety było do przewidzenia. Numer z Plus'a przenosili ze dwa tygodnie... Dodatkowo do dzisiaj w ich systemie widnieje "stary" numer Lebarowski, a nie nowy przeniesiony. Tyle ile się nadzwoniłem do ich polsko-angielskiego BOK, to po prostu masakra. SMS'ów premium też nie mogę wysłać, a normalne przychodzą z kilkugodzinnym opóźnieneim. Ogólnie żenada wyszła i tyle. Mam niestety lekką nadwyżkę środków, ale jakoś to przezyję :-)
 #772746  autor: garfield-
 25 gru 2014, 01:53
Czyżby przywrócili ponownie stawkę 19gr ? Czy to jakiś chochlik, a może prezent pod choinkę ?
http://www.lebara.pl/promocja-jedna-stawka-19gr

Jakby wersja regulaminu sprzed zmian, ... albo karp był nie świeży i źle widzę ...
 #774726  autor: ManiacGSM
 02 sty 2015, 15:32
Tak jest właśnie z MVNO. Nie dziwi mnie to , a za razem dziwi, bo Lebara to światowa marka, ale jak widać takie są prawa rynku.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #774737  autor: bobiwr
 02 sty 2015, 16:00
Ale co Ciebie dziwi? Nie wykonali biznesplanu, nie wychodzą nad kreskę i nic nie zapowiada żeby to się stało "na dniach", więc "dziękują" za współpracę. Nikt nie świadczy usług telekomunikacyjnych charytatywnie lub non-profit...
 #791869  autor: Rosolak
 22 mar 2015, 01:42
Mają być do końca marca, a przenoszenie to zwykle 24h. Zarejestrowany masz?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #793381  autor: macc
 30 mar 2015, 20:46
lebara polska działa jeszcze?
 #793394  autor: Przemix
 30 mar 2015, 21:22
działa, w zeszłym tygodniu aktywowałem i rejestrowałem nr, infolinia mi to potwierdziła. dziś przenosiłem do play w salonie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Podpytałem konsultanta czy pracuje do końca marca i go zwalniają i powiedział że tak.
Automat na infolinii mówi że konsultanci są dostępni 8-16 ale już po 14 ich nie ma
 #793454  autor: Przemix
 31 mar 2015, 11:57
Tak, dziś godzina 9:55 sms na nowej karcie że numer już przeniesiony na wniosek złożony wczoraj. Lebara ma jeszcze problem z rejestracją numeru - po wprowadzeniu danych należy jeszcze raz wejść w ustawienia, wpisać jeszcze raz i kliknąć zapisz, znowu znikną, ale podobno po tej operacji pesel poprawnie im sie przenosi do bazy. Ale już nikt pewnie z tej rady nie skorzysta.
Pracowników jednak nie wyrzucają ale będą się zajmować Lebarą z innych krajów, lecz po Polsku. Nie byłem jedyny co dziś dzwonił, paru ludzi chce dziś dopiero rejestrować nr i zacząć przenosić i wg konsultana jeszcze z miesiąc się będzie dało :p
 #797663  autor: Rosolak
 21 kwie 2015, 21:00
No bez jaj ... :mrgreen: To już dawno powinno być zamknięte. Przecież teraz to jak ... wątek o Vectone jeszcze jakiś czas temu.

W kosmos ...

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
  • Strona 11 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11