DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #792262  autor: marek89
 24 mar 2015, 13:35
Witam,

Poszukuję taniego (za 200-super, za 500 ale sensowny - też super) smartfonu bez umowy. Marka obojętna, może być używany. Interesują mnie następujące cechy:

- Dobry aparat

- Wbudawana pamięć min. 8gb + karty pamięci

- Dobrze działający GPS

Dodatkowe zalety:

- System Android (zapewni ciągłość uaktualnień map w nawigacji + znam ten system)

- Dual Sim do Aero2

- Duży wyświetlacz

Telefon dowolnej marki, może być nawet chińczyk jeśli spełnia powyższe wymagania.
 #792601  autor: penguino
 26 mar 2015, 03:22
535 ma/miała jakieś problemy z czułością dotyku, wydajnością też nie grzeszy. LG L90 to nic innego jak G2 mini czyli dość dopracowana maszyna, do tego dostaje właśnie Lollipopa.
 #792970  autor: Xy
 28 mar 2015, 11:48
hdfunpack pisze:Ja bym poszedł w Windowsa i kupił Lumie 535 dual SIM.
Z "nic niemającym" WP 8.1.
L90 i L535 to niebo, a ziemia...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #792979  autor: Invi.
 28 mar 2015, 12:57
Xy pisze:
hdfunpack pisze:Ja bym poszedł w Windowsa i kupił Lumie 535 dual SIM.
Z "nic niemającym" WP 8.1.
A co ma mieć telefon? Tysiące latarek na sklepie, które potrzebują dostaępu do lokalizacji i tranfesru danych?
I nie to, że jestem fanem wp, wkurvia mnie ten system, ale bez jaj. Ma wszystko, czego potrzebuje użytkownik telefonu
 #792996  autor: jacekp03
 28 mar 2015, 15:10
Xy pisze:
hdfunpack pisze:Ja bym poszedł w Windowsa i kupił Lumie 535 dual SIM.
Z "nic niemającym" WP 8.1.
L90 i L535 to niebo, a ziemia...

tak l535 to niebo a l90 to ziemia,jedyne dobrze działajace budżetowe androidy to moto g i zenfone 5 reszta to tragedia jak już na starcie weźmesz a tu zacina
 #792997  autor: Xy
 28 mar 2015, 15:36
Invi. pisze:A co ma mieć telefon? Tysiące latarek na sklepie, które potrzebują dostaępu do lokalizacji i tranfesru danych?
Jest też tysiące takich, które nic nie wymagają. Poza tym te "tysiące latarek wymagające dostępu do..." to tak wyświechtany frazes jak to, że "Android muli".

I nie to, że jestem fanem wp, wkurvia mnie ten system, ale bez jaj. Ma wszystko, czego potrzebuje użytkownik telefonu
też tak uważałem dopóki nie wróciłem do Andka.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #793023  autor: motov3
 28 mar 2015, 18:45
Xy pisze:"Android muli".
Zaden frazes tylko fakt po kilku miesiacach uzytkowania :-)
Xy pisze:też tak uważałem dopóki nie wróciłem do Andka.
Kolego wrociles do Andka, bo miales jakas lewa sztuke 820tki, na ktora ciagle narzekales, nic ci nie pasowalo, i stale trollowales. Tez posiadam 820tke i zadnego z twoich przytykow jakos nie zauwazylem. Wniosek ? Miales uszkodzona sztuke i teraz prowadzisz krucjate anty-Lumiowa i anty-Windowsowa. :mrgreen:

Obrazek
 #793050  autor: best
 28 mar 2015, 23:08
jacekp03 pisze: tak l535 to niebo a l90 to ziemia,jedyne dobrze działajace budżetowe androidy to moto g i zenfone 5 reszta to tragedia jak już na starcie weźmesz a tu zacina
No masz Ci los. Mam L90 od kilku miesięcy i jakoś wcale nie chce działać wolniej, niż Lumia 635 używana w podobnym okresie czasu. Magia :mrgreen: