DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 18
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18
 #791924  autor: dan7
 22 mar 2015, 14:19
No cześć Panowie. Pozycji D nie było w tamtym roku.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #792537  autor: Golarz Filip
 25 mar 2015, 18:20
W innym miejscu w sieci ktoś zasugerował problem,że po kolejnym doładowaniu konta ( przy ciągle aktywnym bonusie MB z poprzedniego doładowania )mniejszym nominałem, bonus się nie sumuje;ba on się nie pojawia na koncie!
Regulamin mówi jasno, pkt.5

"...Jeżeli Abonent posiadając ważny i niewykorzystany Bonus doładuje ponownie konto to dotychczasowe środki dostępne w ramach Bonusu zostaną powiększone o kolejną wartość Bonusu,a termin ważności dotychczasowego Bonusu zostanie przedłużony o ilość dni przypisaną do wartości ostatniego doładowania, licząc od daty tego doładowania. ..."

Z ciekawości dokonałem sam takiego doładowania,mija 48h a bonusa za kolejne doładowanie nie ma.
Oczywiście poszło zgłoszenie,zobaczymy co odpiszą.

Post czysto informacyjny,gdyby ktoś chciał przedłużać.Jak BOK Orange odpisze,dam znać
 #792930  autor: martin76
 27 mar 2015, 22:38
W orange tak jest, ze te bonusy za doladowanie w necie to do 48h sie pojawiaja, a nawet ten podstawowy potrafi wskoczyc po kilkunastu godzinach. Mi kiedys na Orange Online odswiezylo polaczenia po 2 dniach. Norma jest, ze w nocy chyba miedzy 24 a 4 w ogole nie mozna nic sprawdzic w orange bo maja przerwe techniczna. Wiec tu to nawet pewno srodki gotowkowe na glownym koncie sie nie odswieza a nawet moze byc nr na wychodzace zablokowany (jak byl przed doladowaniem juz zablokowany)
 #792937  autor: zielony71
 28 mar 2015, 06:38
Mnie też ostatnio 38 zł zeżarło bo wspaniały orange online pokazywał, że mam jeszcze sporo z pakietu za doładowanie a tak naprawdę to czyściło juz konto główne. Uaktualniło się na drugi dzień;-)
 #792941  autor: bazooka
 28 mar 2015, 07:29
:) ...jesteście zniewoleni przez o-o-o :?:
Użyjcie kodów USSD do sprawdzania stanów albo apki Mój Orange - tam stany się uaktualniają szybciej :!:
 #792964  autor: zielony71
 28 mar 2015, 10:37
Źle napisałem, to właśnie aplikacja "mój orange" tak mnie załatwiła.
Kody USSD pokazują dobrze ale trudno je stosować gdy karta sim jest w modemie a modem wpięty w router.
 #792967  autor: bazooka
 28 mar 2015, 11:41
@up - to chyba przez ostatnią awarię jeśli już, trzeba uważać w apce tylko na jedno, na pomarańczowy pasek, który mówi o starych, nieodświeżonych danych - czasami się taki pojawia, wystarczy odświeżyć.
No i wybacz jednak, ale nie rozumiem jak można traktować te dane aż tak na styk i się nie zabezpieczyć aktywując nowe pakiety o 1 czy 0,5 dnia szybciej :?:
...choć gdy widzę Twój podpis to zaczynam rozumieć :)
 #793052  autor: bazooka
 28 mar 2015, 23:20
@up - moim zdaniem nie bardzo, bo w taryfie OFnK:
a) nie ma pakietów internetowych, są to środki bonusowe do doładowania przeliczone na pakiet danych i w takiej formie do wykorzystania
b) główne środki (złotówki) na koncie przedstawiane są w formie przeliczeniowej na kB i klient wybierając tę taryfę zdaje sobie z tego sprawę
c) jest to taryfa stricte internetowa http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 296259.pdf
...bynajmniej ja to tak rozumiem.
 #793059  autor: Gregrin
 29 mar 2015, 01:33
sebusy pisze:@up - moim zdaniem nie bardzo, bo w taryfie OFnK:
a) nie ma pakietów internetowych, są to środki bonusowe do doładowania przeliczone na pakiet danych i w takiej formie do wykorzystania
b) główne środki (złotówki) na koncie przedstawiane są w formie przeliczeniowej na kB i klient wybierając tę taryfę zdaje sobie z tego sprawę
c) jest to taryfa stricte internetowa http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 296259.pdf
...bynajmniej ja to tak rozumiem.
Moim zdaniem ta ustawa jest właśnie w celu ochrony klienta przed wykorzystaniem środków z konta głównego gdy skończy mu się transfer przyznany z innej puli (pakietów czy "środków bonusowych" to chyba jedno). Ja bym napisał i zobaczył jak oni na to patrzą. Wiem ze nie zawsze prawo idzie w parze z logika ale w tym przypadku jak czytam
Dostawca publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych świadczący usługę dostępu do sieci Internet w ruchomej publicznej sieci telekomunikacyjnej
Wszystko się zgadza. Nie ma jakiegoś podziału na taryfy "do internetu". Wiem ze główne środki są przeliczane na kB ale każdy operator może tak to sobie po zwykłej stawce przeliczać jak również na ilość możliwych do wysłania sms lub minut do wygadania... Osobno wyszczególniono pakiet danych bonusowych który celowo wybieramy decydując się na kwotę doładowania i później nie ma on już nic wspólnego z naszym kontem głównym który ma służyć do dzwonienia.
jest obowiązany do oferowania pakietów transmisji danych
to właśnie nasze środki bonusowe, nie ?
oraz do natychmiastowego nieodpłatnego informowania abonenta o przekroczeniu przez abonenta limitu transmisji danych w ramach wybranego przez abonenta pakietu
I tu w sumie chce się zapytać. Jak to wygląda ?? Ponieważ dawno nie korzystałem. Jakieś info przychodzi, przychodzi z opóźnieniem czy jak to jest dokładnie ??
 #793062  autor: bazooka
 29 mar 2015, 07:30
Być może faktycznie da się uczepić - czy ktoś wie czy w OFnK przychodzi info gdy zbliżamy się do końca tego bonusowego pakietu, czy dopiero na 15minut po rozłączeniu i zliczeniu sesji gdy się ten pakiet skończy :?:
 #793065  autor: zielony71
 29 mar 2015, 08:12
Z tego co pamiętam to przyszedł sms a dodatkowo nawet rozłączyło sesję (teraz myślę że to z tego powodu).
Czyli pod tym względem operator jest w porządku.
U mnie pech polegał na tym, że smsa nie widziałem, bo modem jest w routerze, a sesje zamraża tak często, że się już przyzwyczaiłem, a zresztą nie wiedziałem, że to objaw zakończenia pakietu - tu wciąż nie mam pewości, może ktoś potwierdzi?
Ktoś pytał dlaczego korzystałem do końca. Bo według aplikacji "mój orange" miałem jeszcze ponad 1 gb pakietu. No to sobie film obejrzałem lol.
 #793067  autor: bazooka
 29 mar 2015, 08:43
@up - ja pytałem...a czy pamiętasz mniej więcej ile minut/sekund/godzin po rozłączeniu neta sprawdzałeś stan przez Mój Orange :?: ...a może sprawdzałeś podczas trwania sesji internetowej :?:
 #793068  autor: dan7
 29 mar 2015, 09:43
Prawdę mówiąc to nigdy nie dopuściłem do tego aby wyzerować do cna ten bonus internetowy w OFnK.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #793069  autor: zielony71
 29 mar 2015, 10:12
sebusy pisze:@up - ja pytałem...a czy pamiętasz mniej więcej ile minut/sekund/godzin po rozłączeniu neta sprawdzałeś stan przez Mój Orange :?: ...a może sprawdzałeś podczas trwania sesji internetowej :?:
Hmm, tu może być pies pogrzebany. Mam ustawione autowznawianie i tak naprawdę to nigdy nie wiem ile trwa sesja.
 #796934  autor: Nabi1004
 18 kwie 2015, 11:01
Witajcie Panowie!

Kto jak nie Wy rozjaśni mi to co porobiło się po zmianie portalu orange.

To co widzę po zalogowaniu się do konta i po zalogowaniu do aplikacji to Pakiet danych 796,39 GB ważny 340 dni.

A co to i skąd to? Wydaje mi się to raczej jako błąd bo realne dane bez wykorzystania kwoty na koncie to 796,40 MB a tu nagle jakieś 796 GB.
Wcześniej tego nie było.


Obrazek

Jak zawsze z góry dziękuję :)
 #796947  autor: dan7
 18 kwie 2015, 12:00
Nie przejmuj się :lol: taki błąd był już pół roku temu - po 3 tygodniach wszystko wróciło do normy.
Jak Orange grzebie coś w systemie to już tak jest :wink:

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #797226  autor: Leo
 19 kwie 2015, 22:01
Witam . Mam pytanie o całkowity bonus za wykonane doładowania 3 x 5 zł. Sytuacja jest taka. Przerzuciłem wczoraj wieczorem wolny numer na kartę z Nju do OFnK SMS-em FREE pod 601. Oczywiście środki Nju się wyzerowały (jakeś 2-3 zł) i po jakiejś godzince można było się już zarejestrować z tym numerem na Orange.pl. Stan konta zerowy a zatem żeby włączyć roczną wartość konta, Paybackiem ładuję przez stronę Orange 5 zł. Włączam SMS-sem roczną ważność konta (płatność 3 zł) i doładowywuję kolejne 5 zł Paybackiem za pomocą Orange.pl. Dzisiaj doładowywuję kolejne 5 zł ale już z konta w BPH. Wszystkie trzy doładowania objęte są bonusem 152 MB + 250 MB = 402 MB. Trzy SMS-y potwierdzające bonus po 250 MB dostałem. Według moich wyliczeń bonus na koncie powinien wynosić 1206 MB. Do tego jakieś 120 MB na koncie głównym (12 zł). Razem ok. 1320 MB. Po trzecim doładowaniu za 5 zł dostałem SMS: "Twoje konto zostało doładowane .... Masz lacznie 1011,6 MB na połączena z internetem." Dlaczego tylko tyle ? Ja coś źle liczę czy coś się zgubiło.
 #797243  autor: dan7
 19 kwie 2015, 23:02
U mnie też jakoś inaczej pokazuje po zmianie szaty serwisu. Mniej niż powinno być.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
  • Strona 12 z 18
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18