DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 170 z 624
  • 1
  • 168
  • 169
  • 170
  • 171
  • 172
  • 624
 #792805  autor: ads
 27 mar 2015, 08:41
borsuk2 pisze: @ads ta promocja na smartbanda jest tylko przy zakupie Z3 czy Copmact też? I czy tyczy się kupna telefonu na wolnym rynku czy w T-Moile?
Promocja jest przy zakupie Z3, Z3C i Z3 Tablet Compact u operatora lub w dowolnym sklepie. Tylko musisz już mieć telefon Sony, bo trzeba podać nr imei starego telefonu, kupionego w 2012 lub 2013 roku.
 #792806  autor: BoloSr
 27 mar 2015, 08:49
A ja mam takie pytanie bo nie znalazlem informacji ile kosztuje minuta do krajowych sieci stacjonarnych jak nie mam sie wykupionego pakiety za 6 zeta ???
 #792809  autor: SebAAA
 27 mar 2015, 08:56
Mam pytanie, jak walczyć z bok, przedłużyłem umowę na firmę, wybrałem z3 compact, może nie ze względu na promocję ze smartband'em ale skoro już jest to miło byłoby coś dostać za free, T-mobile w zakładce dla firm reklamuje akcję Sony, która jest skierowana wyłącznie do osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej! Jakież było moje zdziwienie kiedy napisałem zapytanie do firmy która obsługuję tą promocję z zapytaniem czy jeśli przedłużyłem umowę a fizycznie nie mam jeszcze telefonu a co za tym idzie nie mam jego numeru ani faktury, przemiła pani odpisała iż nie ma problemu, bodaj do 10.04 można wysłać swoje zgłoszenie jednak i tu cytat "Proszę tylko pamiętać, że także zgodnie z Regulaminem, zakup nowego urządzenie nie może być dokonany w związku z prowadzona działalnością gospodarczą lub zawodową."
Wiem ze nie przeczytałem regulaminu tej promocji ale umieszczając informację na stronie w zakładce dla firm T-mobile wprowadza w błąd klienta a i w bok nikt nie wyprowadził mnie z błędu.
 #792810  autor: ads
 27 mar 2015, 09:01
SebAAA pisze:Mam pytanie, jak walczyć z bok, przedłużyłem umowę na firmę, wybrałem z3 compact, może nie ze względu na promocję ze smartband'em ale skoro już jest to miło byłoby coś dostać za free, T-mobile w zakładce dla firm reklamuje akcję Sony, która jest skierowana wyłącznie do osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej! Jakież było moje zdziwienie kiedy napisałem zapytanie do firmy która obsługuję tą promocję z zapytaniem czy jeśli przedłużyłem umowę a fizycznie nie mam jeszcze telefonu a co za tym idzie nie mam jego numeru ani faktury, przemiła pani odpisała iż nie ma problemu, bodaj do 10.04 można wysłać swoje zgłoszenie jednak i tu cytat "Proszę tylko pamiętać, że także zgodnie z Regulaminem, zakup nowego urządzenie nie może być dokonany w związku z prowadzona działalnością gospodarczą lub zawodową."
Wiem ze nie przeczytałem regulaminu tej promocji ale umieszczając informację na stronie w zakładce dla firm T-mobile wprowadza w błąd klienta a i w bok nikt nie wyprowadził mnie z błędu.
A oprócz tego faktura musi być z datą marcową, z czym może być problem bo Z3C nie ma jeszcze na magazynie.
 #792812  autor: SebAAA
 27 mar 2015, 09:04
ads pisze:
SebAAA pisze:Mam pytanie, jak walczyć z bok, przedłużyłem umowę na firmę, wybrałem z3 compact, może nie ze względu na promocję ze smartband'em ale skoro już jest to miło byłoby coś dostać za free, T-mobile w zakładce dla firm reklamuje akcję Sony, która jest skierowana wyłącznie do osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej! Jakież było moje zdziwienie kiedy napisałem zapytanie do firmy która obsługuję tą promocję z zapytaniem czy jeśli przedłużyłem umowę a fizycznie nie mam jeszcze telefonu a co za tym idzie nie mam jego numeru ani faktury, przemiła pani odpisała iż nie ma problemu, bodaj do 10.04 można wysłać swoje zgłoszenie jednak i tu cytat "Proszę tylko pamiętać, że także zgodnie z Regulaminem, zakup nowego urządzenie nie może być dokonany w związku z prowadzona działalnością gospodarczą lub zawodową."
Wiem ze nie przeczytałem regulaminu tej promocji ale umieszczając informację na stronie w zakładce dla firm T-mobile wprowadza w błąd klienta a i w bok nikt nie wyprowadził mnie z błędu.
A oprócz tego faktura musi być z datą marcową, z czym może być problem bo Z3C nie ma jeszcze na magazynie.

i tu się mylisz
"„w przypadku Konsumentów, którzy dokonali zakupu nowego Urządzenia w trybie umowy zawieranej na odległość zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o Prawach Konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) tj. u operatorów komórkowych poprzez zdalne Kanały Sprzedaży (zakup w Internecie lub telefonicznie poprzez konsultanta), niezbędne jest załączenie skanu dowodu zakupu nowego Urządzenia, którego data wystawienia nie będzie późniejsza niż 09.04.2015 roku, oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie www.sonymobile.com/wiecejzxperia najpóźniej do dnia 10.04.2015 roku do godziny 24.00. „

czyli decyduje data zawarcia umowy
 #792814  autor: i.slepy
 27 mar 2015, 09:24
Ja to rozumiem tak, ze faktura musi byc maksymalnie z 9.04, a nie zawarcie umowy, bo jak nie ma telefonu na magazynie, to zadnej faktury nie ma jeszcze na niego. Poza tym, skoro nie ma jeszcze telefonu, to przeciez na koncie nie masz (ja zreszta tez) wprowadzonej nowej taryfy, wszystko jest jakby w zawieszeniu dopoki nie bedzie telefonu i wtedy moga to wprowadzic.
 #792823  autor: Krasu134
 27 mar 2015, 10:00
Witam serdecznie ;).
Wczoraj dzwoniła pani z t-mobile z ofertą przedłużenia umowy i na te warunki, jakie mi zaproponował to byłem bardzo zadowolony i w sumie trochę ugrałem !:)
Mianowicie mam abonament prawie 99 zł netto + inne duperele to wychodził około 120zł. Pani, która do mnie dzwoniła zaoferowała mi abonament 89zł netto w zestawie z telefonem SONY Xperia Z3 za 249zł wraz z :
NIELIMITOWANE rozmowy ze wszystkimi w kraju
NIELIMITOWANE SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci
Internet LTE w telefonie w kraju 3giga
NIELIMITOWANE rozmowy międzynarodowe z Polski do UE
NIELIMITOWANE połączenia przychodzące w roamingu w UE
Minuty/SMS-y wychodzące w roamingu w UE 200
Internet w telefonie w UE
Oczywiście oferta na 24 miesiące
Na dodatek zaoferowała mi za symboliczne 20 zł/msc internet LTE 30GB wraz z routerem (koszt 9zł jednorazowo) :).

Jestem bardzo zadowolony z tej oferty bo przy moich próbach ugrania coś w salonie byłem zawiedziony. Różne oferty mi oferowali typu;
-Abonament 120-150 zł, Z3 za jakieś 700-900 zł, 0,5 giga internetu itp,itd.
Mam nadzieję, że komuś równiez uda się coś ugrać ;). A teraz czas drugą umowę negocjowac <cwaniak>
 #792827  autor: Micho
 27 mar 2015, 10:10
Halset pisze:I teraz cena. W sklepie internetowym przy Relax czyli 79.90 kosztował Z3C 8xx zł (coś osiemset z groszem)
Halset pisze: Seria Z3 tylko w Orange jest tańsza bo zarówna w Play czy Plusie Z3 i Z3C są droższe)
W Plusie (o którym piszesz że jest drożej) w abo 69,99 (no limit + 0.5GB) Z3C jest za 829zł i przy przeniesieniu przez net pół roku gratis. Więc o wieeele taniej :) A i Z3C jest dostępna :)
 #792835  autor: i.slepy
 27 mar 2015, 10:36
Sk_uter pisze:
i.slepy pisze:Pod tym linkiem są dokumenty do umowy. W pierwszym pliku jest regulamin i to, co daje SUK. Należy tylko odjąć 10 zł od opłaty abonamentowej.
http://komplet.t-mobile.pl/?150325UF93KAUQ5N
A cennik telefonow jak wyglada?
O rany, wszystko na tacy trzeba podawac. Troche wlasnej inicjatywy, serio. Nie jest ciezko znalezc cennik na stronie t-mobile, albo przejrzec kilka poprzednich stron wątku.

http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 009099.pdf
w SUK musisz odjac 200, 250 lub 300 zl od tej wyzszej ceny z cennika w zaleznosci od taryfy.
 #792836  autor: Sk_uter
 27 mar 2015, 10:48
A jakbym chcial skorzystac z ten drugiej ceny nizszej, bez znizki na telefon, to moge skorzystac wtedy z 10zl rabatu na abonament?
 #792840  autor: borsuk2
 27 mar 2015, 10:58
@ads Mam Z1C od kwietnia zeszłego roku. Wcześniej wspominałeś że trzeba mieć tel sony od roku czyli jeśli promo by trwała do kwietnia to mógłbym się na nią załapać kupując w połowie miesiąca Z3C ... jak mniemam...

@Micho
"W Plusie (o którym piszesz że jest drożej) w abo 69,99 (no limit + 0.5GB) "
Tylko po co Ci wypasiony smartfon w abo bez internetu. Haha w Plusie pakiecie nawet za 99,99PLN MMS są dodatkowo płatne!
 #792842  autor: Sk_uter
 27 mar 2015, 11:02
Ale przy zakupie przez internet to juz nie dostane tego rabatu 10 zl na abonament, co?
 #792846  autor: i.slepy
 27 mar 2015, 11:13
nie, bez.

na prawde wszystkie te informacje bys znalazl do 5-6 stron wstecz :)
 #792847  autor: Sk_uter
 27 mar 2015, 11:18
To po wyslaniu wypowiedzenia mozna jeszcze cos lepszego uzyskac? Bo tak np mam w Play
 #792848  autor: i.slepy
 27 mar 2015, 11:19
tego nie wiem na pewno, ale bardzo watpie. Oferta z SUK zawsze byla stala.
 #792856  autor: ads
 27 mar 2015, 12:17
borsuk2 pisze:@ads Mam Z1C od kwietnia zeszłego roku. Wcześniej wspominałeś że trzeba mieć tel sony od roku czyli jeśli promo by trwała do kwietnia to mógłbym się na nią załapać kupując w połowie miesiąca Z3C ... jak mniemam...
Wg Sony od dwóch lat. Z1C nie bierze udziału w promocji. Gdybyś miał Z1 to tak. Na stronie Sony masz listę modeli spełniających warunki promocji.
  • Strona 170 z 624
  • 1
  • 168
  • 169
  • 170
  • 171
  • 172
  • 624
  • 1
  • 168
  • 169
  • 170
  • 171
  • 172
  • 624