DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 18
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 18
 #788641  autor: amigo007
 04 mar 2015, 14:05
Nie jestem pewien, czy 36 czy 30gb. Ale wystarczy doładować online (np. na stronie orange.pl) za 100zł. Wyślij może wcześniej start na 8002. To wydłuży ci konto na rok czasu. U mnie wydłuża także transfer danych na rok. Co do odzyskania środków się nie wypowiadam. Ale gdzieś tak 30/40% da radę szybko odzyskać.
 #788645  autor: 111
 04 mar 2015, 14:12
@ veritas2309 musisz doładować za 100 zł online,a kiedy bonus się na koncie pojawi,wysłać SMSa o treści START na 8002.I tyle w temacie.
Jeśli na tej karcie nie włączałeś wcześniej promocji,które definitywnie wyłączają możliwość aktywacji RWK,to będziesz miał bonus na rok wydłużony.
 #788649  autor: Golarz Filip
 04 mar 2015, 14:22
veritas2309 pisze:Panowie wytłumaczy ktoś krok po kroku co dokładnie muszę zrobić by uzyskać 36gb ważne rok. Co gdzie jak wysłać i doładować. Przez 14 stron tematu przewija się zlepek informacji i trzeba wszystko czytać i wychwytywać mając jeszcze do tego wątpliwości. Przyda się komuś nowemu jak wchodzi do tematu i będzie miał jasno czarno na białym opisane.

Mam kartę orang LTE z taryfą orange free stan konta głównego to 0 zł. Co muszę zrobić by na karcie pojawiło się magiczne 36GB ważne rok, a do tego odzyskać po części $ z doładowania.

Tak jak pisze kolega pod Twoim postem:

- zmieniasz taryfę na OFnK ( w jaki sposób? Google działa i pomoże )

jeśli nic się nie wydarzyło w systemie Orange ( a awarie systemu to niestety częsta sprawa ) po góra 30 minutach już powinieneś mieć nową taryfę. przyspieszyć sprawę może jak zwykle ( wiem wiem archaizm ) wyłączenie telefonu/modemu, wyjęcie karty SIM na minutę i włączenie sprzętu ponownie

- następnie jak masz już pewność ( sms lub Orange Online ) że taryfa OFnK jest włączona doładowujesz jakimkolwiek kanałem elektronicznym ( nie zdrapki,nie kody ): czyli przez doładowania na stronie operatora, przez swój bank lub np. mpotwora

- im kwota wyższa tym bonusy większe,zgodnie z tym co pokazuje tabela na stronie Orange, w zakładce dotyczącej bonusów w taryfie OFnK ( Google nadal działa,można sprawdzić )

- w Twoim przypadku chcąc uzyskać maksa,czyli 36 GB, doładowujesz w/w kanałami jednorazowo 100 PLN. nie dwa razy po 50 PLN,nie cztery razy po 25 PLN,tylko ma być jednorazowo!

- bonus 36 GB pojawi się na koncie,znów w zależności od działania systemu,ale po góra godzinie dostaniesz sms,że wszystko jest OK

- dla świętego spokoju wysyłasz odpowiedniego sms-a by aktywować rok ważności konta ( Google pomoże jaki to sms i na jaki numer )

Jeśli coś by poszło nie tak, piszesz reklamację, dołączasz screeny z dokonanej opłaty plus ew.smsy jakie dostałeś i czekasz na rozpatrzenie.

Jeśli wszystko poszło pozytywnie, cieszysz się naprawdę całkiem normalnie schodzącym pakietem. Bo bywały -szczególnie promocyjne pakiety- które były taryfikowane kompletnie niezrozumiale,ale nie o tym jest wątek,więc nie będę pisał szczegółów.

Celowo nie pisałem jaka treść sms-a,na jaki numer trzeba wysłać oraz jakie pakiety dostajesz za poszczególne kwoty doładowania,bo to się może zmienić,a jak prosiłeś,ta porada/pomoc ma być na wieki.
Amen.
 #788720  autor: bazooka
 04 mar 2015, 18:52
veritas2309 pisze:a do tego odzyskać po części $ z doładowania.
amigo007 pisze:Ale gdzieś tak 30/40% da radę szybko odzyskać.
To jeszcze by było przejrzyście od A do Z to jeszcze niech ktoś dopisze "przepis na powyższe", bo sam chciałbym wiedzieć :)
 #788727  autor: DaveX
 04 mar 2015, 19:26
Mój przepis, który się sprawdził w lutym, to doładowanie przez mPotwora za 50 zł, gdzie za doładowanie od Potwora dostałem extra 20 zł.

Na konto bonusowe wpadło ~16 GB. Na koncie głównym 70 zł. I wysłanie SMS na RWK.
Wystawiłem się z SMSami Premium na Allegro za ok 50% taniej i "odzyskałem" w ten sposób 40 zł.

Ergo, za 10 zł mam ~16 GB neta z RWK. Pozdro600 :D

btw od czasu do czasu Potwór robi takie promo w Orange, tylko czekać na kolejną :)
 #788786  autor: Blank
 04 mar 2015, 23:38
Tak odnośnie bonusu, najpierw wysyłamy esa Start na 8002, potem ładujemy. Wtedy jesteście kryci. Odwrotna kolejność i bawcie się w (razie czego) reklamacje, które POWINNY być rozpatrywane negatywnie.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #788934  autor: Rozyk
 05 mar 2015, 16:04
Daj już spokój. To zaczyna przypominać dyskusję co było pierwsze jajko czy kura.
Wiele osób pisało i tu i pod art. na telepolis, że działają oba sposoby. Działa wysłanie esa przed doładowaniem i po doładowaniu.
 #789069  autor: Blank
 06 mar 2015, 00:14
I było też sporo osób, którym pakiet znikał, jeśli robili odwrotnie. Jak pisałem, róbta odwrotnie i macie loterie.
Ale wasza sprawa. Jakby co, piszcie jak chcecie, tylko w razie problemów, jak ktoś was posłucha i straci, to mam nadzieję,ze nie będziecie się wypierac .

EOT

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #789115  autor: kaspeed
 06 mar 2015, 09:34
EOT: 290gb uciułane jak jeszcze byl przelew sms:)bez kastracji;) poprostu dil z rodziną;) ladowali mi konto ja odsylalem:D Nie kożystalem z promo lays:( bo wkurzyli mnie tutejsi janusze biznesu...
Mieli ale sie nie podzielili sposobem...

Wracając do tematu wyczytalem ze mpotforem też daje bonus 30gb za 100zł:) dobrze wiedziec na wakacje jak znalazl będzie100z doładowane:)+ dodatkowa kasa na rozmowy:)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #789140  autor: Nabi1004
 06 mar 2015, 11:21
Ja akurat robiłem to zawsze wg sposobu kolegi divhashmorex'a.
A przy poleceniu mpotwora udało mi się zgarnąć 43gb przyszło wtedy 5 bonusów i w sumie dało 43.
Planuje jeszcze doładować bo obecnie tylko na takim necie przyszło mi siedzieć. A wszystko co miałem, z lays poszło mi bo taryfa raz mi się nie zmieniła i teraz wolę ostrożniej.
 #789899  autor: Rosolak
 10 mar 2015, 20:38
Premia na kartę - zgromadzone środki na kupon. - co to za gift? :-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #789907  autor: darase
 10 mar 2015, 21:51
Lepiej opłaci się kupić na allegro 120GB za 120zł.

eCoal i nie ma problemu :-)
 #791294  autor: Golarz Filip
 18 mar 2015, 11:00
Dziś na karcie testowej skończył się.... pakiet wakacyjny z 2014 ;)
Poprzednia taryfa NOG. Po zmianie na OFnK ( kodem USSD ) zmiana nastąpiła natychmiast,następnie doładowanie za 100 PLN, wysłanie sms START i wszystko przedłużone na rok czasu.Łącznie z bonusami.
Jedno ALE: jeśli ktoś danego numer jeszcze nie ładował elektronicznie, przez stronę doładowania Orange, musi pierwszą transakcję wykonać przelewem; nie można za pierwszym podejściem załadować konta- kartą ( czy to kredytową lub debetową ).
Co mogę powiedzieć- pakiet wakacyjny był strasznie ścinany jeśli chodzi o prędkości. Po zmianie na OFnK prędkości są wyższe w tej samej lokalizacji o jakieś 30%.

Jeśli ktoś jest wzrokowcem; lubi wszystko mieć jasno i czytelnie w Orange online, musi się uzbroić w cierpliwość.Wszystkie dane wskakują do niego mniej więcej 1,5 godziny później.
 #791857  autor: Nabi1004
 21 mar 2015, 21:41
Witajcie

a ja mam tylko prośbę o wyjaśnienie jednej rzeczy - opisów Orange - tych dotyczących pakietów - Jak je czytać :
w tym bonusowa wartość dostępnego limitu transferu danych 22.02.2016 (338 dni) 5627,40 MB

Wartość dostępnego limitu transferu danych 22.02.2016 (338 dni) 7010,30 MB

Pakiet Danych 23.02.2016 (339 dni) 5762500,00 KB
Z góry dziękuje
 #791859  autor: Blank
 21 mar 2015, 21:57
To: "Wartość dostępnego limitu transferu danych 22.02.2016 (338 dni) 7010,30 MB" ignoruj. To lączna ilość bonusu i środków na koncie głównych przeliczonych na transfer po stawce 0.01 zł / 100 kB.
W tym momencie nie pamiętam, czy właściwym opisem jest ten pierwszy czy ostatni.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #791874  autor: Golarz Filip
 22 mar 2015, 08:45
Nabi1004 pisze:Witajcie

a ja mam tylko prośbę o wyjaśnienie jednej rzeczy - opisów Orange - tych dotyczących pakietów - Jak je czytać :

Z góry dziękuje


Obrazek

Tak w uproszczeniu:

A- całość pakietu jaką masz dostępną ; po wykorzystaniu MB z tej pozycji, bez ponownego doładowania konta, Internet na karcie w taryfie OFnK przestanie działać ( nie ma żadnego lejka )

B- limit MB jaki otrzymałeś jako bonus za doładowanie ALE bez uwzględnienia kwoty przeliczonej na MB z pozycji C

C- wiadomo, kasa na koncie głównym,

D- dla mnie bezsensowna pozycja,która pokazuje tak naprawdę wartość z pozycji B, tylko wyrażoną w KB; gdyby system Orange Online działał na bieżąco ( tak jak u konkurencji ) rozumiałbym tę pozycję,jednak przynajmniej półgodzinne straty powodują,że pozycja jest moim zdaniem zbędna.

Teraz najważniejsze: generalnie wartość z pozycji A to suma pozycji B+C. Jeśli nie chcesz zużyć środków pieniężnych z pozycji C na transfer, to obowiązuje Cię limit z pozycji B.
 #791875  autor: bazooka
 22 mar 2015, 09:14
Pozycja D jest bezsensowna tylko dlatego, że w systemie Orange nastąpił błąd (lub w przypadku zabaw z promocjami netu w Orange => czytać należałoby jako "celowy błąd" :) ).
Gdyby Bonusowa wartość limitu danych (pozycja B) z promocji do końca roku: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html
...wskazywałaby faktyczny tegoroczny bonus to pozycja D wskazywałaby sumę standardowego bonusu i promocyjnego.
Niech ktoś z weteranów taryfy OFnK wskaże, która pozycja B czy D była w zeszłym roku, a której nie było :?:

@up - nie wiem jednak co do tego ma działanie "na bieżąco" systemu Orange online skoro to samo jest w apce Mój Orange a tam dane zliczane i wskazywane są naprawdę z nieznacznym opóźnieniem. Oczywiście dane pakietowe danych zliczane są dopiero gdy sesja zostanie zakończona. Często więc zdarza się, że zaczynamy z rana sesję i trwa ona cały dzień, a w tym czasie może nastąpić wykorzystanie Pakietu danych, a połączenie z internetem nie zostanie przerwane o ile są środki na koncie głównym - stąd pozycja A.
Przypominam też, że według odpowiedzi BOK (w sprawie pewnej mojej reklamacji) - dane na Orange-on-line to dane poglądowe a nie faktyczne na dany moment.
  • Strona 11 z 18
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 18
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 18