DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 321 z 692
  • 1
  • 319
  • 320
  • 321
  • 322
  • 323
  • 692
 #788752  autor: wiktorm
 04 mar 2015, 20:59
A co do kodu pracowniczego to działa nawet ponad 5 miesięcy wcześniej przed końcem umowy i są dostępne te oferty, o których Azaitar mówił.
 #788779  autor: uskauska
 04 mar 2015, 22:33
Absolutnie to nie jest prawda, że wypowiedzenie można składać w salonie na 1,5 miesiąca przed końcem. Osobiście składałem półtora tygodnia temu a do końca miałem 5 miesięcy.
:(
wychodzi kompetencja pracowników...
 #788781  autor: ywis
 04 mar 2015, 22:40
wiktorm pisze:i są dostępne te oferty, o których Azaitar mówił.
Tylko ciężko je dostać po złożonym wypowiedzeniu, a szarpać się nie ma sensu, bo konkurencja daje na dzień dobry warunki z S4.
 #788787  autor: T-mati1
 04 mar 2015, 23:42
Byłem dzisiaj w salonie zapytać o ofertę po złożeniu rezygnacji.
Pan zaproponował mi ofertę dla firm:

FORMUŁA 4.0 DLA FIRM UNLIMITED:
Cena 57,80zł brutto w tym
Minuty do Play Nielimitowane
Minuty na numery stacjonarne Nielimitowane
Minuty do innych sieci Nielimitowane
SMS/MMS Nielimitowane
Internet 3 GB + 2GB 10zł na 6 mieśięcy
Internet LTE na 6 miesięcy bez limitów

Telefony jakie mi zaproponował:
HTC ONE M8 za 1049zł brutto
LG G3 za 799zł brutto
LG G Flex za 849zł brutto

Co Wy na taką ofertę? Trochę słabo z cenami telefonów. Może uda się coś jeszcze wynegocjować w sprawie telefonów

THUNDER UP!!!
 #788797  autor: wiktorm
 05 mar 2015, 04:47
ywis pisze:
wiktorm pisze:i są dostępne te oferty, o których Azaitar mówił.
Tylko ciężko je dostać po złożonym wypowiedzeniu, a szarpać się nie ma sensu, bo konkurencja daje na dzień dobry warunki z S4.
W tym poście miałem na myśli, że z kodem nawet 5 miesięcy przed są takie oferty jak od Azaitara. Co do sytuacji, w której nie ma kodu to wczoraj jak dodzwonilem się sam do Biura Utrzymania (8 po wybraniu *500) to mi powiedział, że są specjalne oferty dla tych po wypowiedzeniu z opustem 20 zł, ale tylko te wyższe powyżej 100 zł, na które mnie nie stać i że mam się odezwać 4 miesiące przed, bo wtedy będzie więcej ofert specjalnych. Wspomniałem jeszcze wcześniej argument, że już 4 miesiące przed końcem można się przenieść bez konsekwencji do innej sieci. Argument, że teraz potrzebuje tej oferty, bo niedługo mogę wyjechać na jakiś czas za granicę, nic nie zadziałał, gdyż konsultant nic więcej nie mógł zrobić.
 #788802  autor: BeeR_PL
 05 mar 2015, 06:25
Po wypowiedzeniu dostałem propozycję oferty listownie. 34,99 + no limit rozmowy, smsy i 3GB... bez telefonu. Czy czekać aż ktoś zadzwoni? Zależy mi na nowym telefonie. Zostało mi 8dni.
 #788804  autor: wiktorm
 05 mar 2015, 06:39
Jak mówiłem, spróbuj zadzwonić sam i spytać się o oferty specjalne po *500 i numer 8, tylko przypomnij, że wypowiedzialeś umowę i czekasz na ofertę specjalną lub idź do salonu i zrób podobnie.
 #788813  autor: Mr.Pelisa
 05 mar 2015, 08:19
wiktorm pisze:Jak mówiłem, spróbuj zadzwonić sam i spytać się o oferty specjalne po *500 i numer 8, tylko przypomnij, że wypowiedzialeś umowę i czekasz na ofertę specjalną lub idź do salonu i zrób podobnie.
Dokładnie tak, trzeba działać samemu! Ja w tym roku skorzystałem z pomocy Azaitara ale w poprzednich latach samemu się załatwiało "promocyjne" warunki - w tym temacie sprawdzało się co można najlepszego uzyskać, wysyłało się wypowiedzenie i czekało na kontakt lub samemu się dzwoniło i negocjowało (dzięki Azaitarowi można było dużo wcześniej przedłużyć umowę - nawet 8 m-cy prze końcem, samemu ciężko idzie to załatwić). Pamiętam też, że jak przedłużałem mamie umowę bez telefonu to bez wypowiedzenia zadzwoniłem na *500 i powiedziałem konsultantowi, że chciałbym uzyskać promocyjne warunki (przedstawiłem mu to co przeczytałem w tym temacie), powiedział, że nie może mi tego dać - to ja, że znajomy dostał ostatnio takie warunki i szkoda marnować mojego i Waszego (Play) czasu na wypowiedzenia itp. - poprosił żebym zaczekał, poszedł zapytać szefa i po 2 minutach wrócił i poinformował mnie, że jednak może mi dać te promocyjne warunki ;)
Reasumując, jeśli w danej chwili Play oferuje promocyjne warunki to Ty też możesz je uzyskać, tylko trzeba trafić na ogarniętego konsultanta (najlepiej z GU, czyli *500 i 8 ), wypowiedzenie umowy to dodatkowy argument (warto go mieć), można też poprosić o kontakt z GU na forum Play bądź FB - to akurat darmowa opcja ;) Czym bliżej do końca umowy, tym łatwiej uzyskać promocyjne warunki...
Pozdrawiam!
 #788818  autor: pakierhakierxd
 05 mar 2015, 09:00
Ja sam po złożeniu wypowiedzenia zadzwoniłem na *500 i przedłużyłem 8 mcy przed końcem ,warunki takie jak tutaj :) ,jestem zadowolony.

Pozdrawiam :)
 #788829  autor: dedoslaw
 05 mar 2015, 09:39
Witam.
Posiadam oferte all inclusive w Play. Aktualnie jestem w momencie kiedy konczy mi sie umowa i jestem ciekawy ile bede musial placic miesiecznie aby pozostac na tych samych warunkach?
Aktualnie place 61.49 zl umowa na 15 miesiecy bez telefonu, zalapalem sie jeszcze w czasie kiedy nie bylo ograniczenia 1000 min na umowe na polaczenia odbierane w roamingu.

Glownie co mnie interesuje, to oferta posiadajaca mozliwosc nieograniczonego odbierania polaczen w unii europejskiej.

Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam Grzegorz.
 #788835  autor: T-mati1
 05 mar 2015, 10:01
Poczytaj trochę temat i przejdź na stronę 348

THUNDER UP!!!
 #788836  autor: longi452
 05 mar 2015, 10:04
Witam wszystkich ponownie,
Pogadałem sobie właśnie z Panem z BOKu, zaoferował mi jakieś pierdoły, odradził formułę komfort oO, po czym jak poprosiłem o połączenie z DU, stwierdził "no można powiedzieć że ja jestem takim działem utrzymania klienta" - zaoferował Z3 w abo 110netto za 489zł
Powiedziałem, że "kolega" dostał w ofercie indywidualnej za 89,99 htc one e8 za 9 zł a Pan na to: "nie widzę tu takiej oferty" no jak ja mam z tymi ludźmi rozmawiać? :P
Wie ktoś może jak się dobić do tego prawdziwego działu utrzymania? :D
 #788843  autor: lukass
 05 mar 2015, 10:20
Ja juz rozmawialem 2 razy z konsultantem na 2 różnych nr. Wypowiedzenia wysłane. Każdy z konsulów nie znalazł tych ofert ze znizkami na telefony. Chciałem S4 za 1zl w abo 79.99, na drugim nr E8 za 9zl w abo 89.99zl. Jeden z nich wspomniał ze to musiała być oferta czasowa której juz nie ma. Ciekawe czy to prawda?
 #788847  autor: Mr.Pelisa
 05 mar 2015, 10:35
lukass pisze:Ja juz rozmawialem 2 razy z konsultantem na 2 różnych nr. Wypowiedzenia wysłane. Każdy z konsulów nie znalazł tych ofert ze znizkami na telefony. Chciałem S4 za 1zl w abo 79.99, na drugim nr E8 za 9zl w abo 89.99zl. Jeden z nich wspomniał ze to musiała być oferta czasowa której juz nie ma. Ciekawe czy to prawda?
Chyba była jakaś informacja, że ta oferta jest ograniczona...
 #788852  autor: motov3
 05 mar 2015, 11:03
Konsultanci Play maja chyba w standardzie kasowanie wnioskow z pytaniem o przedluzenie online :D

Obrazek
 #788854  autor: dedoslaw
 05 mar 2015, 11:08
T-mati1 pisze:Poczytaj trochę temat i przejdź na stronę 348
Witam,
Temat poczytalem, ale ciezko jest cos znalezc na tylu stronach dotyczace konkretnie roamingu.
Myslalem ze jest na forum, ktos konkretnie zorientowany w tych sprawach.
Interesuje mnie poprostu, czy bede musial zaplacic 300 zl za nastepna fakture, bo skoncza sie jakies warunki promocyjne, czy nadal zostane na tej samej stawce tylko z umowa nie ograniczona czasowo.

Pozdrawiam Grzegorz.
 #788860  autor: T-mati1
 05 mar 2015, 11:15
Jak Ci się skończy umowa i przejdzie na czas nieokreślony, to będziesz dalej płacił tyle ile placiles do tej pory. Czyli bez zmian

THUNDER UP!!!
 #788862  autor: dedoslaw
 05 mar 2015, 11:18
Jestes tego pewien, poniewaz na koncie w play online, w zakladce uslugi dodatkowe widze "Nielimitowane odbieranie połączeń w roamingu UE" cena 221.40zl i dodatkowo "Pakiet 100 minut na rozmowy międzynarodowe UE" za 147.60zl.

Jestem zainteresowany odpowiedzia czy te kwoty nie zostana umieszczone na fakturze jak tylko skonczy sie okres trwania umowy.

Pozdrawiam Grzegorz.
 #788864  autor: Mr.Pelisa
 05 mar 2015, 11:26
dedoslaw pisze:Jestes tego pewien, poniewaz na koncie w play online, w zakladce uslugi dodatkowe widze "Nielimitowane odbieranie połączeń w roamingu UE" cena 221.40zl i dodatkowo "Pakiet 100 minut na rozmowy międzynarodowe UE" za 147.60zl.

Jestem zainteresowany odpowiedzia czy te kwoty nie zostana umieszczone na fakturze jak tylko skonczy sie okres trwania umowy.

Pozdrawiam Grzegorz.
Zadzwoń do Play to będziesz wiedział na 100% bo nie wiemy co masz w umowie. Ogólnie jest tak, że jak skończy się okres umowy i jej nie przedłużysz to warunki z tej umowy obowiązują dalej, i umowa przechodzi na czas nieokreślony... ale w przypadku tego roamingu może być tak, że to ograniczona promocja. Sprawdź umowę - może tam znajdziesz odpowiedź albo zrób zgłoszenie na Play24 i tam zapytaj...

Edit:
co do info o usługach to ja mam np. Nielimitowane SMS - 10zł/mc - a nie płacę nic ;)
 #788870  autor: dedoslaw
 05 mar 2015, 11:45
Mr.Pelisa dziekuje za odpowiedz, ale nie placisz nic teraz, a po zakonczeniu okresu trwania umowy nie wiesz czy bedziesz placicl, czy juz jestes po zakonczeniu umowy terminowej?

Jesli chodzi o kontakt z Play, to nie jest to proste, za polaczenie wychodzace kasuja dosc duzo, a kiedy ja chce kontaktu, to tak jak wczoraj dzwoni do mnie gosc ktory mowi ze on nic nie moze zrobic bo ma tylko przedluzyc umowe.

Pozdrawiam Grzegorz.
  • Strona 321 z 692
  • 1
  • 319
  • 320
  • 321
  • 322
  • 323
  • 692
  • 1
  • 319
  • 320
  • 321
  • 322
  • 323
  • 692