DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 151 z 624
  • 1
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 624
 #788404  autor: i.slepy
 03 mar 2015, 13:38
Zenon Mocarny pisze:
i.slepy pisze:
Zenon Mocarny pisze: ;/
a z ta oferta powyzsza, to dzwonili z SUK czy to zwykly konsultant? Wyglada calkiem obiecujaco, oczywiscie pomijajac te stacjonarki.
Witam.

Tak, konsultant dzwonił z SUK.
Dzieki.

Ciekawe, czy teraz SUKowe oferty beda wylacznie po wyslaniu wypowiedzenia, czy tak jak to bylo kiedys w standardzie. Mowiac kiedys chodzi mi o przedluzanie 2 lata temu i wczesniej, a nie czasy pierwszych Jumpow :)
 #788438  autor: Woytek
 03 mar 2015, 16:41
Dla zainteresowanych: dzisiaj dzwoniłem w sprawie mojej oferty 55,99 na 24 miesiące, był to jak wszyscy wiemy błąd na stronie i nie mogą mi zaoferować tych warunków na 24 miesiące, tylko na 3 w tej cenie (mimo moich printscreenów ;) ). Podziękowałem, jednak obawiam się, że nie ogarnęli tego na czas i paczka do mnie i tak zostanie wysłana...
 #788456  autor: henrikko
 03 mar 2015, 18:49
Czy pakiet danych oferowany w ramach abonamentu dotyczy tylko PL czy jest on do wykorzystania w UE oraz na jaki okres czasu bez telefonu proponuje umowe SUK? 15mc jak wcześniej, czy tutaj nie ma możliwości negocjacji.
 #788461  autor: Bartekeuro
 03 mar 2015, 19:10
Teraz jak widzę jakie są oferty to cieszę się ze swojej podjętej decyzji. Przedłużyłem umowę w abo za 59 99 1GB neta i WSZYSTKO NO LIMIT. Dodatkowo 60 min roamingu. Bez telefonu.

Co prawda teraz bym miał 3GB neta ale nie ma minut zagranicznych a czasami się przydają no i mam na 15 miesięcy.
 #788479  autor: defilx
 03 mar 2015, 20:22
Woytek pisze:Dla zainteresowanych: dzisiaj dzwoniłem w sprawie mojej oferty 55,99 na 24 miesiące, był to jak wszyscy wiemy błąd na stronie i nie mogą mi zaoferować tych warunków na 24 miesiące, tylko na 3 w tej cenie (mimo moich printscreenów ;) ). Podziękowałem, jednak obawiam się, że nie ogarnęli tego na czas i paczka do mnie i tak zostanie wysłana...
A jednak - przewidywalnie, ale lipa :-/ Z drugiej strony ciekawe co Ci wysłali w paczce ;-) I gdybyś np. nie zadzwonił... czy byliby skłonni Cię poinformować o tym błędzie :-D.

Update:
Błąd do tej pory widnieje na stronie.
P.S. Czy tylko ja nie mam na liście taryf Multi (bez plusa)?
 #788486  autor: freebird
 03 mar 2015, 20:40
Bartekeuro pisze:Teraz jak widzę jakie są oferty to cieszę się ze swojej podjętej decyzji. Przedłużyłem umowę w abo za 59 99 1GB neta i WSZYSTKO NO LIMIT. Dodatkowo 60 min roamingu. Bez telefonu.

Co prawda teraz bym miał 3GB neta ale nie ma minut zagranicznych a czasami się przydają no i mam na 15 miesięcy.
Oj kolego, chyba nie potrafisz liczyć i którymś z kolei postem starasz się na siłę usprawiedliwić swoją bardzo niekorzystną decyzję. Od długiego czasu wiadome było, że oferty abonamentowe w TM bez telefonu są całkowicie nieopłacalne. Jakbyś wtedy przedłużył w abo 69zł z Galaxy S4 i sprzedał telefon, to summa summarum miałbyś to samo co masz ale za około 26zł :wink: Ewentualnie skoro nie potrzebowałeś telefonu to trzeba było przejść do konkurencji i za 29zł miałbyś nolimit + 2GB i brak umowy 8)

Krótko mówiąc - dałeś się złapać jak przysłowiowy jeleń i naprawdę nie ma się z czego cieszyć :lol:
 #788488  autor: defilx
 03 mar 2015, 20:51
freebird pisze: Krótko mówiąc - dałeś się złapać jak przysłowiowy jeleń i naprawdę nie ma się z czego cieszyć :lol:
Kolega Bartekeuro jasno napisał, że nie chciał się nigdzie przenosić i to czy wybrał mniej czy bardziej korzystną dla siebie ofertę to nikogo po portfelu nie powinno boleć :-D.
Oczywiście nie sposób nie zgodzić się z opinią, że TM bez telefonu ma gorszą ofertę, ale nie należy wcinać się "między wódkę, a zakąskę" ;-)
 #788493  autor: defilx
 03 mar 2015, 21:10
Przed chwilą rozmawiałem z BOA w sprawie braku jednej z taryf na moim koncie i przyjęto ode mnie zgłoszenie.
Dodatkowo Pan dał mi do zrozumienia, że "nie chce nic zdradzać, ale raczej SUK nic lepszego niż jest w internecie mi nie zaproponuje, bo się trochę pozmieniało"...
Teraz pozostaje tylko kalkulować, czy bardziej się opłaca wywalić więcej kasy na "dzień dobry" i mieć niższy abo o 10, 20zł miesięcznie czy zapłacić za tel zamiast 499zł to 199zł.
Oczywiście trzeba pogadać bezpośrednio z SUK, ale obawiam się, że nawet straszenie ich wypowiedzeniami nie przynosi pożądanych skutków - w końcu i tak mają dobrą ofertę z telefonami w abo powyżej 60-70zł. I na dodatek ją polepszyli - jakby nie patrzeć na roaming, ale ceny tel poszły w dół przy zbliżonych abonamentach.
 #788502  autor: jacabad
 03 mar 2015, 21:57
Może i maja dobra oferte z telefonami ale oferty bez telefonów juz nie sa takie dobre powiem ze raczej odpychające i zmuszające do szukania innej sieci .
 #788503  autor: defilx
 03 mar 2015, 22:04
Dla każdego jest wybór. Dla tych, których nie stać na kupno nowego telefonu ze sklepu/komisu za kilkaset złotych na raz są abonamenty z telefonami, gdzie cena telefonu "rozkłada się" w czasie, a koszty tego zakupu nie są jakieś odrażające - tak ja to oceniam. Mnie w rozliczeniach wyszło, że ceny telefonów w abonamentach są zbliżone do tych z Allegro (nowych oczywiście)
Natomiast dla osób, które potrzebują samego abonamentu są wszystkie inne oferty, w większości - niestety - tzw. wirtualnych operatorów.
Gdyby było mnie stać na zakup nowego telefonu, albo uznałbym, że raty np. w Euro czy MM są korzystniejsze, to sam bym uciekał z TM czym prędzej ;-)
Konkurencja i wybór jest ogromny - to już nie są czasy monopolu Telekomunikacji Polskiej :-D
 #788509  autor: Bartekeuro
 03 mar 2015, 22:47
1. Nie chciałem przechodzić do innej sieci - np dlatego, że zasię TM ma dobry.
2. W tych całych VM I NJU itp nie ma minut w roamingu
3, W tych niby bez umowy - obługa klienta jest żenująca
4. No i umowe mam tylko na 15 miesiecy.
5. Jedynie teraz może być szkoda, że 3 gb a ja mam 1gb, ale mam za to godzine zagranicznych rozmów.

Proszę aby nie wmawiano mi czegoś. No chyba, że mamy tutaj jasnowidzów i ktoś wie lepiej niż ja sam.
:mrgreen:
 #788511  autor: cichah2o
 03 mar 2015, 23:04
TM sobie kpi ze stałych klientów!
Wczoraj napisałem do BOA, między innymi poprosiłem o wytłumaczenia mi gdzie jest 30% mniejszy abonament dla przedłużających (taka informacja widnieje na iBOA), i tak na szybko porównałem ofertę z 500MB na nowy numer i na przedłużenie czyli:

przedłużenie Jump smart
44,99zł (31,49zł na 3 miesiące)
600 min,
no limit na stacjonarne 6 zł
umowa na 24 miesiące

nowy klient Jump comfort tylko online
29,99zł
no limit na komórki
no limit sms i mms 6 zł
no limit stacjonarne 6 zł
umowa 6 miesięcy

otrzymałem od BOA taką propozycję:

"(...)
- abonament w wysokości 49,99 zł brutto
- rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych
- SMS/MMS bez limitów do wszystkich
- pakiet internetowy 1GB
- nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w cenie 6 zł brutto
- gwarancja powyższych warunków na okres kolejnych 24 miesięcy.

Proponowana w internecie oferta w cenie 29,99 zł brutto obowiązuje jedynie przez okres 6 miesięcy, następnie miesęczne zobowiązanie wzrasta do kwoty 39,99 zł brutto. W ramach tej promocji otrzymuje Pan jedynie pakiet internetowy 0,5GB a za SMS/MMS bez limitów do wszystkich dopłaca Pan 6 zł brutto.
Powyższe stałe opłaty miesięczne obejmują Rabaty wliczone już w abonament (każdy o wartości 5 zł):
- za aktywną opcję f@ktura
- za zgody marketingowe
- za płatności w terminie.
(..)"


Czyli zaproponowali mi Jump Comfort ale bez 3 miesięcznego rabatu jaki otrzymam przedłużając na iBOA... i nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie o 30% mniejszy abonament, jak tu się nie wkurzyć?!

Jedyny plus to "gwarancja powyższych warunków na okres kolejnych 24 miesięcy"tylko czy to jest na umowie, czy tylko Pani z BOA mi to gwarantuje to tego nie wiem..
 #788524  autor: Anthrax
 04 mar 2015, 00:02
"Gwarancja powyższych warunków na okres kolejnych 24 miesięcy" - hahahaha lepszego tekstu od nich nie słyszałem. Oj widać abonenci - zwłaszcza roamingowi - ostro się wk...li i nabluzgali im w wiadomościach i na portalach.
 #788550  autor: BoloSr
 04 mar 2015, 08:34
Dzisiaj tak oferat mi sie pojawila na przedluzenie.
Obrazek

i tylko oferta bez telefonu teraz czekam na oferte z telefonem :)
 #788551  autor: jacabad
 04 mar 2015, 08:48
Kolejna żenująca oferta bez telefonu którą dostał kolega wyżej , panowie gdzie najlepiej przeniesc numer Orange za 29,99 zł , Nju za 39 zł , Virgin Mobile za 29 zł, interesuje mnie oferta bez telefonu macie jakieś doświadeczenia z tymi sieciami ?
 #788555  autor: gprzem
 04 mar 2015, 08:56
BoloSr pisze:Dzisiaj tak oferat mi sie pojawila na przedluzenie.
Obrazek

i tylko oferta bez telefonu teraz czekam na oferte z telefonem :)
Mam identyczny widok. Najśmieszniejsze jest to, że, gdy przechodzę do wyboru oferty poprzez "Oferty specjalne" -> "Przedłuż umowę przez internet z Galaxy Prime" telefon co prawda zostaje wybrany, za to wyświetla mi się pusta lista ofert :D
Może mieć to związek z tym, że mam jeszcze 5 miesięcy do zakończenia wcześniejszej oferty?
Tak czy inaczej - cierpliwie czekam na rozwój sytuacji.
 #788569  autor: Theman
 04 mar 2015, 09:50
Rozmawiałem dzisiaj z pracownikiem sklepu internetowego i powiedział mi, że w przeciągu 2-3 dni będzie przedstawiona w Internecie pełna oferta przedłużeniowa, na razie jeszcze jej po prostu nie wprowadzili do systemu. Spokojnie :)
 #788587  autor: jacabad
 04 mar 2015, 11:44
O to oferta dla mnie na przedłużenie bez telefonu .

Obrazek
O to oferta na przedłużenie z telefonem.

Obrazek

Oferta bez telefonu masakra to ja sie pytam drożej nie można.
 #788599  autor: Capeok
 04 mar 2015, 12:15
Straszny syf mają w tym systemie, ja np nie mogę wybrać opcji Relax, mam tylko Relax+ 10 zł droższy...
Może mi ktoś z Was sprawdzić ile teraz S5 w Relax kosztuje? W Relax+ 349zł (jakby kogoś interesowało)
I jeszcze takie jedno pytanie do osób, które wcześniej już składały wypowiedzenie- czy w razie czego mam możliwość anulowania go w dowolnym momencie?
  • Strona 151 z 624
  • 1
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 624
  • 1
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 624